What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Epic Store : όταν o Gabe έφτιαχνε client, o Sweeney έτρωγε βελανίδια.

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Ναι, και αρκετό meh πράμα γενικά φέτος, αλλά τα AAA που έδωσε μέχρι τώρα ήταν αξιόλογα (DNF, Tokyo, Outer Worlds).
Αν έπεται Guardians καλή φάση, είχα σπαστεί πριν κάνα χρόνο που το έδινε η SE από το κατάστημα της στα 5 ευρώ και εξαντλήθηκε (λέμε τώρα, αφού μιλάμε για ψηφιακά αντίτυπα) σε λίγες ώρες.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
in library λέει εδώ, χμ... κάποια στιγμή να τσεκάρω και τι έχω μαζέψει :unsure:
σου εχω απαντηση. το εδινε το amazon prime.


νταξ για τζαμπα μια χαρα μου φανηκε το saints row. ετσι για λιγες ωρες mindless διασκεδαση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
σου εχω απαντηση. το εδινε το amazon prime.


νταξ για τζαμπα μια χαρα μου φανηκε το saints row. ετσι για λιγες ωρες mindless διασκεδαση.
α ναι, σωστός!
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Και για κλείσιμο....

Άντε τα επόμενα Χριστούγεννα πάλι.. αν υπάρχει!


Συμπάσχουμε, με το δράμα του κ. Ναύρχου, γιατί δεν μπορεί να κατεβάσει, ένα από τα λίγα καλά games, που έχουν σχέση με το MCU!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Συμπάσχουμε, με το δράμα του κ. Ναύρχου, γιατί δεν μπορεί να κατεβάσει, ένα από τα λίγα καλά games, που έχουν σχέση με το MCU!!!

Είχα γράψει το review οπότε έχω ήδη αντίτυπο :D
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Είχα γράψει το review οπότε έχω ήδη αντίτυπο :D

Ναι, αλλά αυτό δεν το κατεβάζεις, οπότε έχεις ΜΟΝΟ ένα αντίτυπο!!!

1hm061.jpg
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
πριν τραβήξω τη σκανδάλη.
Τελικά το καθυστέρησα λίγο, ώστε το credit αν δεν το χρησιμοποιήσω σε τίποτα άλλες sales να μου κρατήσει μέχρι το τέλος των επόμενων Χριστουγεννιάτικων, αλλά δεν άντεξα. Το Control ήταν ΜΕΓΑ έπος (μου μένει να δω το post-game περιεχόμενο The Foundation), γούσταρα ήδη και το πρώτο AW, οπότε περιμένω μεγάλα πράγματα από το sequel και από αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα, δύσκολο να απογοητεύσει. Τα άλλα δύο games τα θεωρώ απλά bonus-vfm.

Clipboard01.jpg
 
Top Bottom