What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
όχι σολομό;
Σαπια σαρδελα εννοεις και εχεις δικαιο. Μαλλον θα παιζει τυρι για την light και ψαριλα για το φυσιολογικο επιπεδο αλκοολ.
Ακομα και στην light μoρφη, Μιλαμε και για πολυ εντονες μυρωδιες.
Επειδη ο κουνελος, γκομενες δεν βαζει ποτε στο σπιτι του. Κοιμομουν στο σπιτι μια κουνελας. Καποια στιγμη ξυπνησα για 2-3 δευτερολεπτα, κατι δεν πηγαινε καλα ομως ξεραθηκα αμεσως στον υπνο. Την αλλη μερα το μεσημερι ανοιξε το ματι μου.
Λεει η κουνελα, φοβηθηκα οτι θα σε ξυπνουσα χθες και ειχα ντραπει πολυ. Ειχε φαει κατι που την πειραξε, εμενα δεν με πειραξε. Της εφυγε μια πολυ καλη κατω απο τα σκεπασματα, απο αυτες, τις καυτες. Φοβηθηκε οτι θα ξυπνησω εξαιτιας της δυσαρεστης οσμης. Σηκωσε σκεπασματα και σηκωθηκε να ανοιξει το παραθυρο αλλα οι σουβλιες στην κοιλια την εστειλαν για ιδιαιτερα ηχηρη, με ηχω, σερπαντινα. Εβλεπα την ντροπη στο προσωπο της αλλα δεν τρεχει τιποτα. Γελασαμε και το ξεχασε, οπως κι εγω. Ανθρωπινα ειναι αυτα.

Μια αλλη κουνελα. Ηθελε να μου κανει μια εκπληξη αλλα μου εκανε δυο εκπληξεις. Θα παω κατευθειαν στην δευτερη, μου κοπηκε η αναπνοη. Ο δαιμονας των νεκρων ψαριων με επιασε απο τον λαιμο. Αυτο, δεν το ξεχασα, δεν γελασαμε και μαλιστα, μετα απο αυτο ειχα για πολυ καιρο μια φοβια να την προσεγγισω. Αυτο, δεν ηταν ανθρωπινο. απανθρωπο ηταν.
Ναι, αυτη την μπυρα δεν θα την πιω ουτε μεθυσμενος, ουτε εαν πεθαινω απο διψα σε καποια αφρικανικη ερημο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,830
Κάποτε ένας συμφορουμίτης είχε αναφέρει κάτι για σαμπάνια από ζυμωμένα αιδοία (το σερτς δε βοηθάει, μάλλον γίναμε γουόκ τελικά) και αναρωτιόμουν πως και τι.
Τώρα μου λύθηκε η απορία και σε μπύρα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
Αν και αποφευγω βιντεο με οπλα... βαριομουν. Για εμενα, κερδισε το αουτσαιντερ και εκτος κατηγοριας. αυτος με το μαχαιρι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
Εφεραν τον κυματοθραυστη απο κανενα λιμανι; δεν εχω δει ασχημοτερο πραγμα... πλην, δεν θα σχολιασω.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,004
Μάλλον αυτό το πράγμα λειτουργεί ως αποτρεπτικό σαμπλίμιναλ μέσατζ ("Να, δείτε τι έπαθαν όσοι ήπιαν από δω").
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,318
Χθες λέγαμε για τα άθλια συντριβάνια της Θεσσαλονίκης αλλά αυτό εδώ παίρνει το πρώτο βραβείο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
Χθες λέγαμε για τα άθλια συντριβάνια της Θεσσαλονίκης αλλά αυτό εδώ παίρνει το πρώτο βραβείο.
Αυτο ομως δεν ειναι συντριβανι, ειναι το καθαρτηριο της αισθητικης.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
0.49 ΩΩΩΩ!!!! Αυτο πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο facepalm του βιντεο και τοτε ηρθε το λεπτο 1.
Δεν ξερω γιατι αυτος ο ανθρωπος εχει διπλωμα οδηγησης. Η συντριπτικη πλειοψηφια των βιντεο ειναι κακοσυντηρημενα/επισκευασμενα οχηματα αλλα ο τυπος στο 1:00 δεν θα επρεπε να εχει διπλωμα οδηγησης.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,704

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,004

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,572
Διαβασα το αρθρο για την εικονα και ενοιωσα χιλιαδες πυρωμενες καρφιτσες να τρυπανε την υπομονη μου.
Ενας και μοναδικος λογος, τουλαχιστον εγω δεν μπορω να σκεφτω δευτερο λογο, μπορει να δικαιολογει αυτη την καθυστερηση. Η εικονα ταξιδευει οταν θελει και δεν περιμενει. Δεν ξερω για εσας αλλα ο κουνελος τρωει μεγαλο αγχος οταν εχει να προλαβει πτησεις και συνηθως εχει να αλλαξει 3-4 αεροπλανα.
Μια ηττα που ειχα φαει στο Βενιζελος, με καθυστερηση 10 λεπτων που εγινε 30' και μετα 30' και μετα 30' και μετα 30' και μετα η καθυστερηση εγινε ωριαια. Ενω ημουν ανετος, ξαφνικα τα περιθωρια αρχισαν να στενευουν πολυ. Πηγα να ρωτησω για την επομενη πτηση που με εκαιγε. Ειχα υπολογισει οτι δεν την προλαβαινω και σωστα υπολογισα.
Τελικα, επειδη δεν την προλαβαινα την επομενη πτηση και επειδη επαιξε φαση, μα καλα, τι γινεται με τον τελικο προορισμο σου; δεν υπαρχουν θεσεις. Το ταξιδι μου αναβληθηκε για εναν μηνα, νοσιτ, σοβαρα. Ρωταω, δηλαδη εαν δεν ερχομουν να ρωτησω, τι θα γινοταν; Τιποτα μου λενε, θα πηγαινες στο Ντουμπαι και θα σε εβαζαν στην επομενη πτηση για Αθηνα.
Για την ιστορια, η πτηση "πεταξε" τις πρωινες ωρες, απο το απογευμα που ηταν προγραμματισμενη.
Τι θα κανω σημερα; θα παω μεχρι το Ντουμπαι και μολις προσγειωθω θα μπω στο επομενο αεροπλανο για να γυρισω.
Λες και ειμαι ινφλουεσερ που κανει κριτικη στο μενου των αεροπλανων.
Ναι, θα ετρωγαν πολλες μπαναγιες και καποιος θα ειχε κολαρο την εικονα.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,351
Επί καλές ημέρες Ολυμπιακής, σε πτήση για Αλεξανδρούπολη, περιμέναμε δύο ώρες μέσα στο αεροπλάνο για να έρθει ανταπόκριση από την Μέκα!!!! Είχε πάει ενα γκρουπ 30 μουσουλμάνων από την Κομοτηνή και τους περιμέναμε να έρθουν!!!!
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,979

Στο διαδίκτυο άρχισε να εξαπλώνεται η φήμη ότι ο δράστης είναι «Αλγερινός τρομοκράτης», με αποτέλεσμα να ξεσπάσουν τρομακτικά επεισόδια από ακροδεξιούς χούλιγκαν, οι οποίοι πέρασαν την κορδέλα της αστυνομίας και μπήκαν στην αποκλεισμένη περιοχή, κρατώντας ιρλανδικές σημαίες και φωνάζοντας «διώξτε τους και «οι ζωές των Ιρλανδών μετράνε». Στη συνέχεια άρχισαν να εξαπολύουν αντικείμενα και φωτοβολίδες εναντίον της αστυνομίας, ενώ επεισόδια να ξεσπούν σε συνοικία όπου ζουν πολλοί μετανάστες.


Σύμφωνα με ιρλανδική εφημερίδα, ο δράστης είναι Ιρλανδός και ο άνθρωπος που τον σταμάτησε Βραζιλιάνος ντελιβεράς, ο οποίος βρέθηκε μπροστά στο περιστατικό και χτύπησε με το κράνος του τον δράστη για να τον αφοπλίσει, ενώ η αστυνομία φέρεται να έχει πλέον αποκλείσει το σενάριο της τρομοκρατίας.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,704
Top Bottom