What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Τα τεμενη ειναι εξω με αναστολη και η ορθοδοξια εφαγε μερικους μηνες κρατηση. Δεν μπορω να δεχτω οτι ο τυπος δεν τρολαρει.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Από αυτά που είδα στο προφίλ του (τα έχει όλα δημόσια btw ) μάλλον όχι
Ή κάνει τρομερό roleplay
Καλά εντάξει, δε μου κάνει εντύπωση ο τύπος. Στη Γερμανία έχουν μαζευτεί από Ελλάδα όλοι οι 45+ χρεοκοπημένοι (εφορία τράπεζες) και πρώτης γενιάς Αλβανών και κάτι τέτοια ποστ με την ορθογραφία και το συντακτικό είναι καθημερινό φαινόμενο.
Οι δεύτεροι ας πούμε συγχωρούνται.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
τους ελεγα χτες στη δουλεια οτι ΚΟΒΩ ΑΠ ΤΗ ΡΙΖΑ σημαντικα μερη της ανατομιας μου οτι οι γριες και οι γεροι της επικρατειας μαζευονται 20 , 30 μαζι σε σπιτια, φερνουνε εναν παπα και τους λειτουργει. κατι σαν κρυφο σχολειό με λιγο μεγαλυτερες ηλικιες.
οχι, ομως, δε χρειαζεται. οι ιεραρχες της χωρας, φωτεινοι ηγετες της ορθοδοξιας και μπροσταρηδες ΠΑΝΤΑ στους αγωνες του λαου μας, ΔΕ ΜΑΣΑΝΕ απο γελοιες απαγορευσεις. Καλο Πασχα, αδερφια.

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Έχει χαζέψει τελείως ο κόσμος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
να μπω στον κοπο να του εξηγησω, με λιγες λεξεις, οτι ειναι ηλιθιος; δεν θελω να χασω και μερικα δευτερολεπτα απο την ζωη μου.
μιλαμε για χρονο απο την ζωη μου.

dsd.jpg
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Κάποιος χριστιανοταλιμπαν έβαζε έναν (μάλλον μουσουλμάνο) να κάνει τον σταυρό του και να προσεύχεται, ο οποίος ήταν και εμφανώς τρομαγμένος
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Επειδη το πρωινο πουλι πιανει το σκουλικι, προλαβα και το ειδα. Δεν ηθελα να σχολιασω γιατι μολις ειχα ξεκινησει την μερα μου.
Αυτος ο ανθρωπος, σχεδον εκλαιγε απο τον φοβο του. Στο link του Βορειου, υπαρχει ενα αλλο Link το οποιο ειναι σημαντικο. Εκει θα βρουμε ενα video με τον ιεραποστολο, ο οποιος καταγγελει αστυνομικη βια. μιλαμε για official facepalm.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ο Elon Musk βιώνει το καθιερωμένο 4μηνιαίο breakdown του στο twitter.

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ο Elon Musk βιώνει το καθιερωμένο 4μηνιαίο breakdown του στο twitter.






Ποσταρε quote το 2017

"If one day, my words are against science, choose science." Mustafa Kemal Atatürk

#agedlikemilk :gap:


 
Last edited:
Top Bottom