What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,466
Σε τι είδους σιμιουλεισο με έχουνε βάλει γμτ τη τύχη μου
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
Επανέρχομαι στο σήριαλ του Μ.2 δίσκου, και μπορώ να σας πω πλέον, ότι δεν χρειάζομαι ούτε τις ανήθικες προτάσεις γνωστών Κούνελων, που δρουν σαν "γερο λαδάδες", ούτε τα καυστικά σχόλια Σκοτεινών Αρχόντων!!!!

Η βίδα ανεβρέθει!!!!

Επιτέλους, μου φάνηκε χρήσιμη, η στα όρια του OCD συνήθεια, να κρατάω τα κουτιά, για χρόνια στο πατάρι!!!!! Χώρια που ένιωσα και Indiana Jones, μεσα στην θαλπωρή του σπιτιού μου!!!
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
Δηλαδή πολτοποίησες τα κουτιά και χύτευσες τρόπον τινά, νέα βίδα;
Captain Kal and the kingdom of the dusty screw

Όχι!! Αλλά με κυνήγησε ο αρουραίος που ήταν κρυμμένος στο πατάρι, επειδή του έκλεψα το φετίχ του!! (Την Βίδα!!) . Κάτι σαν την πρώτη σκηνή των Raiders, αλλά σε πιο φτηνή και στενόχωρη έκδοση!!!

tenor.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,466
Ροκετμαν. Τι να κάνει ο άνθρωπος; Διπλωθηκε στα ξαφνικά. Μεγαλύτερη εντύπωση μου έκανε ότι αποφάσισε να βγάλει χαρτί αφού κουμπωθηκε. Όχι πως θα τον ένοιαξε ότι το βρακί του βρέθηκε με υγρό-καφετι-κονφετι φρενάρισμα.
Σύμφωνα με το άρθρο το φαινόμενο έχει αρχίσει να γίνεται ρουτινα. Μάσκα και σακούλα στα παπούτσια
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Το ψωμάκι της υπόθεσης είναι στον οργισμένο Εγγλέζο που έστειλε μεηλ για να τα καθαρίσουν και τον έγραψαν. Φυσικά ξαναστειλε αλλά τον είχαν χεσμενο, καλό ε;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,466
Αυτα να τα βλεπουν μερικοι και μερικες, που πιστευουν οτι στο εξωτερικο εχουν στρατιες απο bot cleaners και κοινωνικη παιδεια.
Θυμαμαι ενα βραδυ στο Λονδινο, περπατουσα σε εναν δρομο λες και ειχα καποιο ψυχικο νοσημα. εψαχνα στεγνα "νησακια" για να πατησω αφου στα ενδιαμεσα επαιζαν ολα τα ειδη εμετου. Ισως να ειχε περασει καποια πορεια με τα δικαιωματα των μεθυσμενων. Ισως να εφαγαν ολοι απο το ιδιο μαγαζι, Ισως μου την ειχαν στημενοι οι μασωνοι για να μου την σπασουν.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Θυμαμαι ενα βραδυ στο Λονδινο, περπατουσα σε εναν δρομο λες και ειχα καποιο ψυχικο νοσημα. εψαχνα στεγνα "νησακια" για να πατησω αφου στα ενδιαμεσα επαιζαν ολα τα ειδη εμετου.

Κάτι σαν τον Λαγανά στη Ζάκυνθο δηλαδή. Εμείς το κάνουμε θέμα εδώ, αλλά για τους Βρετανούς είναι καθημερινότητα τελικά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
γιατί είναι βρομιάρηδες στα ευρώπας;

Στο Παρίσι θυμάμαι όπου μπήκα να πάρω μετρό,τρένο,γουατέβερ βρωμάγε κατρουλιό...
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Στο Παρίσι θυμάμαι όπου μπήκα να πάρω μετρό,τρένο,γουατέβερ βρωμάγε κατρουλιό...

Καλά, οι Γάλλοι έχουν παράδοση στη βρωμιά.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Κάτι σαν τον Λαγανά στη Ζάκυνθο δηλαδή. Εμείς το κάνουμε θέμα εδώ, αλλά για τους Βρετανούς είναι καθημερινότητα τελικά.

Και στα λεωφορεία.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
γιατί είναι βρομιάρηδες στα ευρώπας;

Στο Παρίσι θυμάμαι όπου μπήκα να πάρω μετρό,τρένο,γουατέβερ βρωμάγε κατρουλιό...

Ανάλογο την γραμμή. Σε αυτή που έπαιρνα για Βουλώνη, όντως ίσχυε!! Σε αυτή που περνούσε από το Λούβρο, ντρεπόσουν να μπεις στο συρμό!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Τιμή και δόξα σε όσους πιάνουν το νόημα των βραβείων και πηγαίνουν να το παραλάβουν.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Εγώ θα μείνω στο
Οι κυβερνήσεις της Ινδίας και του Πακιστάν πήραν βραβείο Ειρήνης γιατί έβαζαν τους διπλωμάτες τους να χτυπούν ο ένας τα κουδούνια του άλλου μέσα στη νύχτα και μετά να εξαφανίζονται.

Τόσα χρόνια προπόνησης και δεν μας πήραν ούτε για κλητήρες σε μια πρεσβεία. Έστω για λατζα βρε αδερφέ
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Σωστός! Και το μαχαίρι ήταν δυνατή συμμετοχή. Ένας αυτός κι ένας ο σχεδιαστής κοπριάς στο red dead redemption 2.

Facepalm, σα να κλέβεις εκκλησία. Δουλεύουν τον κόσμο τα κανάλια και τον τρομοκρατούν ότι ο Ιανός πνίγει τον Αλμυρό, θα πνίξει την Αττική κτλ κτλ. Στην πραγματικότητα ο Ιανός δεν περνά καν από κει. Πολύ χοντρικά, δημιουργεί κενό χώρου με αποτέλεσμα να συγκλίνουν αέριες μάζες από το βόρειο και ανατολικό Αιγαίο οι οποίες εισέρχονται στον κενό χώρο και λόγω των συνθηκών, τόσο της υγρασίας που αυτές περιέχουν, όσο και του χαμηλού βαρομετρικου που συναντούν προκαλούν έντονες βροχοπτώσεις.
Ναι το νερό μπορεί είναι από αρκετό έως πάρα πολύ, αλλά μην περιμένετε να δείτε τις εικόνες του Ιονίου στα σπίτια σας.

Μάλλον βρήκαν ευκαιρία να μην ασχοληθούν με τα σκάνδαλα της κυβέρνησης...
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πραγματικά χωρίς σχόλιο...

 
Top Bottom