What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Νταμπλ Ποσταδορες για μορ ΛΑΜΙΑ

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ενα αναλαφρο και χαμογελαστο θεμα με background....

tedy.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Μου βγάζει έντονα vibes από Blues Brothers
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665

 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μεμονωμένο περιστατικό πάνω στην κακιά την ώρα, είμαι σίγουρος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Απιστευτος πιθηκος και μεμονομενο περιστατικο δεν ειναι. Τον τελευταιο καιρο ειχαμε αρκετα παρομοια περιστατικα. Νομιζω και καποιος απο σχετικα γνωστο, εγχωριο, black metal band ειχε κανει κατι τετοιο.
Αυτο που συμβαινει ομως τωρα ειναι οτι οσοι δεν γουσταραν ραδιο αρβυλα, επειδη διακωμωδουσαν τον πολιτικο της καρδιας τους, εχουν ηδη ξεκινησει να ριχνουν ευθηνες και στους υπολοιπους. Το περιμεναν κιολας, φανηκε απο το video στο link που ποσταρε ο Hellion.
Οι ραδιο αρβυλα, σε γενικες γραμμες, με αφηνουν αδιαφορο αλλα το θεωρω αδικο να τους βαλεις ολους μαζι στον ιδιο κουβα. Λετε ο Παναγιωτοπουλος να τους πηρε τηλεφωνο και να τους ειπε, ανεβασα κατι προσωπικες μου τσοντες στο ιντερνετ και παιζει δικαστηριο για αυτον τον λογο και αυτοι ειπαν, ενταξει μωρε, καλη καρδια σιγα μην μαθουν οτι σε εψαχνε η αστυνομια.
Να μπλεκεις κοσμο για τα πολιτικα σου ζορια ειναι εξισου ανηθικο με αυτο που εκανε ο πιθηκος.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Επειδή δεν μιλάμε για επαγγελματίες αλλά για επιχειρηματίες, το βρίσκω δύσκολο να μην ήξεραν έστω φήμες.

Προσωπικά τους είχα ως ενοχή απόλαυση. Έβλεπα ότι είναι μαλάκες αλλά δεν ήθελα να καταλάβω γιατί.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Επειδη ειναι επιχειρηματιες και στην ουσια με αυτη την εκπομπη βγαζουν πολυ χρημα το ψωμακι τους, πολυ χλωμο να ρισκαραν, οχι απλα την εκπομπη τους αλλα την παρουσια τους στην δημοσια ζωη, για παντα, για να μην στεναχωρισουν το φιλαρακι τους.
Οταν παιζει δουλτισα που τσουλαει στην τσεπη χρημα, δεν υπαρχουν περιθωρια για πλατες, Θα τον ειχαν διωξει και θα ελεγαν οτι δεν ταιριαζαν τα χνωτα τους και καλη τυχη Παναγιωτοπουλε στην νεα σου σταδιοδρομια.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,271
Αν κρίνω από τα κείμενά τους από εποχές αμάν και Γιάννης ο όμορφος, σε σύγκριση με αυτά που τσαμπουνανε τα τελευταία χρόνια, είναι ο ορισμός του υποκριτή, για τα λεφτά τα κάνεις όλα κτλ.
Σωστό ή λάθος, στο μυαλό μου είναι το ίδιο πράγμα. Συνεργάτες και φίλοι εδώ και μισό αιώνα, φαντάζει υπερβολικά δύσκολο να μην γνώριζαν ο ένας τα σκατα που κουβαλάει στο κεφάλι του ο άλλος.

Τώρα όσον αφορά τον Σκύλο, έτσι τον ήξερα τόσα χρόνια τον Παναγιωτόπουλο, μου έκανε τρομερή εντύπωση το όλο σκηνικό. Τον ακούω πολλά χρόνια στα ραδιόφωνα και όσο να πεις θεωρείς ότι μετά από τόσα χρόνια έχεις μία εικόνα για τον άνθρωπο πίσω από το μικρόφωνο. Έπεσα από τα σύννεφα. Κρίμα, για την κοπέλα που μάλλον έφαγε την ιδία φόλα και ελπίζω σε ηθική, κοινωνική και νομική δικαίωση
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Λέλο τα λένε και μόνοι τους αυτά που σου λέω.

 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,179
Τώρα όσον αφορά τον Σκύλο, έτσι τον ήξερα τόσα χρόνια τον Παναγιωτόπουλο, μου έκανε τρομερή εντύπωση το όλο σκηνικό. Τον ακούω πολλά χρόνια στα ραδιόφωνα και όσο να πεις θεωρείς ότι μετά από τόσα χρόνια έχεις μία εικόνα για τον άνθρωπο πίσω από το μικρόφωνο. Έπεσα από τα σύννεφα. Κρίμα, για την κοπέλα που μάλλον έφαγε την ιδία φόλα και ελπίζω σε ηθική, κοινωνική και νομική δικαίωση
Δεν μπορώ να πω ότι ήμουν ποτέ φαν αρβυλών αμαν κτλ αλλά κι εγώ έπεσα από τα σύννεφα. Για μένα ο Παναγιωτόπουλος ήταν το πρώτο σχολείο εκεί στα εφηβικά χρόνια της επαρχίας που μεγάλωσα για να γνωρίσω όλες εκείνες τις ροκ και μέταλ μπάντες που με έκαναν να αγαπήσω αυτή την μουσική. Κρίμα πραγματικά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
δηλαδή αυτός τώρα ξύπνησε ένα πρωί και είπε "ας δείξω στον κόσμο τι πηδίκουλας είμαι";
πραγματικά το έχει χάσει ο κόσμος γενικά έτσι; τι φαντάστηκε δηλαδή ότι θα συμβεί;
 
Top Bottom