What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
τι νύχια είναι αυτά ρε φούστη μου... πως μπορούν;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Μια χαρά μπορούν. Με αυτά τα βίντεο έφτιαξα τα δόντια μου και έβαψα το μαλλί μου! Καλή φάση
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Απο περιεργεια πατησα το play στο πρωτο βιντεο. Μολις η γκομενα αρχισε να παριστανει οτι χτυπαει την πορτα με τον ουρανισκο της το στοπ ηταν μονοδρομος. Το παραξενο ειναι οτι μοιαζει πολυ με μια πρωην συναδελφο, trainee προισταμενη απο τις Φιλιππινες.
Εκεινη εκανε αλλα πραγματα με τον ουρανισκο της αλλα συνηθως καταφερνε να ανατρεπει τις καταστροφες. Ετσι δεν με επαιρνε τηλεφωνο ο ιδιοκτητης ουρλιαζοντας στο αυτι μου για τα φτωχα αποτελεσματα και εγω συνεχιζα να παιζω Torchlight II στο γραφειο μου και να το παιζω ο καλυτερος διευθηντης τμηματος. το καλυτερο ASMR.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Το παραξενο ειναι οτι μοιαζει πολυ με μια πρωην συναδελφο, trainee προισταμενη απο τις Φιλιππινες.
Εκεινη εκανε αλλα πραγματα με τον ουρανισκο της αλλα συνηθως καταφερνε να ανατρεπει τις καταστροφες.

consider-me-intrigued.gif
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269


ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ

«Νιώσαμε να ξεριζώνεται το σπίτι βουητό κ διάρκεια» έγραψε ένας άλλος
μλκ τι γατάκια είστε εκεί οι μπουγάτσες, ελάτε εδώ κάτω να νιώσει το κολί σας τι πάει να πει σεισμός :p
κάτω από 4 δεν το θεωρούμε σεισμό βασικά.

:sleep:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
μλκ τι γατάκια είστε εκεί οι μπουγάτσες

Generalizing much?

Βασικά από όλους όσους μίλησα για το σεισμό μόνο μία φίλη μου το πήρε πρέφα ότι όντως έγινε, η οποία έχει την 6η αίσθηση γενικά και μπορεί να καταλάβει και το σύρσιμο ενός σαλιγκαριού στο λιβάδι άμα λάχει. Το τι γράφουν τα ΜΜΕ είναι άλλο θέμα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
ο τζεφ γουσταρει τα γκομενακια του αγρια, τα πουκαμισα απο το σουπερ μαρκετ και τα γυαλια απο πλανοδιους.
 
Top Bottom