What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,990
Μπορουμε να επιστρεψουμε σε διαφωνιες οπως εαν ειναι εξυπνο που ο Τσιτσιπας πλενει τα ρουχα του με ουρα εσκιμωων επειδη δεν εχουν αλατα;

Νομίζω πως ναι, αρκεί να μιλάμε μόνο για τα μπαλάκια των άλλων και, συγχρόνως, να μην θίγονται τα δικά μας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,520
Εγω δεν εχω προβλημα με τα μπαλακια των αλλων, αρκει να μην ειναι στην σουπα μου. Δεν τα τρωμε αυτα.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
εσυ το γραφεις για πλακα λελο, αλλα το ατομο καθε μερα πεταει κι ενα διαμαντι. το λέιτεστ φρεσκο φρεσκο:



σιγα σιγα θα γινει ενας απο μας ο γαλαζοαίματος λαδορίγανος.



Δεν εχει grand slam, δεν εχει σπιτι το κακομοιρο στο νοικι ειναι. Παιρνω πισω οσα ειπα. Συμπασχω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,553
λες να τον εδιωξε ο μπαμπας απ το σπιτι? μακαρι θε μου.
θ αναγκαστει ν αλλαξει και προπονητη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,671
Lol λέτε σπίτι λες και μένει σε διαμέρισμα στην Κυψέλη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,285
Γ...............
Θα τσιμπήσω.
Παραβλέποντας το ανορθόγραφο ποστάρισμα (τουλάχιστον όταν εμείς γράφαμε έτσι, μιλούσαμε για Ινδιάνους των Επαλ σε εξωγήινο πολιτισμό) και το "δεν θέτε να ακουστεί η αλήθεια" μανιφέστο.
Καταρχάς είσαι σε ένα κεημινκ φόρουμ. Καλές οι παράπλευρες απόψεις, αλλά με ένα μέτρο. Τα παιδιά σου είπαν πως η οποιαδήποτε ρητορική μίσους είναι ενάντια στους κανονισμούς του φόρουμ (και γενικά στην κοινωνία).
Απλά πράγματα. Ούτε βρισιές, ούτε απειλές, ούτε τίποτες ( οι βρισιές πέσανε στην μαλακία που γράφτηκε και όχι στο πρόσωπο σου αυτό καθαυτό)

Αν τώρα από την άλλη θες να ακουστεί η "αλήθεια σου", τότες κανόνισε για μπύρες με τον Crusader.




Αυτά.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,285
εσυ το γραφεις για πλακα λελο, αλλα το ατομο καθε μερα πεταει κι ενα διαμαντι. το λέιτεστ φρεσκο φρεσκο:



σιγα σιγα θα γινει ενας απο μας ο γαλαζοαίματος λαδορίγανος.

ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΡΕΝΤ Ο ΤΣΙΤΣΙΣ ?

ΣΟΚ!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,520
Επειδη δεν εχει ακουστει τιποτα για το που μενει, ισως να εχει, δεν ξερω. Λογικα μενει ακομα με τους γονεις του και αυτο τον βαζει αυτοματα στο πανθεον των gamers
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,553
πρεπει ολα να το προλαβαινω μονος μου.
εσεις δω μεσα δηλαδη τιποτα? μονο κειμς και κακο μουσικο γουστο?

ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ.

τελος παντων, μου ξεφυγε αυτο με καποιο τροπο, αλλά σημερα επανορθωνω (σκεφτομαι παντως μηπως θεμε θρεντ με τιτλο: Τσιτσιπαπαριές για να μην χανονται τα γνωμικα Του στον ωκεανο τρας του φορουμ....):

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,553
θα μου φανει πολυ περιεργο να μην υπαρχει ηδη (δεν το πηρα απο αλλού, αλλά μου φαινεται ομπβιους οσο ναναι).
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,553
μ εβαλες να ψαξω τωρα. δεν το βρηκα, λες να το κατοχυρωσω?

αυτο που βρηκα ειναι μια φοβερη απαντηση στο σημερινο τιτιβισμα με το νοικι:


"στειλε ΙΒΑΝ μπρο, να βοηθησουμε ολοι οτι μπορουμε ο καθενας"


Γλέντι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,553
@nitro912gr δεν εχουν δωσει καποια εξηγηση οι τριμάλακες. ωστοσο μην τ αφησεις ετσι. παρε τηλ. να ρωτησεις. ειναι ικανοι να σε χρεωσουν και να τρεχουν και τοκοι , ξερω γω?
απ το businessdaily.gr:

....Ειδικότερα, όσο και αν φαίνεται παράλογο, αρκετοί ήταν οι καταναλωτές που είδαν αρνητικά ποσά επιδότησης στην αίτηση που είχαν κάνει για το powerpass. Χαρακτηριστική η περίπτωση του καταναλωτή που φαίνεται στην παρακάτω φωτογραφία που βρέθηκε με επιδοτούμενο ποσό –61,27 ευρώ.Μέχρι στιγμής, δεν έχει υπάρξει τοποθέτηση από το υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας για την πιθανότητα λαθών στους υπολογισμούς που μπορεί να οδηγούν σε τέτοια αποτελέσματα. Πηγές του υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης σημειώνουν ότι οι υπολογισμοί στην πλατφόρμα γίνονται με βάση τα στοιχεία που έχουν δώσει οι πάροχοι αφήνοντας ανοιχτό το ενδεχόμενο να πρόκειται για περιπτώσεις όπου τα στοιχεία αφορούσαν λογαριασμούς έναντι χωρίς να έχει γίνει η καταμέτρηση και στη συνέχεια να έγινε εκκαθάριση....

επισης στο vouchers.gov εχει πληρη αναλυση του ποσου που σου βγαλανε, εχει ενα μικροσκοπικο πουλ νταουν μενου δεξια απ το ποσό, οπότε θα δεις πως διαολο βγηκε αρνητικο
 
Last edited:

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,679

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,520
Σε λιγο το wallet θα εχει και την αναλυση των πρωινων ουρων.

παιζει να το ειδα μονο εγω σε χρονο μηδενικο; μολις πηγα να διαβασω το τιτλο, εγινε. Εχει θολωθει η φωτογραφια για να κεντραρει το ματι αυτοματα; Τι παραδοξο ειναι αυτο;
 
Top Bottom