What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,535

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,535

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
Να τσιμπήσω γκότι Metro Exodus 12€ ή να κοιτάξω να παίξω τίποτα στο backlog :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
Τι 1836 games, τι 1837? Χτυπά το
κάτσε μπήκα το κοίταζα, έφυγα και περιμένω να δω αν ο αλγόριθμος του gog θα μου στείλει αυτόματο discount άλλα 5% :p
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,535
Τώρα μιλάμε 😀, εγώ ακόμα να πιάσω τα δύο πρώτα, τα έχω να σκονίζονται λόγω έλλειψης χρόνου
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,772
wnwx0dlilfn61.jpg
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
α ναι για αυτό ξέχασα να κράξω! Μιλάμε δεν υπάρχουν οι άνθρωποι... για όλη την δυτική Ελλάδα είχαν προϋπολογισμό που έφτανε για μερικές χιλιάδες αιτήσεις, δεν θυμάμαι πόσα ακριβώς αλλά σε μονοψήφιο. Οι αιτήσεις στο σύνολο ήταν πάνω από 60.000...
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
Στην Κρήτη πχ με 47374 βαθμολογία αίτησης παίρνεις από τα 3 το μακρύτερο, ενώ σε άλλες περιφέρειες επιλέγονται αιτήσεις και με αρκετά χαμηλότερες βαθμολογίες (πχ Ανατολική Μακεδονία & Θράκη με 36297). Γιατί έτσι. 🤡🤡🤡
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,533
καλα θα παει αυτο. κανανε την ιδια ακριβως μαλακια που εγινε με το παουερ πας. αφησανε την εντυπωση οτι σχεδον ολοι θα ειναι δικαιουχοι, νουμερα δεν ειχα εγω τουλαχιστον διαβασει πουθενα, και βλεπω αττικη π.χ. ετσι οπως κοιταω τα αποτελεσματα εγκριθηκαν 25.000 περιπου κι οι αιτησεις ηταν καμια 300 αρια χιλιαδες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
πρεπει να ειστε πατροπαραδοτοι ψηφοφοροι, εαν νομιζετε οτι θα εχετε πραγματικο ωφελος απο το κρατος και ειδικα απο τον κουλη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
Καιγεται και η Δαδια που ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα δαση της Ελλαδας. Δεν μπηκα να τσεκαρω ειδησεις για την εξελιξη της φωτιας γιατι θα φαω μεγαλο ξενερωμα. Ενας και απο τους λογους που προσπαθω να αποφευγω να διαβαζω ειδησεις. Παντου ξενερωμα και βλακεια.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
Καιγεται και η Δαδια που ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα δαση της Ελλαδας. Δεν μπηκα να τσεκαρω ειδησεις για την εξελιξη της φωτιας γιατι θα φαω μεγαλο ξενερωμα. Ενας και απο τους λογους που προσπαθω να αποφευγω να διαβαζω ειδησεις. Παντου ξενερωμα και βλακεια.

Ειδικά στην Δαδιά, έχοντας γνωστούς από την περιοχή (και έχω πάει για λίγο εκεί), παίζεται να την έβαλαν, οι "φίλοι" μας απέναντι!!!
 
Top Bottom