What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
Βασικά είναι ρατσιστικό αυτό που γράφει... αυτόματα λένε Λατινική Αμερική, άρα μαύροι;
Η οποία Αργεντινή είναι σαν βόρεια Ευρώπη ξέρω εγώ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,266
ΟΚ ΘΕΙΕ ΝΩΝΤΑ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αν και στοχοποιηθηκα, εσβησα τα ονοματα γιατι ο κουνελος δεν στοχοποιει.
Τι σου εκανα ρε καναγια;

lkoun.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
Όπως και το ghostbuster που πάτωσε όχι γιατί ήταν σκατά ταινία, αλλά γιατί είχε γυναίκες... πως τολμάτε ρε γουρούνια;

youdaretoassume.png
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
Με την Rey δεν νομίζω να είχε κανείς πρόβλημα, με τις ταινίες 8 & 9 είχαμε όλοι.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Κύριε Νώντα Νίτρε τα έχεις μπλέξει πιστεύω.
Ξανακοίτα λίγο τι σημαίνει Mary Sue (hint: δεν έχει σχέση με Mary Jane) και τι strong female lead (που ανέκαθεν υπήρχαν, δεν περιμέναμε τους Λαζόπουλους του Γιου Ες οφ Έι να μας τους υποδείξουν) και ξαναέλα. Επίσης, αυτό που είπε ο erevos.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Η εικόνα που σε υποδέχεται όταν ανοίξει το λινκ είναι από κάποια ταινία τρόμου;

Φαίνεται δυνατή 70ίλα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.



AP22272333737080.jpg
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Υπάρχει κάποιος μηχανικός να μου κάνει μια εξυπηρέτηση αύριο για ένα αυτοκίνητο που κοιτάω Αθήνα ?
Θα μου πείτε τι ρωτάω, που το ρωτάω κι όλα τα λογικά και με το δίκιο σας. Αν υπάρχει παιδιά με σώζετε. Εννοείται δεν θα είναι τσάμπα η γνωμάτευση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
Υπάρχει κάποιος μηχανικός να μου κάνει μια εξυπηρέτηση αύριο για ένα αυτοκίνητο που κοιτάω Αθήνα ?
Θα μου πείτε τι ρωτάω, που το ρωτάω κι όλα τα λογικά και με το δίκιο σας. Αν υπάρχει παιδιά με σώζετε. Εννοείται δεν θα είναι τσάμπα η γνωμάτευση.
spotmechanics νομίζω είναι κάτι τύποι που κοιτάνε τέτοια
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665

Θεωρητικά δεν έχει άδικο. Ο Μητσοτάκης είναι όντως ένας πρωθυπουργός του 21ου αιώνα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
O Μητσοτακης γεννηθηκε τον περασμενο αιωνα και τον θεωρουν πολιτικο του 21ου αιωνα αλλα ο τυπος δεν ειναι καν πολιτικος. Ποιος ξερει τι παραδεισο εφτιαξε ο κυργιακος στην microsoft.

Μπορει να εφαγα την καταρα του κουνουπιου απο την διαβολογυναικα μου ή πραγματι, κοντευουν χριστουγεννα και εχουμε ακομα κουνουπια. Πριν 3 εβδομαδες, το απιστευτο δεν ηταν μονο η παρουσια τους αλλα και οι αριθμοι τους. Εγω δεν θυμαμαι ποτε να ειχα 4-5 κουνουπια μεσα στο σπιτι. Καποιες φορες επαιζε ενα και ελεγα, γμτ κουνουπια. Αυτες τις μερες εχω 1-2 σταθερα, καθε μερα.
Μου θυμιζει Αφρικη, που εμπαινα μεσα στο σπιτι και ειχα στο ταβανι 15 με 20 κουνουπια, παρκαρισμενα και αλλα τοσα να πετανε. Δεν συγκρινω με Ταιλανδη, ευτηχως.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Μαζεύαμε ελιές την δευτέρα. Με το πρώτο χτύπημα πεταγόταν σύννεφο απο κουνούπια, σε κάθε δέντρο και όλα πεινασμένα. Μας ήπιανε το αίμα (κυριολεκτικά όμως).
Τι γίνεται ρε φέτος;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,472
Μαζεύαμε ελιές την δευτέρα. Με το πρώτο χτύπημα πεταγόταν σύννεφο απο κουνούπια, σε κάθε δέντρο και όλα πεινασμένα. Μας ήπιανε το αίμα (κυριολεκτικά όμως).
Τι γίνεται ρε φέτος;
γίνεται το ότι είχαμε γαμοζέστη μέχρι Νοέμβρη μήνα. Από την άλλη, καλύτερα κουνούπια παρά να πληρώνουμε θέρμανση φέτος
 
Top Bottom