What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,689

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Αποψε θα ρεει αφθονη η ρετσινα σε ολα τα ΚΚΕ γραφεια.

EDIT

Ενταξει, δεν μπορω αλλο. Εχω συμφιλιωθει με την ιδεα οτι δεν θα εχω φυσιολογικη ζωη και φυσιολογικες σχεσεις.
Τωρα εφτασα σε ενα επιπεδο οπου δεν μπορω να ακουσω ουτε φυσιολογικα πραγματα.
Κατα καιρους, διαφορες, μου εκμυστηρευοντουσαν διαφορα παραξενα που ηθελαν οι γκομενοι ή που ηθελαν αυτες.
ψιλο-περιεργα και ψιλο-αστεια. Κλασσικα πραγματα, βρισε με, χτυπα με, φτυσε με, κλασε με κτλ
Ενας τυπος που τραβιεται με μια γκομενα, του ειπε για μια κοπελα οτι πηγε να την βρει κλαιγοντας. Της ειπε οτι τα εχει με εναν τυπο, καλη περιπτωση, αλλα για να το κανουν, την βαζει να παταει ξυπολητη πανω σε σαλιγκαρια. Αν δεν το κανει αυτο η κοπελα, του τυπου δεν του κανει κουκου, καθολου. Θελει να ακουει τα κρακ.
Γελασαμε, πολυ. Ειπαμε και διαφορα, γελασαμε ακομα περισσοτερο. Το καλο το γελιο, αυτο που προσπαθεις να παρεις ανασα. Μωρο μου θελω ενα μωρο. Τραβα φερε τις σακουλες με τα σαλιγκαρια και πιασε κανενα περιοδικο, καμια εφημεριδα για να βαλουμε στο πατωμα.

Πηγα στο σουπερ μαρκετ, χθες, και τσεκαρα τα ζυμαρικα. Πιανω τορτελινια και οπως τα κοιταζω μου θυμιζουν σαλιγκαρια.
Παω να σκασω γελιο αλλα το κραταω απο τα μαλλια. Επεμβαινει ο κουνελισιος εγκεφαλος και ξεκιναει να κανει generate εικονες και ηχους. Με υφος αλλα και φωνη αλα γκουσκουνη, γιατι μωρη πατας τα σαλιγκαρια; θα σε γμσ.
Φευγει γελιο, το καλο, με τις αναρροφησεις και τα χειροφρενα. Κοιταζω αριστερα και δεξια, κανενας. Το σουπερ μαρκετ ειναι σχεδον αδειο. Χαλαρωνω λιγο, πεταω τα τορτελινια στα καλαθι της νοικοκυρας. Τσμπκι λεω θα γινω.... κουνελισιος εγκεφαλος, τι τρως; σαλιγκαρια.....

Λυγιζω γονατα, κρατιεμαι με το ενα χερι απο το ραφι. Βγαζω ενα χλιμιντρισμα απο το γελιο.
Βγαζω κινητο και παριστανω οτι μιλαω. Πρεπει να γλυτωσω την κατακραυγη.
Δεν περνανε 3 δευτερολεπτα και σκαει στον διαδρομο μια γυναικα. Παγωνει για μια στιγμη, αφου βλεπει καποιον με λυγισμενα γονατα να κρατιεται απο το ραφι. Χαλαρωνει γιατι ειναι καποιος που μιλαει το τηλεφωνο και γελαει.
Αραζει λιγο πιο περα και τσεκαρει τις ελιες. Γυριζει λιγο το κεφαλι, με κοιταζει και προσωπο ισια παλι. Γυριζει παλι, σκαει χαμογελο, γυριζει κεφαλι προς τις ελιες και βγαζει γελιο ελεγχομενο.
Δρομο λεω, θα με περασουν για ψυχοπαθη. Βγαινω απο τον διαδρομο και παω προς το ταμειο. Το περπατημα βοηθαει πολυ την κατασταση. Λιγο πριν το ταμειο, το γελιο προσπαθει να επιστρεψει αλλα το εχω. Φτανω στο ταμειο και λεω στο κλειστο τηλεφωνο,εφτασα στο ταμειο θα σε παρω οταν φτασω σπιτι.
Η κοπελα στο ταμειο. τις γνωριζω και πιανουμε ψιλοκουβεντουλες.
Τι επαθες καλε;
Τιποτα
Δεν μου λες και μενα γιατι γελας, να γελασω κι εγω λιγο;
Μεγαλη ιστορια λεω και η κοπελα πιανει τα τορτελινια και τα περναει απο το σκανερ. Τραγουδαω απο μεσα μου λαλαλαλα λαλαλα λαλαλα. δεν θελω να σκασει ο γκουσκουνης στο μυαλο μου.
Πληρωνω και φευγω με ταχυ βηματισμο. Σκαω στο παρκινγκ και τσεκαρω αν ειναι κανενας τριγυρω. Μπαινω μεσα στο αυτοκινητο και περιμενω μερικα δευτερολεπτα, το ξερω οτι ερχεται.
Μωρο μου, θελω να κανουμε το σαλιγκαρατο. Γελαω σαν ψυχασθενης και επειδη ο κουνελος στο κεφαλι μου, δεν τελειωσε, εκανε video upload.
Ο τυπος ξαπλωνει στο πατωμα και τον καβαλαει η γκομενα. Καμπουριαζει και βαζει το κεφαλι της στο στηθος του τυπου. Αυτος, αρχιζει να δινει ωθηση με τις φτερνες του ενω εχει τα χερια του ψηλα. Τα κουναει αριστερα, δεξια, πανω, κατω, σαν κεραιες και φερνουν γυρω γυρω μεσα στο δωματιο.

Πεφτω για υπνο
Ξυπνησα αφυδατωμενος και σηκωθηκα να πιω νερο και πατησα ξυπολητος στο πατωμα. Ο αυπνος κουνελισιος εγκεφαλος. μαλακα, ευτηχως που δεν πατησες τιποτα να κανει θορυβο. Θα βγει ο τυπος απο την ντουλαπα, ακουσα κρακ;
Δεν μπορω να ξανακοιμηθω. Με εχει πιασει νευρικο γελιο.
Νομιζω οτι η γκομενα το ειπε στον γκομενο, για να το βγαλει απο μεσα της και να ηρεμησει. Ο τυπος εκανε το ιδιο με εμενα και πιστευω οτι τωρα, που το εβγαλα κι εγω απο μεσα μου θα μπορεσω να κοιμηθω.

Δεν μπορω να καταλαβω τι παιδικη εμπειρια ειχε ο τυπος για να του κανει τοσο αγριο τριγκερ με τα σαλιγκαρια.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
κουνέλο, νομιζω ηρθε η ωρα να ξαναπιασεις δουλεια.
εχεις ΠΟΛΥ ελευθερο χρονο. και δεν ειναι παντα για καλό.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
κουνέλο, νομιζω ηρθε η ωρα να ξαναπιασεις δουλεια.
εχεις ΠΟΛΥ ελευθερο χρονο. και δεν ειναι παντα για καλό.

Να υποθεσω οτι νομιζεις, οτι αυτη την ιστορια, την εβγαλα απο το μυαλο μου.
Λοιπον, ΤΣΟΥ, δεν την εβγαλα απο το μυαλο μου ή απο καπου αλλου.
Υπαρχει ανθρωπος, που βαζει την γκομενα να παταει ξυπολυτη σαλιγκαρια, για να του "ανεβει το ηθικο".
Αυτο, δεν το βγαζει καποιος απο το μυαλο του.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Το κρισιμο ερωτημα ειναι αν τα σαλιγκαρια τα θελει ζωντανα (οποτε μιλαμε για κακοποιηση ζωου) η μαγειρεμενα (οποτε μιλαμε για το πως τα θελει μαγειρεμενα, μπουμπουριστα, κοκκινιστα, αλευρατα η δεν εχει σημασια; )
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Το κρισιμο ερωτημα ειναι αν τα σαλιγκαρια τα θελει ζωντανα (οποτε μιλαμε για κακοποιηση ζωου) η μαγειρεμενα (οποτε μιλαμε για το πως τα θελει μαγειρεμενα, μπουμπουριστα, κοκκινιστα, αλευρατα η δεν εχει σημασια; )


Τα θελει αμαγειρευτα, να κρατσανιζει το κελυφος, κατω απο την γυμνη πατουσα της γκομενα.
οσο παιζει κρακ κρακ παιζει και φλαπ φλαπ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
λελο με αδικησες και με παρεξηγησες. με στεναχωρησε η υποθεση σου και ειναι και αλμα λογικης. σου χω δωκει τετοια εντυπωση?

το ομπβιους ποιντ μου ηταν οτι οταν δουλευεις, απασχολεις με τρεχοντα το μυαλο σου ενα 8ωρο τουλαχιστον και δεν θα τριγυρνας στα σουπερ μαρκετ να σκεφτεσαι το σαλιγκαράτο.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,554

Και άλλοι αγάπησαν μωρή Σακίρα, δεν έκαναν έτσι. Τουλάχιστον, ας έβαζες μέσα και ένα μπουζουκάκι να νιώσουμε λίγο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
λελο με αδικησες και με παρεξηγησες. με στεναχωρησε η υποθεση σου και ειναι και αλμα λογικης. σου χω δωκει τετοια εντυπωση?

το ομπβιους ποιντ μου ηταν οτι οταν δουλευεις, απασχολεις με τρεχοντα το μυαλο σου ενα 8ωρο τουλαχιστον και δεν θα τριγυρνας στα σουπερ μαρκετ να σκεφτεσαι το σαλιγκαράτο.
Αν θελεις με πιστευεις. Οταν δουλευω σημ. δεν ειμαι 9-5αρης, κλεισμενος σε γραφειο, με αφεντικο πανω απο το κεφαλι. Τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα. Σκτ ειναι και εκτος δουλειας αλλα υπαρχει συγκριση. Στην δουλεια δεν μπορω να τρεξω μακρυα.
Εχω να κανω με πολυ περιεργους ανθρωπους. Εχω αναφερει διαφορες ατακες/σκηνικα που με εχουν βρει ανυπερασπιστο.
Τι νομιζεις οτι σκεφτομαι μετα απο τετοιες σκηνες;

α. (δουλεια) Κουνελος. φερε μου εναν καφε.
υπαλληλος. τι να τον κανεις τον καφε; να σου παρω μια π να ξεχασεις και το ονομα σου;
β. (εκτος δουλειας). Κουνελος τρεχει στην παραλια (κανονικα) απο πισω μισογυμνη γυναικα, με τα πεπονια της σε κοινη θεα, να φωναζει, θελω το σπ3ρμα σου. γεροντακια-αντρογυνο σε αυτοκινητο, σταματανε, ανοιγουν το παραθυρο και μας κοιταζουν με ανοιχτο το στομα.

Φουλσεκσουαλικη παρενοχληση απο "αντρες" και γυναικες, ειδικα απο γυναικες, ολων των χρωματων και των φυλων.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Στα κοινωνικα θεματα του RQ.

Νομιζω οτι θα ερωτευτω, ωσαν εφηβος που ακομα δεν ξεμπερδεψε απο το πρωτο του σπυρακι.
Τον τελευταιο καιρο ξετυλιγοταν μια συζητηση, σε γνωστο social μεσο για μεσηλικες, με μια γυναικα. Δεν ειχαμε πριβε συζητησεις στο addon της πλατφορμας. Off topic πραγματα σε διαφορες δημοσιευσεις. Δεν αφησαμε ροη συζητησης που να μην καταστρεψουμε. Βιγκαν κοτοπουλα (δεν το ειπα εγω) και αλλα περιεργα.
Χθες, μου προτεινε να δω την ταινια η λυκαινα των σσ. Με μια καλυψη-κραξιμο, καλα ρε δεν εχεις δει αυτη την ταινια;
Μπηκα στον αυθορμητο πειρασμο να της γραψω ενα ποιημα, το πρωτο πριβε μηνυμα μου.

Ομορφοσυννεφοσχηματισμενη
ηλιολουστη
Του φεγγαριου η ευχη, η ερωτευμενη
Πως νικησες την μερα σου πανω στο αδαμαστο το ατι σου.
Εχει και αυτη την κωλο/υγρασια σημερα,

Μου απαντησε. Της αρεσε ο ποιητικος μου οιστρος. Τα λεγαμε απο το απογευμα μεχρι 4 το πρωι. Με περασε απο κοσκινο. Δεν εκανε ερωτησεις, τσεκαρε φωτογραφιες, αναρτησεις και το ιντερνετ με το λελος κουνελος. Βρηκε πραγματα που τα ειχα ξεχασει. Δεν μου το εκρυψε οτι με ψαχνει. Μου ειπε οτι υπαρχει βοηθημα του κρεβατιου με το ονομα lelos.
Σιγουρα, περασε βολτα και απο εδω. Με εψαχνε παντου. Πολυ κολακευτικο να σε αναζητουν στους σερβερς ολου του πλανητη.
Ωραιο πραγμα να μην εχεις μυστικα. Δεν ανησυχεις για τιποτα.
Δεν ξερω εαν θα εμφανιστει και σημερα αλλα ηταν αναζωογονητικη η συζητηση. Απο εκει που ηθελα 2-3 ενσημα για να βγω στην συνταξη, γραφτηκα στο λυκειο (δεν εκαμα τιποτα εδω) της γειτονιας. Ουτε ψευτο-ρομαντισμοι, ουτε τα χρωματα που εχουν τα ντουβαρια και το ταβανι στην κρεβατοκαμαρα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932

Και άλλοι αγάπησαν μωρή Σακίρα, δεν έκαναν έτσι. Τουλάχιστον, ας έβαζες μέσα και ένα μπουζουκάκι να νιώσουμε λίγο.
πρεπει να δεις πως την τρολαρει ο πικε :p εσκασε μυτη με twingo και casio.

και δυνατο tweet casio
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,689
Απ'ότι φαίνεται σήμερα εν τέλει απαγγέλθηκαν κατηγορίες και επίσημα στον Alec Baldwin που είχε πυροβολήσει ένα μέλος του τηλεοπτικού συνεργείου πέρυσι πρόπερσι πότε ήταν.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Οσοι τον μισησαν που επαιζε πολυ καλα τον ρολο του τραμπ, θα ριξουν γλεντι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,689

sdsdsdsd.png


Χμ.
 
Top Bottom