What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Νεροβραστο αρθρο που προσπαθει να καλουπωσει την οργη και τις δρασεις των μονιμων κατοικων βαφτιζοντας τις βανδαλισμους και να τη μετατρεψει σε δικαιωματιστικη καθωσπρεπει ατενιστας παπατζα του στυλ "δε μου αρεσει αυτο που γινεται αρα θα βαλω πουλοβερ στα δεντρα και θα το ποσταρω στο ινστα"
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Εγω λεω να καψουν την αθηνα και τις περιξ συνοικιες και να τα φτιαξουν ολα απο την αρχη. Αυτα τα μερη εχουν γινει σαν ντατσο με δεινοσαυρους που κολλησαν κατω απο τον νεροχυτη και μπηκε ο σκαντζοχοιρος υδραυλικος να δωσει λυση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,801
ρε μλκς σκεφτόμουν τη γαμάτη ιδέα ήταν το ragequit.gr σαν όνομα, από την μια ήταν ragequit από το pcmaster, από την άλλη είναι τόσο gaming specific όρος.

Κάτι δικά μου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
ρε μλκς σκεφτόμουν τη γαμάτη ιδέα ήταν το ragequit.gr σαν όνομα, από την μια ήταν ragequit από το pcmaster, από την άλλη είναι τόσο gaming specific όρος.

Κάτι δικά μου.

Γαματη ιδεα ηταν η σελιδα μου, που εβαλε τα γυαλια στους δημους, στο κρατος και στην πρωτογονη ελληνικη κοινωνια.
Τελικα ανακαλυψα οτι ηθελα να πουλησω εισιτηρια για συναυλια, σε ιδρυμα για κωφαλαλους και μυρισα την ελληνικη σαπιλα σε ολο της το μεγαλειο. Δεν εχετε μελλον.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Τι εχουμε εδω; ξεκινησαν οι ΑΙ αντιπροσωποι;

botsrising.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Τωρα πρεπει να βρει και ενα μηχανημα που να βγαζει μητρικες. Ωραιο συστημα για να φυγουν οι core2duo :p
O λογος που ζηλευα απο παλια την Ιαπωνια. Αφθονα ανταλλακτικα για μηχανες και hardware.
meanwhile... τι related videos ρε μπαγλαμαδες...

ss.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
τελικά όντως c2d ήταν; :p
για να μην χαλασει το cool δεν βγηκε στην φορα το ονοματακι της CPU, εκτος και αν αναφερθηκε αλλα ο κουνελος δεν ειχε σηκωμενα τα αυτια του.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,482

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,801
Το ινδικό φαγητό λέει κάνει καλή απόφραξη κωλοτρυπίδας πάντως.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Το ινδικό φαγητό λέει κάνει καλή απόφραξη κωλοτρυπίδας πάντως.

Κανει και καλη προσομοιωση κολασης στα σωθικα σου. Αν δεν βαλεις το χαρτι υγειας στην καταψυξη, κανει την ιδια προσομοιωση και στον πισινο σου.

Να μαθουμε απο το θαυμα το ινδικο θαυμα της πληροφορικης. Τι ειπε ο ανθρωπος;
Φτηνοι αγροτες απο το Μπαγκλαντες και τωρα, φτηνοι ινδοι προγραμματιστες για λογους
α) φτηνοτεροι απο τους ντοπιους
β) οι ντοπιοι τραβηξαν στα ξενα

Οχι;
Γιατι να τραβηχτει μεχρι την Ινδια; αφου η Σερβια ειναι διπλα μας.

Οχι, Η Ινδια δεν ειναι μεσα στους πρωτους και καλυτερους. Αυτο το ξερουμε και απο την γουνα του RQ
Indian developers are native English speakers, but they usually have second jobs, and the quality of their work has been called into question.

 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,612
Στα δικτυα, οποτε πετυχαινεις Ινδο/Πακιστανο στο ticket που ανοιγεις στη Cisco, κλαις με μαυρο δακρυ.

Επισης απο φιλο στα ξενα που ως προϊσταμενος, τους ειχε στην ομαδα του, δεν εχω ακουσει τα καλυτερα...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Στους "προς ενοικιαση" ειναι οι κλασσικοι που θα σου παρουν τα χρηματα και θα σου δωσουν @@.
Απο εναν γνωστο μου εφαγαν 20 χιλιαρικα $. Οταν μου το ειπε, εγω τον εγραψα στα @@ μου. Δεν με ρωτησε πριν το κανει, γιατι μου το ειπε μετα; τι να κανω εγω δηλαδη; να παω στην Ινδια να τους βρω; να κλαψω;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Χθες, μπουκαρω στο μαγαζι και βλεπω 13 αλερτ. Μας την επεσαν μεγαλε, ετοιμασου για καβγα. Πεταω πουδρα στο πληκτρολογιο για να μην βγαλω καμια φουσκαλα στα μηλα των δαχτυλων μου και βλεπω Admiral.
Ο ανθρωπος δεν αφηνει ουτε ενα ποστ να πεσει κατω χωρις να κανει κλικ σε like, agree και συγκεκριμενα στο Μπορατσιστηκα. Περναμε ολοι απο εξετασεις.
 
Top Bottom