What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Την ίδια μέρα και στο μοτο 2 είχαμε ένα ατύχημα...

Αυτό είναι από την κάμερα που φέρει ο Ρόσι
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Μιλαμε για μεγαλα νταβαντουρια. Πολεμος, μηχανικος. Το video στο πρωτο link ειναι το λιγοτερο συγκλονιστικο. Ο τυπος που καβαλαει το διαλυμενο κομματι της μηχανης με σουζα και αφρεναριστοι αναμεσα στα συντριμια και τα κορμια. μιλαμε για σουρεαλ βραβειο, στο φεστιβαλ ταινιων ελαχιστου μηκους.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ο ΙΕ θα καταργηθει μεσα στο 2021, εαν ζουμε εως τοτε. μαλακαμου, παιζει ο internet explorer να ζησει περισσοτερο απο την ανθρωποτητα
το FB ειναι ετοιμο να φορεσει τα καινουργια του σωβρακα και εμεις πρεπει να χαρουμε. Εκανα κλικ στο γυρνα με πισω, στο παλιο και μου εσκασε παραθυρο με το γιατι; Δεν με ρωτησαν για να αλλαξει στο νεο look και με ρωτησαν γιατι θελω να παω πισω, λες και η απαντηση μου θα σταματησει την προοδο.
Το ΥΤ συνεχιζει να μου εμφανιζει τον τυπο που με "προσκαλει" να ζησω.
Οι ειδησεις στον γουλγλη μου πετανε την ενημερωση οτι οι ειδησεις ανανεωθηκαν και μολις παταω, κανε ανανεωση να δω τι νεο υπαρχει, δεν υπαρχει κανενα update στις ειδησεις. ιδιες με πριν ειναι.
Δεν θα συνεχισω με τις υπολοιπες σαχλαμαρες γιατι θα γινω πολυ βαρετος γιατι υπαρχει πολυ ζουμι στο θεμα και πρεπει να απλωσω σεντονοκατασταση.
Θα θεσω ερωτηση. γιατι εγινε τοσο σκατα το ιντερνετ; δεν θελω να ακουσω βλακειες περι τουρου ρουρου, το ιντερνετ εχει γινει ψηφιακη κουραδα.
Αναπολω τις ημερες οπου πολλες σελιδες ηταν ενα λευκο background και το θεμα της σελιδας ηταν αυτο που περιμενες να δεις.
Τωρα μπαινεις σε μια σελιδα και παιζει οφθαλμικος βιασμος. Ας μην αναφερθω στην επιστροφη των τιτλων "παγωσε με αυτο που ειδε" την μπαναγιασασμεσα, με τα κλικ bait.

εχει και συνεχεια αλλα το αφηνω για αργοτερα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
The broken lies beyond the truth. Can you feel it; Is call you. Is the grim reaper and is coming to seduce your soul. Love is one dimensional feeling. You can taste the lies and write a story. Tell me now about the liquid and the drunkard in your yard. It is true; A man without a future lives down in a hole of mud and shit. It's the truth of life and the condemned measure of life. Now bring the bell and crack your soul before the new sunrise.
F@ck you and all your dreams.
You can't have the broken hearts, tell me now want you want;
"Nothing" is the answer and the hope fades away. Now is up to you to choose your own destination.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
I'm drunkard scabbard and i see the sun. I cant tell the difference between the moon. Two shinning pieces of my soul are dancing and touching the faded flame. Is my truth; I cant say right now.
So.....
I can picture the homeless nights and say "No" to nothing.
Where is the Glaze glimpse of your dirty disguise; Love for the dead ones.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
So I'm asking again the audience. Where is the God; Can i see my sins or the moon corrupted my dream beyond the swamp.
End.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Ο ΙΕ θα καταργηθει μεσα στο 2021, εαν ζουμε εως τοτε. μαλακαμου, παιζει ο internet explorer να ζησει περισσοτερο απο την ανθρωποτητα
το FB ειναι ετοιμο να φορεσει τα καινουργια του σωβρακα και εμεις πρεπει να χαρουμε. Εκανα κλικ στο γυρνα με πισω, στο παλιο και μου εσκασε παραθυρο με το γιατι; Δεν με ρωτησαν για να αλλαξει στο νεο look και με ρωτησαν γιατι θελω να παω πισω, λες και η απαντηση μου θα σταματησει την προοδο.
Το ΥΤ συνεχιζει να μου εμφανιζει τον τυπο που με "προσκαλει" να ζησω.
Οι ειδησεις στον γουλγλη μου πετανε την ενημερωση οτι οι ειδησεις ανανεωθηκαν και μολις παταω, κανε ανανεωση να δω τι νεο υπαρχει, δεν υπαρχει κανενα update στις ειδησεις. ιδιες με πριν ειναι.
Δεν θα συνεχισω με τις υπολοιπες σαχλαμαρες γιατι θα γινω πολυ βαρετος γιατι υπαρχει πολυ ζουμι στο θεμα και πρεπει να απλωσω σεντονοκατασταση.
Θα θεσω ερωτηση. γιατι εγινε τοσο σκατα το ιντερνετ; δεν θελω να ακουσω βλακειες περι τουρου ρουρου, το ιντερνετ εχει γινει ψηφιακη κουραδα.
Αναπολω τις ημερες οπου πολλες σελιδες ηταν ενα λευκο background και το θεμα της σελιδας ηταν αυτο που περιμενες να δεις.
Τωρα μπαινεις σε μια σελιδα και παιζει οφθαλμικος βιασμος. Ας μην αναφερθω στην επιστροφη των τιτλων "παγωσε με αυτο που ειδε" την μπαναγιασασμεσα, με τα κλικ bait.

εχει και συνεχεια αλλα το αφηνω για αργοτερα.

Εγώ τους το έγραψα, δεν πλήρωσα 27" οθόνη για να μου κάνετε το UI για κινητό κανάγιες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εγω απο ωρα σε ωρα περιμενω μπαν απ την γλυκια γειτονια του ζούκερμπε. ε ναι, θ ακουσεις την ιστορια τωρα, καλα καταλαβες.


ειχα παρομοια εμπειρια με του κουνέλου. ειχα ηδη καποια λιγα νευρακια και μπαινω στο φουμπου να καμαρωσω την αθρωπινη μαλακια να ξεχαστώ. με υποδεχεται το φουμπου με το νεο του ρουχο φορεμενο στον τοιχο ΜΟΥ χωρις να με ρωτησει. πρωτη κινηση να το πεταξω απο πανω μου σα να ηταν πλεγμενο απο ζεματιστες, αχνιστες κουραδες. γελαω σαρδονια απο μεσα μου. μαρκ, ξερω που εχεις κρυμενη την επιλογη. πανω δεξια, στα σετινγκς, ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ. πρεπει να κανεις το πουλ νταουν μενου για το πιο προφανες. δε μασώ. το βρισκω. παταω την επιλογη κατι σαν "θελω να γυρισω πισω, τσομπανηδες".

μου απανταει με θρασος κατι σαν "ξερεις μπρο, απο σεπτεμβρη θα το αλλαξουμε ετσι κι αλλιως τσαμπουκά και δε θα μπορεις να κρατησεις το παλιο". αρχισα να βγαζω καπνά απο τους κροτάφους. αλλά ειμαι ειρηνικος αθρωπος, μπορει να σκεφτομαι ΔΥΝΑΤΑ απο μεσα μου κατι τυπου "ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ", αλλά οχι, θ αποφυγω να στο πω στα ισα. ο μαρκ παιζει με τα νευρα μου. δε μ αφηνει να γυρισω πισω και με ρωταει οπως λεει ο λέλο κατι σαν: "νιωσε μαλακας τωρα. δε φτανει που θα το αλλαξουμε επειδη λογους, αλλά θα σε ειρωνευτουμε ρωτωντας "γιατι δε σ αρεζει, αφου ξερουμε εμεις ποιο ειναι το καλο για ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ".
κρατιεμαι ακομα. δε θελω να γινω "τοξικος" που λενε και τα ελληνοκομενάκια που μολις ανακαλυψαν το #ΜeToo. παταω απλα "σκιπ".
το σκιπ δεν διωχνει το νεο ρουχαλακι. το κραταει πανω σου πεισματικα.


μα τους χιλιους αναπηρους βίσωνες. ξανακανω την διαδικασια, αυτη την φορα πιο προσεκτικα, αρκετα για να διακρινω εκει που σε ρωταει, οτι εκτος απ τις ετοιμες προκατ απαντησεις, εχει κι ενα κενό πλαισιο. γραφω μεσα: "FUCK YOU ALREADY".
νιωθω ηδη καλυτερα. ο μαρκ μ αφηνει προς το παρον να ξεφορτωθω το γελοιο σκιν του. η κοινη λογικη νικησε. μεχρι το σετπεμβρη. εχει ο θεος ομως. καποιος χριστιανος θα βρει καποιο μασκαρεμα/κολπο για να κρατησουμε το παρόν. ετσι, απλα για να χουμε ψευδαισθηση επιλογης.


tl dr: ο χειρομαλαχτης, αν και αντισόσιαλ τυπος, εχει σοσιαλ λογαριασμό. και μας πρηζει τους αδένες οτι δεν του αρεσει το νεο σκιν. στα τετοια μας. ας κανει ντηλητ το λογαριασμό ο λέβητας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Σε καποια φαση ειχε αρχισει να βρεχει λεξεις και φρασεις, μεσα στο μυαλο μου. Τις εβαλα σε μια σειρα ενω απολαμβανα τον πυρακτωμενο μου καρκινο. Ειμαι σαν σιδεροβεργα, μεσα σε ενα απεραντο υαλοπωλειο. παρατημενη ως αχρηστη και επικινδυνη για το απεραντο του υαλοπωλειου.
Ειμαι το μοναδικο στιβαρο αντικειμενο και το μονο που εχει ισκιο. Τα παντα ειναι χωρις ισκιο, φαντασματα.
Ειναι η ωρα που πεταχτηκε αυτο το τερατουργημα. Αυτη η απαντηση στον κανεναν δεν δωθηκε, εαν και ηθελα, επειδη ενοιωσα οτι θα μιλησω σε ενα φαντασμα. Δεν υπαρχει τιποτα εκει εξω, στον κοσμο των 01. Μονο οι Ντιουκς εκαναν σωστη χρηση του 01, εναντια σε καθε αρχη.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
... πραγμα που μου θυμιζει το σιγουρα αμέτρητο και ακαταμέτρητο, αριθμο σπερματοζωαριων που ξοδευτηκαν σην θέα του κομενου τζην σορτσακίου της καθριν μπαχ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Βραδια ποιησης στο σπιτι της αθανατης γιαγιας. Που βρισκονται τα κηροπηγια; Ενα ippon και τεζα, ενα καλογυαλισμενο κρανιο προσπαθει να επαναφερει το αιματωμα και το Αστρο της Κλαουντια Κολ ριχνει φορτσα για Ιταλια.
Ριξε αγκυρα και παρε ενα κιοφτε ή φτιαξε εναν μουσακα και παρε το ταπερ στην δουλεια.
Αγνωστος μεταξυ γνωστων γυμνοσαλιαγκων.
Θες να γινεις ο New Pope;
Αμην και τελος.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Ντάξει ΟΚ.

Καθόλου κομπίνα όλο αυτό με τα εργοστάσια ανακύκλωσης.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
... πραγμα που μου θυμιζει το σιγουρα αμέτρητο και ακαταμέτρητο, αριθμο σπερματοζωαριων που ξοδευτηκαν σην θέα του κομενου τζην σορτσακίου της καθριν μπαχ.
Ειναι η γυναικα που εσπασε το κατεστημενο ξανθια/χαζη και μας εμαθε τι σημαινει 40 μετρα ποδι. Μας εμαθε οτι μια γυναικα μπορει να ειναι σκευος ηδονης υπεροχη, απο την κορυφη εως τα νυχια και οτι το μυαλο μια γυναικας μπορει να γινει το καλυτερο μπλε χαπι ολων των εποχων.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ηρθε η ωρα να μαγειρεψω και το πραμα με το ελαιολαδο αφησε δυο σταγονες και τελος. πηγα στο αποθηκακι που φυλαγε τα καλουδια η μαμα μου και βρηκα ενα τενεκαδακι με λαδι.
εβγαλα σφραγιδα, ξεβιδωσα, εριξα αφθονο επειδη τωρα εχω μπολικο λαδι, μαγειρεψα, εφαγα. παω να βαλω το τενεκεδακι καπου που να μην με ενοχλει και οπως το πιανω βλεπω κατι νουμερα και 18. Τι ειναι αυτο; 2018..... πες μου οτι ειναι ημερομηνια παραγωγης... κοιταζω τον τενεκε και βλεπω, ημερομηνια ληξης κοιτα το πανω μερος.... 2018.
λετε να πεθανω; ακομα δεν εχω συμπτωματα θανατου και ουτε νοιωθω παγωμενα τα ακρα μου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Ηρθε η ωρα να μαγειρεψω και το πραμα με το ελαιολαδο αφησε δυο σταγονες και τελος. πηγα στο αποθηκακι που φυλαγε τα καλουδια η μαμα μου και βρηκα ενα τενεκαδακι με λαδι.
εβγαλα σφραγιδα, ξεβιδωσα, εριξα αφθονο επειδη τωρα εχω μπολικο λαδι, μαγειρεψα, εφαγα. παω να βαλω το τενεκεδακι καπου που να μην με ενοχλει και οπως το πιανω βλεπω κατι νουμερα και 18. Τι ειναι αυτο; 2018..... πες μου οτι ειναι ημερομηνια παραγωγης... κοιταζω τον τενεκε και βλεπω, ημερομηνια ληξης κοιτα το πανω μερος.... 2018.
λετε να πεθανω; ακομα δεν εχω συμπτωματα θανατου και ουτε νοιωθω παγωμενα τα ακρα μου.
Πότε παράχθηκε; Αν ο τενεκές ήταν αεροστεγώς κλεισμένος ενδεχομένως απλά να έχει χάσει γεύση αλλά να μην είναι προβληματικό στην κατανάλωση.
Τουλάχιστον όχι τόσο ώστε να πάθεις δηλητηρίαση.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
λετε να πεθανω; ακομα δεν εχω συμπτωματα θανατου και ουτε νοιωθω παγωμενα τα ακρα μου.

Το ελαιολαδο δε ληγει ρε, εδω το χρησιμοποιουν σαν συντηρητη τροφιμων. Η ημερομηνια ληξης εχει να κανει με τη γευση και το αρωμα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Να σας φιλησω σταυρωτα για το ινφο. Ημουν ετοιμος να κανω τομη στην κοιλια μου για να βγαλω οτι εχω στο στομαχι μου.
Ημερομηνια παρασκευης δεν εχει αλλα ηταν σφραγισμενο και ειχε και αυτοκολητο. απο αυτα που λενε αν το αυτοκολητο ειναι κλασμενο γυρνα το δοχειο πισω. Δεν πηγε και ο νους μου να τσεκαρω ημερομηνια ληξης. Απιστευτη μαλακια Χαζο εκ μερους μου, αλλα το λαδι δεν ειχε τιποτα το περιεργο οπτικα για να σημανει καποιος εγκεφαλικος συναγερμος.
 
Top Bottom