What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Πάντως εμένα αυτό το ξέραμε και τον μαγκώσαμε τώρα που έχουμε και το νομοσχέδιο φωτιά, με βάση τα όσα έχω δει τόσα χρόνια δεν μου φαντάζει διόλου τυχαίο
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Πάντως εμένα αυτό το ξέραμε και τον μαγκώσαμε τώρα που έχουμε και το νομοσχέδιο φωτιά, με βάση τα όσα έχω δει τόσα χρόνια δεν μου φαντάζει διόλου τυχαίο
έχει μια βάση η σκέψη, όπου και να μπεις όλα τα site ξέχασαν και τον κορονοϊό, ξέχασαν και τον ταγίπ, ξέχασαν και το νομοσχέδιο... από επάνω μέχρι κάτω πιλότος και καρολάιν, 10-10 τα άρθρα και όλοι που μου έγιναν ξαφνικά αστυνομικοί ντετέκτιβ και το ήξεραν από την αρχή και τον είχαν καταλάβει και και και...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
έχει μια βάση η σκέψη, όπου και να μπεις όλα τα site ξέχασαν και τον κορονοϊό, ξέχασαν και τον ταγίπ, ξέχασαν και το νομοσχέδιο... από επάνω μέχρι κάτω πιλότος και καρολάιν, 10-10 τα άρθρα και όλοι που μου έγιναν ξαφνικά αστυνομικοί ντετέκτιβ και το ήξεραν από την αρχή και τον είχαν καταλάβει και και και...
Μην ξεχνας την μπαλιτσα, σημαντικο.
Στο θεμα πιλοτος-δολοφονος. Μια ξαδερφη μου ηταν σιγουρη απο την μερα #1 με point. Δεν γινεται να μην της το αναγνωρισω.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Μην ξεχνας την μπαλιτσα, σημαντικο.
Στο θεμα πιλοτος-δολοφονος. Μια ξαδερφη μου ηταν σιγουρη απο την μερα #1 με point. Δεν γινεται να μην της το αναγνωρισω.
Αφού lelo's family (means) = guarantee :cool:.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323

Γεμισαμε με λουλιδες που γκρινιαζουν στα σοσιαλ μιντια, χωρις λογο, επειδη δεν εζησαν μερες ευτηχιας και φωτισμενες απο τον ηλιο, του ΠΑΣΟΚ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ξανα και ξανα ο βίδεος του αυγολέμονου μεχρι να καταλαβετε ολοι οτι δε θα ξαναβγουν Αρχόντοι σαν τον ΑνΤρεα και την πασοκαρα μεχρι το βρωμικο 89...

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Οι Priest ειναι ατιμο class.
Αυτα βλεπω και θα πιστεψω το σεναριο συνωμοσιας, για το εμβολιο που τρελαινει τους ανθρωπους.
παπας με ναρκωτικα και βιτριολι, ουτε ο ροντριγκεζ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Ο παπάς που έκανε το Acid Spray φέρεται να, αχέμ, έχει ξαναπασχολήσει τις αρχές.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
bear-attacks.jpg

Βέβαια, ας κανονικοποιήσουμε τις επιθέσεις των αρκούδων στην καθημερινότητά μας, είμαι σίγουρος πως τίποτε δεν θα πάει στραβά με αυτό, δεν πρόκειται να πάρουν θάρρος ή κάτι τέτοιο :mad:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
O Σφετεριστής δείχνει την αναξιότητά του για την Αγία Έδρα σε κάθε ευκαιρία τέκνα. Μην άγχεσθε, πορευόμεθα βάσει σχεδίου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265


η φρίκη η ίδια... σκέφτομαι τους ανθρώπους που θα ήταν στο κομμάτι που έπεσε μετά αφού έκανε μπρος και πίσω να βλέπουν να τους έρχεται ο ίδιος τους ο θάνατος... μλκ έχω φρικάρει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Top Bottom