What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Ο βωμός του epic fail και της απύθμενης ανθρώπινης βλακείας μαζι.
Θα σου πέσει το σαγόνι μ΄αυτά που θα δεις εκεί μέσα. :ROFLMAO:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Τι θεϊκό κανάλι είναι αυτό?

Απο το δωδεκαθεο.

Η βλακεια βαραει κοφτες αλλα το αυτοκινητο που η κλειδαρια της πορτας λειτουργουσε σαν μιζα, ειναι μεγαλη εμπειρια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
μου το έβγαλε και εμένα πρόσφατα αυτό το κανάλι, απίστευτη η φάση. Οι καλύτεροι είναι αυτοί που τα σκαλίζουν μόνοι τους "εγώ; μόνο του άρχισε να κάνει έτσι δεν το πείραξα".
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Πάλι καλά που δεν έβαλε πολλαπλά λαστιχάκια από αυτά που μαζεύαμε από τα πακέτα ζαμπώ, όταν πηγαίναμε στα αλλαντικά στο Φάρμα Τετράς.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Για να μη λέτε οτι είμαστε παντού τελευταίοι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Δεν βρισκω τον λογο να περιμενω το CNN να με ενημερωσει για το θεμα. Παω μεχρι το περιπτερο και εχω καλυτερα στατιστικα στοιχεια.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Βγήκε η άλλη να πει απλά "omg 600€ για καβουροπόδαρα" και ο αχόρταγος έλληνας μαγαζάτορας ρίχνει και αγωγή για πιθανά "διαφυγόντα" κέρδη λόγω "δυσφήμισης".

Επιχειρήματα μαγαζότορα? Τα αναμενόμενα. "το προσωπικό μου είναι ασφαλισμένο!", "πληρώνω ΦΠΑ!", "κόβω αποδείξεις!". Μόνον Lower δε μας είπε αν έχει.


Μύκονος: Στην αντεπίθεση το εστιατόριο που καταγγέλλεται για καβουροπόδαρα €600
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Το μόνο που μου κάνει εντύπωση είναι που δεν συμβαίνουν πιό συχνά τέτοια περιστατικά
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Η γνωστη ελληνικη φιλοξενια.

Τι περιμένατε δηλαδή από απογόνους πειρατών; Δύσκολα ξεχνιούνται τα μαθήματα γενεών. Το know-how πως να σε γδάρουν είναι γραμμένο στο DNA τους.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Εμ, νέα γενιά σε λέει. Κάποτε ο based αντρας κουβαλούσε πάνω του τσιγάρα ή αναπτήρα (ένα από τα δύο θα το δανειστεί), κλειδιά σπιτιού και ένα πορτοφόλι γεμάτο με χιλιάδες ΔΡΧμές. Πιο κρύο και ποια βροχή. Εβρο ή Βίτσι αν υπηρέτησες, κάποτε όταν η θητεία ήταν ακόμη 24μήνες, έβγαινες Αντρας και δε καταλάβαινες από κρύο ή βροχή. Αλλά από την πολύ την σόγια έχει καεί η τεστοστερόνη σήμερα.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Εμ, νέα γενιά σε λέει. Κάποτε ο based αντρας κουβαλούσε πάνω του τσιγάρα ή αναπτήρα (ένα από τα δύο θα το δανειστεί), κλειδιά σπιτιού και ένα πορτοφόλι γεμάτο με χιλιάδες ΔΡΧμές. Πιο κρύο και ποια βροχή. Εβρο ή Βίτσι αν υπηρέτησες, κάποτε όταν η θητεία ήταν ακόμη 24μήνες, έβγαινες Αντρας και δε καταλάβαινες από κρύο ή βροχή. Αλλά από την πολύ την σόγια έχει καεί η τεστοστερόνη σήμερα.
Ρε συ, μου φαίνεται πολύ παλαβομάρα, οκ, το laptop είναι ακραίο, γέλασα γιατί έχω ένα 17αρι Asus και αν το βάλω στην πλάτη θέλω βοήθεια για να σηκωθώ 😂. Αλλά όλα τα άλλα? Θα μπεις σε κάναν Βερόπουλο και θα σε ακολουθούν οι security γιατί θα νομίζουν ότι έχεις σηκώσει όλο το μαγαζί με τόσα "φουσκώματα"
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269


Πέθανα με το laptop compartment

πως να λύσεις ένα πρόβλημα που δεν υπάρχει βασικά... από το να έχεις όλη αυτή την άβολη παπαριά επάνω σου, που θα ξεχαστείς να κάτσεις σε καρέκλα και θα στραβώσει το λαπτοπ, τι είναι να κουβαλάς μια μικρή τσάντα;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Τα παιδικά μου χρόνια όπου έβαζα όλα τα πλαστικά όπλα (νεροπίστολα incl.) γύρω από τη μέση μου και το έπαιζα terminator.

Την καραμπίνα δεν θέλω να μάθω από πού την έβγαλε...
 
Top Bottom