What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,374
Ως γνωστόν έχουν αυξηθεί πολύ τα στοιχειωμένα πλοία, το πιο πιθανό είναι ότι και αυτό έπλεε μόνο του. Αν υπάρξει κανένας μάρτυρας που θα ισχυριστεί ψευδώς και συκοφαντικώς το αντίθετο, θα τους πιάσει το κρίμα και θα το βρουν από τον θεό με κάποιο ατύχημα σαν κάποιους άλλους.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,529
Γκαντεμια για την Chief Operator που εμφανιζεται στο google search. Που να ηξερε σε τι εταιρια πηγαινε...
 
Last edited:

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887



Η έννοια του τρολλ. Δεν λέει και κάνα καλό αστείο, απλά φιντάρεται από αυτούς που παίρνουν στα σοβαρά τα λεγόμενά του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,479
Φαινεται οτι οι αστυνομιες της ευρωπης εχουν ξεκινησει να κανουν την δουλεια της Ε.Α.
οποιος πληρωνει τις πλαστικες, φοραει και το λαστιχο.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887
enxVOT1.png
enxVOT1.png
enxVOT1.png


EloraI.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,446
ΟΧΙ ΚΑΙ ΒΡΩΜΟΓΕΡΟΣ Ο ΑΛΝΤΗΝ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ!
GET YOUR ASS TO MARS!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,446

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,541
Η οδός Φίλωνος 129 στον Πειραιά σε ποιά αλλοδαπή χώρα ανήκει?
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,529
Η Dignatio Corp είναι μια Μονοπρόσωπη ΙΚΕ (ΓΕΜΗ 166103607000) η οποία ιδρύθηκε μόλις στις 3 Οκτωβρίου 2022 με μοναδικό εταίρο τον 22χρονο άνεργο Δ.Τ. κάτοικο Καλλιθέας χωρίς ποινικό μητρώο και έχει ως Chief Operator την Ο-Θ.Κ. (κατά δήλωσή της στο LinkedIn)- κάτοικο Διονύσου ή Γλυφάδας, με εμπειρία πάνω από 20 χρόνια σε ναυτιλιακές επιχειρήσεις.

Μιλάμε για κλασική περίπτωση βιτρίνας με αυτοφωράκια μπροστινό.

Δες στο παρακάτω το τι υπάρχει στην έδρα της εταιρίας
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,541
Δεν συνηθίζω να κάνω προώθηση προϊόντος (εκτός από το πρωί που προσπάθησα να πείσω τον @Thaxll'ssillyia να έρθει team Osprey) αλλά αυτό το έχω μερικές μέρες και δουλεύει μέχρι στιγμής τέλεια. Είναι mug warmer, όχι μέσω USB αλλά μέσω πρίζας. Εμένα μου έλυσε τα χέρια γιατί θέλω το τσάι / χαμομήλι / καφές (σπάνια) να αχνίζει. Η μεγάλη σκάλα στο μαραφετακι τα κρατάει στους 80°. Ξεκινάω τώρα ένα 2ωρο session Cossacks ξέροντας ότι το τσαγάκι μου θα ζεματάει ως το τέλος όπως τα κορμάκια των Ρώσων Pikemen.

1674760099103new_091650.jpg

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,479
Εχω κι εγω ενα, usb, απο αυτα που δεν ζεσταινουν ουτε με 40 βαθμους κελσιου. Ειναι και usb hub παναθεμα του.
Πηρα μερικα εργαλεια, αλλαξα μερικα πραγματα, την τροφοδοσια απο usb σε πριζα. Το μονο που με απασχολει τωρα ειναι μηπως παρει φωτια το σπιτι. οτι συνεχιζει να μην ζεσταινει δεν ειναι προβλημα.


. Ξεκινάω τώρα ένα 2ωρο session Cossacks
μονο 2 ωρες;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,257
Ρε μαυρογατα, εσυ μας και το τσάι σου μας την φέρατε και χασαμε την σίγουρη πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου;
Osprey τσαντικό ή αναφέρεσαι σε κάτι άλλο;
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,541
μονο 2 ωρες;
Πρέπει να σηκωθώ και για δουλειά το πρωί:cool:
Ρε μαυρογατα, εσυ μας και το τσάι σου μας την φέρατε και χασαμε την σίγουρη πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου;
Χαμένο ήταν,καλά στάθηκε πάνττως

Osprey τσαντικό ή αναφέρεσαι σε κάτι άλλο;

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,446
έχω και εγώ ένα τέτοιο να ζεσταίνει τον γκαιφέ σαν του @lelos kounelos με USB hub ver 1.1 :p δεν ζεσταίνει, αλλά κρατάει ζεστό τον καφέ για περισσότερη ώρα και όταν παγώσει γιατί δεν βάζω θέρμανση μετά τον τελευταίο εκκαθαριστικό, το κρατάει τουλάχιστον "όχι κρύο"
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Σιγά σιγά κανονικοποιειστε τον εαυτό σας να του αρέσει κρύο το ρόφημα η γυρίστε το στο φραπέ. Πρόβλημα επιλύθηκε
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,983
... γιατί δεν βάζω θέρμανση μετά τον τελευταίο εκκαθαριστικό, το κρατάει τουλάχιστον "όχι κρύο"

Πίκρα η θέρμανση με ηλεκτρικό ρεύμα ρε γμτ... Πόσες κιλοβατώρες έκαψες το 4μηνο;
 
Top Bottom