What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Καντε χωρο να φλεξαρω, δεν μου φτανει θελω κι αλλο. (quote protection).

Νομιζω οτι φετος ειχα τα καλυτερα χριστουγεννα, ever. Με εξαιρεση ισως... nvm.
FYI, ωραιες γιορτες και οχι μονο = οταν ειμαι αραχτος και δεν με ενοχλει κανενας, δεν εχω να παω πουθενα και δεν περιμενω κανεναν. Οθονη, τσιγαρα, καφε.

Με ξυπνησε το πρωι με τηλεφωνο η τελευταια φιλη μου, που τελευταια φορα την ειδα το καλοκαιρι για δεκα λεπτα. Προτελευταια φορα την ειδα για λιγο πριν 5 ετη και πριν απο αυτο, πριν 10-12 ετη.

Ηρθε στο σπιτι, δεν μπηκε μεσα. Αφησε κουτια με μελο/μπιεδες και μια σκαφη με ενα γλυκο.
Με φιλησε και εφυγε.
Εμεινα μονος μου με αυτο το γλυκο... πηρα το κουταλι της σουπας και δεν το καταφερα.
ζαχαρο here i come

swt.png


Ζηλεψτε λιγο ρε ανοιωθοι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
τι να ζηλεψωμε κουνέλο μου? μπλακφορεστ τουρτα? ποτές.
πολλη σαντιγύ, βυσινοβατομουρα και μαυροσοκολατα???

τι να τα κανω? δωσε μου οποιαδηποτε μερα προφιτερολ με σοκολατα ΓΑΛΑΚΤΟΣ και παρε μου την πσυχή.

0014.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
προφιτερολ ρε φιλε @Χειρομαλάχτης; τα δοντια μας θα ξεπλυνουμε; Για την σοκολατα γαλακτος, με συγκεκριμενο ονομα, παω πασο. Ενταξει, ειναι πολυ κινκι κινηση και εργαλειο του ερωτα. Οχι ομως να βγαλουμε και το γλυκακι μου φολα. Αμαρτια ειναι.

Οταν δεν μπορεις να φας αλλο γλυκακι αλλα συνεχιζεις με το ζορι, κατι παει καλα με την ζωη.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
το γλυκο στα χαρτια μου λελο, πρεπει ναναι ΓΛΥΚΟ. τιγκα στην ζαχαρη. να σε λιγωνει. αλλιως τι αξια εχει? να το ανακατευεις με ξυνα, πικρά κλπ? big, BIG NO.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
το γλυκο στα χαρτια μου λελο, πρεπει ναναι ΓΛΥΚΟ. τιγκα στην ζαχαρη. να σε λιγωνει. αλλιως τι αξια εχει? να το ανακατευεις με ξυνα, πικρά κλπ? big, BIG NO.

Η επισημη καταθεση μου ειναι οτι αντεξα μεχρι εκει που δειχνει η φωτο. Ηπια 4 λιτρα νερο για να φυγει το διαβητικο σοκ.
Ναι, το μαυρο δασος δεν κανει αστεια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Μπορει να μην συμφωνω με τις αποψεις σας αλλα τις σεβομαι.
Απο την αλλη πλευρα του νομισματος.
Οι γευστικοι σας καλυκες πρεπει σαν αυτους που δινει το ΝΑΤΟ στην Ουκρανια.
Πρεπει να ειστε απο αυτους που τα καλοκαιρια παιρνουν σβαρνα τις τουριστικες παραλιες για να βρειτε αγγλιδες τουριστριες, δλδ ελεος ρε παιδες.

Ωραιο το προφιτερολ, δεν ειμαι κανενας κομπλεξικος. Το τρως και μπουκωνει το συστημα σου και το αφηνεις στην ακρη, μπουκωμενος.
Το Black Forest ομως ειναι μια αλλη ιστορια. Αυτο το πικρο, ειναι οι πρωτες βοηθειες. Σε λιγωνει το γλυκο και τρως λιγη πικραδα για να κανεις reset και γευστικη αποφραξη.

Το σεκς και το γλυκο χρειαζονται φιλοσοφια.
Τι διαολο, μονο ιεραποστολικο; βαλτε λιγη φαντασια στην ζωη σας.

Σε αλλα νεα και σε Full αναλυση, σημερα παλεψα πολυ δυνατα. Αυριο δεν θα εχω ουτε ενα δοντι.

IMG-20231226-145252.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,685
Ορθόδοξοι Εβραίοι στη Νέα Υόρκη είχαν φτιάξει στοές κάτω από συναγωγές για να παρακάμψουν τους περιορισμούς τότε με τον Κόβιντ, η αστυνομία τις εντόπισε, πάει να τις κλείσει, το ραββιναριό εξεγείρεται.




Το 2024 ξεκίνησε εξαιρετικά.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,922
Ορθόδοξοι Εβραίοι στη Νέα Υόρκη είχαν φτιάξει στοές κάτω από συναγωγές για να παρακάμψουν τους περιορισμούς τότε με τον Κόβιντ, η αστυνομία τις εντόπισε, πάει να τις κλείσει, το ραββιναριό εξεγείρεται.




Το 2024 ξεκίνησε εξαιρετικά.


Επικο burn σχολιο απο κατω

1704805578589.png
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
183
Hellion said:
Ορθόδοξοι Εβραίοι στη Νέα Υόρκη είχαν φτιάξει στοές κάτω από συναγωγές για να παρακάμψουν τους περιορισμούς τότε με τον Κόβιντ, η αστυνομία τις εντόπισε, πάει να τις κλείσει, το ραββιναριό εξεγείρεται.

GDa7QS5XkAA2NRh.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,545
Θα σας πω το μυστικο της ζωης και γιατι σας αγαπανε οι Θεοι.
Δεν το εγραψα εγω αλλα εγω ειμαι η ζωντανη αποδειξη.

Οταν οι Ελληνες ειπαν οτι οποιον αγαπουν οι Θεοι πεθαινει νεος. Προφανως εννοουσαν οτι οποιον αγαπουν οι Θεοι μενει νεος μεχρι να πεθανει. Νεος και παιχνιδιαρης.

Την επομενη φορα που θα βγει παντοφλα, συζυγικη, να πειτε οτι δεν παιζεται παιχνιδια, σας αγαπανε οι Θεοι.

bpg.png
 
Top Bottom