What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Βγήκε πλήρης έκδοση με το season pass στα 100€, άρα μόνο το pass 50€?
Έδωσαν και πληροφορίες για τα dlc, θα είναι 3 και από ότι είδα, σχεδόν αντιγραφή σαν λογική τα 3 του kingmaker.
Ένα που επεκτείνει το βασικό campaign, ένα με ξεχωριστό party που θα "κολλάει" στο βασικό campaign και ένα rogue like,random dungeon, battle ground.
Κατά πάσα πιθανότητα θα τα πάρω και τα 3 πακέτο όταν επιτρέψουν τα οικονομικά, αλλά δίνω ένα(μικρό) φάουλ στην owlcat.
Τι ρώτησε τι ζητάμε από τα dlc εάν είχε σκοπό να ακολουθηθεί ακριβώς το ίδιο μοντέλο στο επόμενο παιχνίδι της?
Οκ, λεπτομέρεια, αλλά με ενόχλησε λίγο tbh
 
Last edited:

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Ρώτησε, ξέρουμε τι απάντησε η πλειοψηφία; Μπορεί το "μια από τα ίδια, μανμου" να βγήκε αυτοδύναμο με 95%.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Ρώτησε, ξέρουμε τι απάντησε η πλειοψηφία; Μπορεί το "μια από τα ίδια, μανμου" να βγήκε αυτοδύναμο με 95%.
Σίγουρα υπάρχει αυτή η πιθανότητα αλλά κατά πρώτον έχω μια δυσπιστία στο ότι επέλεξαν ακριβώς το ίδιο μοντέλο και δεύτερον, δεν είναι αυτό που απάντησα εγώ :p
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
30 € βγαίνει στην mythic το season pass. H αμέσως προηγούμενη που δεν το έχει, είναι στα 70€.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095

An Update On Physical Rewards​





μπλα μπλα μπλα covid μπλα, the shipping of physical rewards is being delayed.

Even though the delivery of physical editions is being delayed, you will still be able to obtain the code for Pathfinder: Wrath of the Righteous on our portal, download, and play it on the release day!
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
επρεπε να δωκουν στους μπακερς το σιζον το πασε τζαμπε.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
επρεπε να δωκουν στους μπακερς το σιζον το πασε τζαμπε.

Ισχύει, ειδικά από κάποιο tier και απάνω.

Ένιγουέι, 15ΚΣ
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
εννοω και για το πλεμπαιο 28 ευρω tier.

εινιγουει θα ξεκινησω με cavalier, ελπιζω να το χουν δουλεψει το mounted combat.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Είναι μεγάλο το ποσοστό που θα ξεκινήσει με cavalier, λόγω του "ανεπτυγμένου" του mounted combat.

Εγώ δεν έχω κατασταλάξει ακόμα, είμαι ανάμεσα σε cavalier κι εγώ, ή sylvan sorcerer, σε προσπάθεια συνέχισης του rp του πρώτου μου πλέιθρου του Kingmaker.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Ισχύει, ειδικά από κάποιο tier και απάνω.

Ένιγουέι, 15ΚΣ
Ή σαν Add-on, αλλά ξέρουν ότι όσοι αγόρασαν το προηγούμενο season pass θα το πάρουν και τώρα, οπότε μακροπρόθεσμα θα έχαναν χρήματα :(


Δεν μου αρέσει ιδιαίτερα ο cavalier, αλλά με αυτά που λέτε, το σκέφτομαι σοβαρά και εγώ. Στην τελική δεν απέχει πολύ από τον Paladin που συνηθίζω για 1o playthrough.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Παιδιά συγνώμη αν ρωτάω κάτι που γνωρίζουν οι πάντες εκτός από μένα, αλλά το Wrath of the Righteous έχει κάποια αντίστοιχη δραστηριότητα με το kingdom management του Kingmaker, ή έχει πιο κλασικό σχεδιασμό; Για timers στα quest δεν θα ρωτήσω, τα θεωρώ δεδομένα, καλώς ή κακώς.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αστα γκου.
βλεπω κι εγω τα τρέιλε και μου πεφτουν τα σαλάκια.
ΑΛΛΆ (θα στα πουν πιο αναλυτικα και τα παιδια, παντως εχω καταλαβει οτι) ορθοδοξο παραδοσιακο δεν ειναι.
εχει μια μορφη στρατετζι, που εχεις καποιες μοναδες αν εχω καταλαβει καλα και τις διοικεις, αλλά επισης εχει απο καποιο τρειλε που θυμαμαι, μια μορφη ασθενειας που σε τυρραναει και δεν θεραπευεται τελειως ποτέ, την ανακουφιζεις με διαφορους τρόπους μεν, αλλά δεν σε εγκαταλειπει. επισης παιζει να εχει αυτα τα χαζά (για μενα παντα) που οταν στηνεις καμπ, οριζεις κυνηγους, μαγείρους, κλπ κλπ. και κατι ρεαλισμους του στυλ, σαπιζουν τα φαγιά στο ινβεντορυ, που καθολου δεν τους καταλαβαινω, αλλά ξερεις, μπορατσιζομαι τωρα.

παιζει να λεω και σοβαρές παπάρες και να εχω μπλεξει καποια απ αυτα που γραφω με άλλα παιχνίδια, αλλά θα με διορθωσει καποιος που τα ξερει καλυτερα.

παντως κινγκντομ μανατζμε σαν του πρωτου δεν εχει. ευτυχως δεν ειμαστε οι μονοι που μας φανηκε μπελάς, και ευτυχώτερα οι κουκουβαγιες ακουνε την φανμπέιζ τους.

περιμενω τα μοντς κι εγω, μπας και.
 
Last edited:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Btw σε retail θα βγει το συγκεκριμένο; Απλή/collector's/οτιδήποτε;

Θυμάμαι πως στο πρώτο είχαν κάνει κάτι και εκτός KS.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ναι, εγω εχω παρει την Boxed Edition. Υπαρχει και CE κουτατη στους backers τουλαχιστον.

Edit: Α σορυ λες για εκτος KS, δεν γνωριζω αν εχουν πει κατι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
@Great0ldOne , μεχρι να απαντησει ο μπάθορης, βρηκα 2-3 λινκς που ισως λυσουν καποιες αποριες σου:





 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Thanks, Brother. Τα του camping μου είναι αδιάφορα, να κι αν υπάρχουν, να κι αν δεν υπάρχουν φάση.

Το army management δυστυχώς από τα ίσως λίγα που κατάλαβα, μια από τα ίδια με το kingdom management είναι και πιθανόν τα ίδια προβλήματα θα δημιουργήσει. Κρατάω πάντως μια πισινή γιατί δεν είμαι απαραίτητα ενάντιος με την όλη ιδέα, στην υλοποίηση σε συνδυασμό με το time management (εκεί που τα έκανε θάλασσα το Kingmaker) θα παιχτούν όλα.

Πάντως ενώ κι εμένα μου έτρεχαν τα σάλια με τα trailers και τις πληροφορίες με τα mythic paths, πλέον έχει μπει στο "θα το δούμε όταν η enhanced edition πάει μισοτιμής".
 
Last edited:
Top Bottom