What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
ρε παιδια ψαχνω στο φορουμ το ποστ απορια μιας φιλης η οποια αναρωτιοταν για κατι πηγαδες κτλπ.
που ειναι?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
η εκκλησία κατά βάση επί τουρκοκρατία μια χαρά ήταν.

τώρα για το βίντεο ο τρόπος που το λέει στο 1 λεπτό είναι σαν να λέει τι να την κάνεις την λευτεριά έχεις την σωστή πίστη.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259


giphy.gif


Τρίζουν τα κόκκαλα των προγόνων μας που πολέμησαν για την ελευθερία.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μα αυτό είναι το δόγμα ολόκληρης της Ορθοδοξίας. Pray fast martyr young, οπότε σου λέει σκίσε με αγα μου να αγιασω. Φαίνεται εξάλλου ότι το πρόβλημα των παπαδαριων από τα παλιά τα χρόνια είναι πρωτίστως οι άλλοι χριστιανοί παρά οι πλήρως αλοθρησκοι μουσουλμάνοι. Πρώτον γιατί κατά βάθος είναι η ίδια θρησκεία/κοινωνική νορμα και δεύτερον γιατί με τους Φράγκους έχουν οικονομικό/πολιτικό ανταγωνισμό περισσότερο από ότι θρησκευτικό.

Το καλό με όλους αυτούς που ξεσπαθωνουν είναι ότι καταδεικνύουν το ότι οι θρησκείες της ερήμου είναι κωλος και βρακί και κάποια στιγμή καλό θα ήταν να τα βρίσκανε μπας και ηρεμήσει ο τόπος. Έχουμε τον εθνικισμό, δεν θέλουμε και τους θρησκόληπτους.

Από την άλλη, επειδή δεν είμαστε σαν και αυτούς που κράζουμε, στο 4:18 αυτά που λέει είναι αλήθεια, βέβαια ξέχασε να συμπληρώσει ότι η πολιτική και η θρησκευτική ηγεσία ξέχασε να βγάλει κλαψοδηλωσεις και για κάτι ελληνιστικούς ναούς που γκρέμισε το Isis. Ξέχασε να κλάψει για να βανδαλισμούς που συμβαίνουν και σήμερα εντός της χώρας και πολλά ακόμη, τα οποία όμως δεν πουλάνε.

Κρόνο άουτ γιατί θα βγεί υπερδιπλο σεντόνι
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


Από την άλλη, η εφημερίδα Δημοκρατία, σε δημοσίευμά της υποστήριζε ότι ο -παραιτηθείς πλέον- υφυπουργός και πρώην Αντιπρόεδρος του Αρείου Πάγου ήταν στο επίκεντρο μιας εκστρατείας σπίλωσής του από τα "Παραπολιτικά" λόγω της "απροθυμίας του σοβαρού υφυπουργού να βοηθήσει στο κλείσιμο σημαντικών δικαστικών εκκρεμοτήτων μεγάλου επιχειρηματία που βρίσκεται πολύ κοντά -αν όχι εντός- της κυβερνητικής οικογένειας", ουσιαστικά φωτογραφίζοντας εφοπλιστή-μιντιάρχη κοντά στην οικογένεια Μητσοτάκη.




FrighteningPlasticHuman-small.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Υπουργοποιήθηκε και η πρώην σύζυγος του Βορίδη.

Βολεύτηκε η μία σειρά, πλέον πήγαν και 1 σειρά πίσω μάλλον.

Αλλά νταξ είναι κι αυτή πάρα πολύ κομψή.


117135159_3355595394461591_7722214579633000728_n.jpg
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
αν ακούσετε οτι πήραν θεσούλα τπτ καναρίνια μην απορήσετε.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
2947245.jpg

διαβαζω οτι ο κυριος ορκιστηκε Υφυπουργός Εργασίας, αρμόδιος για την κοινωνική ασφάλιση.
για καποιο λογο που δεν μπορω να προσδιορισω, ξαφνου δεν ειμαι τοσο αισιοδοξος για τα ασφαλιστικά θεματα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Νομίζω είναι η ελληνική σημαία στη μάσκα που κάνει τη διαφορά. Δεν ξέρω τι λέει ο χειρομαλάκτης, εγώ τρέχω να αυξήσω την συνεισφορά μου στον ΕΦΚΑ, αφού θα τα πάρω πίσω επί τρία με τέτοια υπουργάρα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Νομίζω είναι η ελληνική σημαία στη μάσκα που κάνει τη διαφορά. Δεν ξέρω τι λέει ο χειρομαλάκτης, εγώ τρέχω να αυξήσω την συνεισφορά μου στον ΕΦΚΑ, αφού θα τα πάρω πίσω επί τα τρία με τέτοια υπουργάρα.

Διόρθωσις...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
συμφωνω με γκου.
οτι η υπουργαρα θα σου δωσει τρία ειναι σιγουρο.
τωρα θα ναι επί, διά, τοις εκατό, σκέτα?
θα δειξει.

επισης: χειρομαλαχτης, παρακαλω.

εντιτ: να, να, αρχισα και σκεφτομαι τα ιδια με το μποτακι.
να το κοιταξω, γιατρε μου.
χωρις ερωτηματικο.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
εντιτ: να, να, αρχισα και σκεφτομαι τα ιδια με το μποτακι.
να το κοιταξω, γιατρε μου.
χωρις ερωτηματικο.

Μην ανησυχείς! Με μερικές χειρομαλάξεις ακόμα, θα στρώσεις... :Ρ
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αυτα ειναι.
ανιδιοτελεια, αλτρουισμος.
ξερει την συνταγη, την εφαρμοζει, αλλά δεν την κραταει για τον εαυτο του.
no, sir.

THN MOIPAZETAI.
εκ μερους ολου του ρεηκουί, ντιμγκιανμποτ, σ Ευχαριστω.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Ναι τώρα μας φταίνε οι νέοι που κάνουνε παρτούζες και κολλάνε κόβιντ...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
τι να πεις, τιναπεις??
υπηρχε εμετος σταφ, αλλά ηταν πολυ ιν γιορ φεις κι απομακρυνε τους αναγνώστας ο τιτλος κι εγινε φεισπαλμ σταφ... κι εστω, ερχομαστε να το ποσταρωμε εκει , αλλά ο μεγαλυτερος ΠΡΑΧΤΟΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ (ουπς!) και του πορτοκαλενιου σαιτ, ο αρχιμανδριτης της καρδιας μας, μάς προλαβε και το βαλε εδω. αξιος ο μισθος σου, παπα Φλέσα.

εμ, μπιλακο, θελει δουλεια για να τσιμπησεις εικοσαρικο. με δυο λινκς απ το 10 το καλο και τον γκάβρος περιμενεις προκοπη?


εντιτ: δε φοραει μασκα ο κυριος? ειναι παπάς??
υπαρχει θεός. εχει γινει χαμος κυριολεκτικα με τη φωτο στα σοσιαλ κι ο γλοιωδης μπατσόστοκος θα φαει το δουλεμα και το κραξιμο που του πρεπει.

εντιτ 2: κλαιω. καποιος στα σχολια παρατηρησε οτι ο φαταούλ φοραει τη γραβατα ΜΕΣΑ απ το παντελονι. 😂🤣😂🤣😂🤣
 
Last edited:
Top Bottom