What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Single Player RPGs

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


Έχουν και τα εταιρικά τους τραπεζάκια για πικ νικ. Κάτι που προφανώς θα συμβάλλει τα μάλα στη δημιουργία του next-gen open-world RPG τους.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Double-post



Αχαχαχ τι χλίδα είναι αυτή.

Το καλό που τους θέλω το next-gen open-world RPG που ετοιμάζουν να είναι επιτυχημένο.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ούτε μια σπάτουλα στο κουζινάκι. Είναι στο κόκκινο στρατόπεδο;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


@Tony Corvus

Λένε πως δεν είναι ούτε το "historical RPG" του, ούτε το "Darklands RPG", ούτε προφανώς το Avowed στο οποίο δεν έχει ενεργό ρόλο πέρα από κθαρά συμβουλευτικό.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Καλησπερα, εχει ακουσει καποιος για το Mod του ARX με τιτλο insanity?


Διαβασα οτι ειναι ενδιαφερον αλλα θελει το αρχικο παιχνιδι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Αν έχω αυτοκτονικές τάσεις, υπερβολικά πολύ ελεύθερο χρόνο και δωρεάν πιοτί που έχει ξεμείνει από κάνα covid party, θα το σκεφτώ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Το σκεφτόμουν σήμερα στις 11:11. Χρειάζεται όντως ένα αρθράκι και αν είμαστε εδώ θα το έχετε. θα σπάσουμε τα ταμπού και θα ενστερνιστούμε τον φίλο μας Todd <3
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Το σκεφτόμουν σήμερα στις 11:11. Χρειάζεται όντως ένα αρθράκι και αν είμαστε εδώ θα το έχετε. θα σπάσουμε τα ταμπού και θα ενστερνιστούμε τον φίλο μας Todd <3
ο todd λεει οτι δεν του ζεστανες καλα την καρεκλα και οτι το τσαι ηταν αποτυχια :p
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Ανανεωμένη λίστα με τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ RPGS ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝΕ111!!!!1!!! από το Rock, Paper, Shotgun.

Κλασικά η μισή λίστα είναι Not sure if serious material, αλλά κουβέντα να γίνεται. Επίσης, έχει και ένα-δυο games που δεν είχα καν ιδέα ότι υπήρχαν και μου κίνησαν το ενδιαφέρον, πχ Horizon's Gate.

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,705
Κλασικά η μισή λίστα είναι Not sure if serious material
Υπερβολές, σχετικά καλή λίστα τη βρίσκω. Ναι ok, μπορούμε να διαφωνήσουμε για semantics για καμιά 10αριά-15αριά από αυτά αν κατατάσσονται στα rpg αλλά πραγματικά έχω δει χειρότερες κατά καιρούς. Και κάπου διευκρινίζει στην αρχή ότι δεν είναι γενικά κι αόριστα τα καλύτερα ever, αλλά έχει ως προϋπόθεση να είναι "playable και fun" σήμερα. Σε αντίθεση με κάτι αρχαιολογίες relics σε λίστες τύπου codex που δεν μεταβάλλονται σχεδόν ποτέ... :trollface:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Κι εγώ αυτό ακριβώς σκεφτόμουν. Παιχνιδάρες που όμως δεν θα παίξουμε ποτέ, εκτός και ξεκινήσει το singularity σε αυτήν την ζωή

21/50
Ίσως και να προλάβω!!1
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Έχω δει gameplay στο yt και σιγουρα θα το τσιμπήσω κάποια στιγμή. Ξέρουμε αν θα ερθει σιγουρα σε steam/gog, γιατί δεν εχω δει να αναφέρεται κάτι
 
Top Bottom