What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Single Player RPGs

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
εγω το έκανα ήδη αγορά. Δεν μπορούσα να αντισταθώ σε ένα τέτοιο rpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086


Ωραίες μουσικές.
Επίσης:
Capture.jpg


🤌
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,670
Πήρα πρέφα αυτό τελευταία. Ρετροπιξελούμπα Action-RPG στο στυλ των πρώτων Might and Magic, που βασίζεται αποκλειστικά στην ανατολίτικη και ισλαμική παράδοση.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,665
Ο χιπστεράς μέσα μου νιώθει μία μικρή περηφάνια που το site έχει δώσει βάση σε τέτοια παιχνίδια παρότι δεν έτυχαν καθολικής αποδοχής. Sense of belonging to elitist group, confirmed.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
Περσινά (προπέρσινα πάνε σε λίγο) ξινά σταφύλια, αλλά ποτές δε ξέρεις τι επρόκειτο να γίνει με τα τωρινά δεδομένα...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,382
Περσινά (προπέρσινα πάνε σε λίγο) ξινά σταφύλια, αλλά ποτές δε ξέρεις τι επρόκειτο να γίνει με τα τωρινά δεδομένα...

Φαντάζομαι ότι ο Τοντ πρέπει να πήρε ανάποδες με την ευρέως διαμορφωθείσα άποψη ότι το New Vegas ήταν σαφώς ανώτερο του Fallout 3. Μάλλον ήθελε να αποφύγει άλλες ανάλογες συγκρίσεις. Πάντως τώρα που Obsidian και Bethesda βρίσκονται υπό την ίδια σκέπη, δεν αποκλείω καθόλου μια επαναφορά της πρότασης όταν συνταξιοδοτηθεί ο Τοντ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Λογικό, αφού ότι βγάζει η Obsidian είναι αισθητά καλύτερο (για όλους εκτός από μια χούφτα φωνακλάδικα ΖΩΑ).

Βέβαια όλο αυτό είχε φανεί από τότε που τους έφαγαν τα bonus τους για το NV, τους είχαν ξεμπροστιάσει πολύ άσχημα.

Άντε μαμήσου καφετζή, άσε κανέναν που μπορεί και τράβα κάνε μου έναν διπλό καπουτσίνο μέτριο με κανέλα επάνω.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
Για πολύ "λιγδιάρης" μου κάνει ο Feargus Urquhart.
 
Top Bottom