What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Ποιός άνθρωπος παραβιάζει ταχυδρομείο, διότι στις τρεις το ξημέρωμα μάλλον είναι κλειστά
Πρώτα απ'όλα, ποτέ στον διάολο είναι ανοιχτά τα ταχυδρομεία γιατί εγώ όλο κλειστά τα βλέπω

Δεύτερον
Polish_20220920_111915680.png

Νίτρε, μην την πατήσεις όπως εγώ, δεν κερδίζεις τίποτα για το κόμπο
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Πρώτα απ'όλα, ποτέ στον διάολο είναι ανοιχτά τα ταχυδρομεία γιατί εγώ όλο κλειστά τα βλέπω

Δεύτερον
View attachment 4107

Νίτρε, μην την πατήσεις όπως εγώ, δεν κερδίζεις τίποτα για το κόμπο
μπαίνω κάθε πρωί με τον καφέ μου πριν πιάσω δουλειά και οργώνω με το αλέτρι μου. :ROFLMAO:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αν καθυστερήσουν οι παραγγελίες σας, να ξέρετε.


Εξήγηση για το ριάξιο της ρετροπιξελούμπας: το εικονίδιο δεν είναι της ρετροπιξελούμπας, απλώς θόλωσε επειδή σκόρπισε το λιπαντικό στο οδόστρωμα. :Ρ
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Κανένας δονητής δεν τραυματίστηκε σοβαρά στο ατύχημα.
Οι άνθρωπο του βαν οφείλουν εξηγήσεις γιατί ήταν απασχολημένοι αλλού και δεν πρόσεχαν το δρόμο........:rolleyes:
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509

«Είναι τραγικά αυτά τα νούμερα και αν λάβουμε υπόψη τον ρυθμό της αναπαραγωγής τους, σε 2-3 χρόνια θα έχουν κατακλύσει την περιοχή. Χρειάζεται να ληφθούν άμεσα μέτρα, ριζικά και αποτελεσματικά»

Θα φάτε ωραία κοψίδια εκεί στα βόρεια ;)
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ας ανοίξουν επιτέλους το κυνήγι του αγριόχοιρου όλο τον χρόνο να τελειώνουμε με αυτή την ιστορία
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Και ποιος σας δίνει την αδεια να πατε να σκοτώνετε άλλα οντα ρε δολοφόνοι. Πάντε βάλτε εκεί φιμοτρο στο πουλί σας, διότι για την κλιματική αλλαγή ΤΜ, εσείς φταίτε!
Meat-eating men should be BANNED from sex, says animal rights group
2022-03-Daniel-Cox-IMG-6320-Logo-c-PETA-D-1024x683.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Η πρωτοφανής νίκη του άγνωστου - μέχρι τότε - 19χρονου Niemann, απέναντι στον παγκόσμιο πρωταθλητή Carlsen πριν λίγες ημέρες, συνοδεύτηκε γρήγορα από τις υποψίες ότι ο 19χρονος έκλεψε την παρτίδα και μάλιστα με έναν αρκετά ευφάνταστο τρόπο.

Ο 19χρονος κατηγορήθηκε ότι χρησιμοποίησε έναν δονητή για να κερδίσει πλεονέκτημα έναντι του Carlsen, με τη βοήθεια ενός συνεργού, του προπονητή του, ο οποίος δονούσε από μακριά τη συσκευή για να τον καθοδηγεί στις κινήσεις του, όπως εξηγεί ο Guardian.

Κατηγόρησε αυτούς που διατυπώνουν ισχυρισμούς εναντίον του ότι προσπαθούν να καταστρέψουν την καριέρα του και δήλωσε ότι ήταν διατεθειμένος να παίξει ακόμη και γυμνός για να αποδείξει την αθωότητά του.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ο ένας βολτάρει τσίτσιδος στα πάρκα, ο άλλος προτίθεται να παίξει (σκάκι) ξεβράκωτος για να αποδείξει ότι δεν είναι cheater.
Το botάκι διακρίνει στον κόσμο μεγάλη προθυμία τελευταία... :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503

Η πρωτοφανής νίκη του άγνωστου - μέχρι τότε - 19χρονου Niemann, απέναντι στον παγκόσμιο πρωταθλητή Carlsen πριν λίγες ημέρες, συνοδεύτηκε γρήγορα από τις υποψίες ότι ο 19χρονος έκλεψε την παρτίδα και μάλιστα με έναν αρκετά ευφάνταστο τρόπο.

Ο 19χρονος κατηγορήθηκε ότι χρησιμοποίησε έναν δονητή για να κερδίσει πλεονέκτημα έναντι του Carlsen, με τη βοήθεια ενός συνεργού, του προπονητή του, ο οποίος δονούσε από μακριά τη συσκευή για να τον καθοδηγεί στις κινήσεις του, όπως εξηγεί ο Guardian.

Κατηγόρησε αυτούς που διατυπώνουν ισχυρισμούς εναντίον του ότι προσπαθούν να καταστρέψουν την καριέρα του και δήλωσε ότι ήταν διατεθειμένος να παίξει ακόμη και γυμνός για να αποδείξει την αθωότητά του.
Που τον είχε τον δονητή?
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Χθες βράδυ Αρναούτογλου, είχε προσκεκλημένη την Ελίνα Τζένγκο. Μου έκανε φοβερή εντύπωση που πρώτη φορά την άκουγα και όμως πριν από ένα μήνα πήρε το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Στίβου στον ακοντισμό.
Μια ματιά σήμερα είδα άρθρα για μια δημοσιογράφο που είχε επίσης καλεσμένη ο Αρναούτογλου, αλλά πολύ λιγότερα και "δευτεροτρίτα" για την Τζένγκο.

Νομίζω ότι αυτό δίνει ξεκάθαρα την εικόνα αυτής της χώρας, βλέπεις είναι πιο σημαντικά τα φρύδια της άλλης στο top model, παρά μια αθλήτρια παιδί μεταναστών, που τραγούδαγε τον Εθνικό ύμνο και δάκρυζε από συγκίνηση...


Για να μην πούμε για άλλη μια φορά για αθλητή/τρια που κατάφερε το απίστευτο κάνοντας προπόνηση σε σκατά εγκαταστάσεις και γενικά πόσο μπορντέλο είναι η χώρα που γεννήθηκαν οι Ολυμπιακοί αγώνες...
 
Top Bottom