What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Two minutes to midnight

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Arduino btc wallet κι ας κάμει ότι θέλει, πιστεύω ότι στην καταστροφή που επεται θα πάμε σε τέτοια ανταλλακτική οικονομία. Μου άρεσε και η πρόταση κάποιου για σφαίρες, Θα δούμε.
Το σίγουρο είναι ότι στην αρχή το ανταλλακτικό μέσο θα είναι οι σφαλιάρες.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Το σίγουρο είναι ότι στην αρχή το ανταλλακτικό μέσο θα είναι οι σφαλιάρες.
Υπαρχει και ο χρυσος, ασημι κ.α. Καθολου τυχαιο που σε καταστασεις κρισης ο χρυσος παιρνει τα πανω του.
Οτι τα ΑΤΜ θα σβησουν δεν δικαιολογει την εξαφανιση της ανθρωποτητας. H AI ειπε οτι μια τετοια κριση θα ειναι βουτυρο στο ψωμι της ανθρωποτητας.
Τα σιγουρακια ειναι:
1. οι καραμπινες θα εχουν την τιμητικη τους.
2. η βλακεια θα περιοριστει σε μεγαλο βαθμο.
3. θα εχω τα καλυτερα γκομενακια επειδη παιζει χωρος/υποδομη για καλλιεργεια λαχανικων. Σε αντιθεση με εσας, την πλεμπα, θα εχω και νερο.

Καλοδεχουμενος θα ειναι ο @Chronomancy επειδη ειμαι σιγουρος οτι στην υπογα του εχει 2-3 τετραγωνικα χιλιομετρα με σολαρ πανελ.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
Ο τυπος το κουραζει παρα πολυ και αν η καταστροφολογια του αντικατροπτιζει το μεγεθος του πεου του, θα πρεπει να μπει στην βιομηχανια ταινιων ερωτικου περιεχομενου, αφου τα αμησε ολα ετσι κι αλλιως.
Ο συγκεκριμένος δημοσιογράφος ερευνητής είναι πολύ ψαγμένος και έχει αποκαλύψει απίστευτα πράγματα.

Καταρχήν έχει πολύ αξιόπιστες πηγές εκτός απο τουλάτο-λιακό όπως πχ τον stranger (διαχειριστής στα κατωχικά νέα), τον επικεφαλής του ευρωπαϊκού συνδέσμου flat earthers (έλληνας είναι), τον λυκάνθρωπο shaman lycan, τον John Kountouris (ελληνοαμερικανός ανύπαντρος συνωμοσιολόγος) και άλλες ψαγμένες πηγές που δεν αποκαλύπτει.

Προσωπικά τον εμπιστευομαι...
Ποιος άλλος μιλάει "ανοιχτά" για την συνωμοσία δρακονιανών με γαλαζοαίματους;
Για το οτι η γή είναι επίπεδη ή οτι η σελήνη είναι τεχνητή;
Οτι ο κοντός με τη γραβάτα (πούτιν) και ο πορτοκαλί (τραμπ) συνεργάζονται εναντίον των νεοταξιτών για να εφαρμόσουν τον νόμο νεσαρα γκεσάρα και να μας κάνουν όλους πλούσιους;
Οτι το μπόλι περιέχει μικροτσιπς που ενεργοποιούνται με το 5g;

Για να μην αναφέρω για τις ταυτότητες με το χάραγμα, τους ανουνάκι, τον νιμπίρου, τους ουλτρατερεστριαλς, την τακλα μακάν, τον απόφη, το point system στην κίνα που οπου ναναι μας έρχεται, το μάτριξ που μας έχουν παγιδευσει και πόσες άλλες αλήθειες...


Ο ΝΟΟΝ ΝΟΪΤΟ.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Ο συγκεκριμένος δημοσιογράφος ερευνητής είναι πολύ ψαγμένος και έχει αποκαλύψει απίστευτα πράγματα.

Καταρχήν έχει πολύ αξιόπιστες πηγές εκτός απο τουλάτο-λιακό όπως πχ τον stranger (διαχειριστής στα κατωχικά νέα), τον επικεφαλής του ευρωπαϊκού συνδέσμου flat earthers (έλληνας είναι), τον λυκάνθρωπο shaman lycan, τον John Kountouris (ελληνοαμερικανός ανύπαντρος συνωμοσιολόγος) και άλλες ψαγμένες πηγές που δεν αποκαλύπτει.

Προσωπικά τον εμπιστευομαι...
Ποιος άλλος μιλάει "ανοιχτά" για την συνωμοσία δρακονιανών με γαλαζοαίματους;
Για το οτι η γή είναι επίπεδη ή οτι η σελήνη είναι τεχνητή;
Οτι ο κοντός με τη γραβάτα (πούτιν) και ο πορτοκαλί (τραμπ) συνεργάζονται εναντίον των νεοταξιτών για να εφαρμόσουν τον νόμο νεσαρα γκεσάρα και να μας κάνουν όλους πλούσιους;
Οτι το μπόλι περιέχει μικροτσιπς που ενεργοποιούνται με το 5g;

Για να μην αναφέρω για τις ταυτότητες με το χάραγμα, τους ανουνάκι, τον νιμπίρου, τους ουλτρατερεστριαλς, την τακλα μακάν, τον απόφη, το point system στην κίνα που οπου ναναι μας έρχεται, το μάτριξ που μας έχουν παγιδευσει και πόσες άλλες αλήθειες...


Ο ΝΟΟΝ ΝΟΪΤΟ.

Ήσουν πολύ πειστικός. Στηρίζω!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Καταρχήν έχει πολύ αξιόπιστες πηγές εκτός απο τουλάτο-λιακό
Η κουνελισια σοφια λεει το απλο. Οταν καποιος μεταφερει μια πληροφορια αλλα την βαζει συνεχεια, χωρις λογο, σε παυση, ετοιμαζεται να πει παπατζα. Ο τυπος ξεκινησε, επιτελους, να λεει για την εκλαμψη στο λεπτο 5 και ολοκληρωσε την φραση των 7 λεξεων στο 6:21.
Εγω παντως θα σε ευχαριστησω για την ενημερωση οτι υπαρχει αυτος ο ανθρωπος και οτι υπαρχουν ανθρωποι που τον ακολουθουν. Θα με διασκεδαζει σε στιγμες αφορητης πληξης.

EDIT
εχει κανενα βιντεο με σουπερ σταρ που τρωνε glitch;
 
Last edited:

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Ο τυπος ξεκινησε, επιτελους, να λεει για την εκλαμψη στο λεπτο 5 και ολοκληρωσε την φραση των 7 λεξεων στο 6:21.

Το λες και ταλέντο. Πρώτος διδάξας ο Λιακό (είχε και ένα πάκο βιβλία να πουλήσει).
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
τον λυκάνθρωπο shaman lycan
Είχα πείσει κάτι ατομάρες ότι είμαι λυκάνθρωπος. Το πρώτο πράγμα που μου είπαν όταν τους γνώρισα, μοιραζόμασταν έναν εργαστηριακό πάγκο στην σχολή, ήταν για ένα μπλογκ ενος λευκού λυκάωνα. Παίζοντας το κουλ τους είπα οτι τον ξέρω, καλός τύπος αλλά έχει χαμηλά στην τάξη και γράφει πολλά που δεν ισχύουν απλώς για την προβολή. Κόλλησα και κάτι παπάντζες για τους Δελφους και δεν άργησαν να με παρακαλάνε καθημερινά να τους μυησω. Μέχρι και χρήματα μου έδιναν για να το κάνω….
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Για αυτο σε αγαπαω ρε μπαγασα @Elric. αγαπη φιλικη και το εξηγω για τους συκοφαντες,
Η αντελ μεταμορφωθηκε σε ερπετομορφο τερας την ωρα που τραγουδουσε. Αυτο δινει χωρο στην απογοητευση που ο τυπος δεν εχει βιντεο.
meanwhile, ο τυπος λεει οτι δεν πιστευει σε τιποτα χωρις να εχει καποια ενδειξη,πειραμα αλλα μιλαει για τα απιστευτα.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
εδω εισαι


Θα το δω αύριο, αρκετά με τον Neal deGrasse Tyson, ας δω ξανά κάτι σοβαρό, από τότε που πέθανε η Ελισαυρετ έχω να ασχοληθώ με το θεμα. Ευχαριστούμε Elric
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873

A zud, dzud (Mongolian: зуд) of dzhut, zhut, djut, jut (Kazakh: жұт, Kyrgyz: жут, Russian: джут) is a disaster in steppe, semi-desert and desert regions in Mongolia and Central Asia in which large numbers of livestock die, primarily due to starvation being unable to graze due to particular severe climatic conditions. Various kinds of zud are recognized, depending on the particular type of climatic conditions. In winter it may be caused by an impenetrable ice crust, in summer it may happen due to drought.

One-third of Mongolia's population depends entirely on pastoral farming for its livelihood, and harsh zuds can cause economic crises and food security issues in the country.

Zud (djut) is a severe periodical disaster in all countries of Central Asia: Kazakhstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tajikistan, Kyrgyzstan. The literal translation of the Kazakh word 'жұт' is "devourer"
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Μαλλον ηρθε η ωρα να ιππευσουν παλι με το σπαθι στο χερι. Θα σκασουν σαν wild hunt παρεα με το white frost.

Πολυ ανησυχητικη ειδηση. Μια φορα και εναν καιρο το εψηνα να παω προς τα εκει αλλα τωρα, μαλλον, ειναι αργα.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Οχι μονο στην Ελλαδα. Παντου ανεβηκε και σε καποιες περιοχες, σε αντιθεση με την Ελλαδα, αυτο δεν ηταν καθολου καλο.
Σε υψομετρο 1.300μ με το αραιο οξυγονο, οταν η θερμοκρασια εφτανε μεχρι 28°C η κατασταση ηταν πολυ δυσκολη.
Με τους 32-33°C που εφτασε το 2023, εκλαψαν μανουλες. Εγω τους 28°C τους ενοιωθα κοντα στους 35 βαθμους και η αναπνοη ειχε μια μικρη δυσκολια. Ολο τον χρονο εχει δυσκολια αλλα με την ζεστη, νοιωθεις σαν πορνοσταρ στα προκαταρκτικα γιατι δεν παιζει ανασα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Ήμουν στο χωριό σήμερα στα 950φεύγα μέτρα και έκανα εργασίες... μλκς πέθανα από την ζέστη, καταρχάς έκαψε το δέρμα μου... φόραγα καπέλο αλλά αρκίντια έκλασε...
 
Top Bottom