What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Food is overrated και είμαι ευάλωτος αυτό το διάστημα...
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Έχει κανένας 1μιση χιλιάρικο για ξόδεμα?



Bitch please. Αυτό δεν είναι ξόδεμα, είναι επένδυση.

Ρε φίλε, έχουν και τον Uma αγκαλιά με την Yen. Αυτό μάλιστα, όποιος το πάρει είναι μερακλής.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μέχρι να κυκλοφορήσουν κάρτες γραφικών θα τα έχετε ξαναμαζέψει. Έχει και led στην βάση, οπότε μπορεί να μπει στον οικογενειακό προυπολογισμό ως Χριστουγεννιάτικο ντεκόρ και μετέπειτα ως κρυφός φωτισμός χώρου. Αλλιώς θέλει ισχυρό Quen για τις παντοφλιές
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν θα παρω. O Pinhead εχει αποκλεισει καθε περιπτωση ανταγωνισμου. Με 1,5 χιλιαρικo ερχεται η Triss Merigold στον χωρο σου και μαγκωνει το κεφαλι της μεσα στο πλυντηριο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Να προλαβω να ποσταρω αυτο, πριν βγει ο cyberpunk και παει στην αιωνια ληθη το θεμα.

Σας εχει τυχει αυτο; portal στο skellige απο τα οποια ξεπηδανε hounds. στο mini map φαινεται ο παραλογος αριθμος τους.
οποτε παω προς τα κατω, τσουπ portal και συνηθως 2-3. Τα hounds ειναι εξαιρετικα γρηγορα.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ναι, προβλέπεται από ένα σημείο και μετά. Πρέπει να συμβαδίζει με τις εξελίξεις στην πλοκή ή κάτι τέτοιο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Χλωμο, θα ελεγε ο αρχαιος Ελλην. Απο το main story εχω κανει ελαχιστα και αυτο για να ξεκλειδωσω καποια πραγματα.
Ακομα δεν εχω παει να βρω την Yen για να παμε κατω απο το δεντρο και ο dandelion μολις ανοιξε το καμπαρε του.
θελω να τελειωσω ολα τα side quest. Ενα μεσημερι σηκωθηκα με αυτη την ιδεα και ειναι ΠΟΛΥ δυσκολη κατασταση.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Έχω αφήσει τη Yen να κάνει ηλιοθεραπείες στην Toussaint και ζω το συνταξιοδοτικό όνειρο κυνηγώντας loot και Grandmaster Ursine στα Skellige.

Δεν υπάρχει αυτό το παιχνίδι.

Μου την πέφτουν κάτι λάμιες στο Ard Skellig (δε λέω πού, αξίζει να τυχαίνουν τέτοια απροσδόκητα), Βλέπω από την πλαγιά έναν βοσκό να έρχεται προς το μέρος μου με τόξο και να αρχίζει να τις χτυπάει. Αφού τις δείρουμε, ξεκινάει μικρό dialogue που καταλήγει σε κάποια ΧΡ. 220 ώρες μετά, βρίσκω νέο content.

Δε θέλω να φύγω ποτέ από τα Skellige, στη ζωή γενικότερα.

20201204235121_1_resized.jpg
 
Last edited:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
@mits@kos bear set είναι αυτό;

Επί τη ευκαιρία, παρατηρείτε μεγάλες διαφορές στις επιπτώσεις σε stamina μεταξύ light, medium και heavy;
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
@Adhan yes, mastercrafted.

Σε light-heavy ναι, υπάρχει διαφορά. Επίσης, το light/cat school thing μου έχει δείξει μέχρι στιγμής ότι δίνει το περισσότερο damage.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Εσεις το γνωριζατε;
Εαν κανετε ΑΧΙΙ σε γατες, αυτες σας ακολουθουν. Ηθελα να τις παρω στο Novigrand, στο μπανιερι του Dijkstra, αλλα τσεκαρα τον χαρτη και ειναι πολυ μακρυα, ακομα και για μενα.



υπαρχει και η φαση να κανεις enchant για all equipped items are treated as Light/Medium/Heavy armor.
 
Last edited:

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Καθάρισα όποιο ερωτηματικό είχα αφήσει σε εκκρεμότητα στα Skellige Isles. Αφήνω μια μικρή πιθανότητα να μην τα είχα ανακαλύψει όλα.

Εν τέλει, έβγαλα όλες τις Grandmaster και τις μοστράρω στο πλήρως ανακαινισμένο Corvo Bianco. Μου έμειναν και 22Κ, αποδεικνύοντας πως τα πάντα εν σοφία εποίησε η CDPR.

224,2 ώρες μετά, ήρθε η ώρα να παραδεχτώ πως το πρώτο playthrough έλαβε τέλος.

Ξεκάθαρα Greatest Of All Time για μένα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Οι Προφητείες είχαν μιλήσει κάποτε για τον Εκλεκτό, που θα είχε την υπομονή και θα κατάφερνε να ερευνήσει το 100% των ερωτηματικών στο Skellige.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Ένα achievement το περίμενα να πω την αλήθεια, το ότι δεν πήρα μου δίνει ελπίδες πως κάτι έχασα. Δεν τσεκάρω τη λίστα για να μην απογοητευτώ!
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Μας τέλειωσαν κι αυτά.... :(

20201209000215_1_resized.png

Από αριστερά Grandmaster Griffin (meh), Ursine (sweet), Viper (μου έβγαζε κάτι BDSM), Wolven (βαμμένη λευκή για το RP) και Feline (μαύρη για το νιντζιλίκι). Manticore + τα χατζάρια της φορεμένα.

Δεν μπορώ να τονίσω αρκετά πόσο βοήθησε το ψυχαναγκαστικό hoarding από crafting materials που έκανα από την αρχή του παιχνιδιού στο να βγουν. Το να αγοράσει κανείς όλα τα infused demeritium και slyzard υλικά έτοιμα, παίζει να είναι όντως broken.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
είναι εντυπωσιακό πως το house τυράκι μας γλύκανε τόσο πολύ :p
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
^^
Πάντα. Τα περισσότερα σχετικά γούστα τα είχα βγάλει στο Keep του NWN 2 και στο Amalur.
 
Top Bottom