What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095

he joined CD Projekt as a junior tester in February 2004 to work on The Witcher, and has worked on all three Witcher games and was the Design Director, VP of Game Development, Secondary Game Director, and Head of Production on Cyberpunk 2077.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Καλησπερα. Εχω τη δυσκολια στο τριτο επιπεδο. Κανοντας τα διαφορα side quests, το main quest γινεται παιδικο οσον αφορα τις μαχες. Να ανεβασω το επιπεδο η υπαρχει κατι που εγω παραβλεπω? Στο πρωτο walkthrough δε με πειραζε λογω ιστοριας αλλα τωρα θα ηθελα να τσεκαρω καλυτερα τους μηχανισμους.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ανεβασε οσο θελεις και μπορεις.

20180604-imc_ywu338.jpg
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
το true επιπεδο δυσκολιας ειναι το death march. δεν θα το κανει ξαφνικα υπερδυσκολο παιχνιδι αλλα σιγουρα θα εκτιμησεις καποια mechanics.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Είχα διαβάσει περί χαμηλής δυσκολίας και έτσι το έβαλα Blood and broken bones. Δε μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα. Βατό πέρα από 4-5 ψιλοζόρικες αναμετρήσεις. Σε μελλοντικό playthrough λογικά θα το πάω death march.
 

Savatar

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,408
Death march αν σου αρέσει να έχει και λίγη πρόκληση, έχει μαμίσια πολύ χαμηλό επίπεδο πρόκλησης (δεν είναι σαν τα περισσότερα games που το τελευταίο επίπεδο θεωρείτε υπερδύσκολο). Ακόμη και στο Death March από ένα σημείο και μετά περίπατος είναι οι μάχες (με εξαίρεση λίγο κάποια μποσάκια ίσως)
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Normal crew represent!
Στα μεγάλα κέφια κι όταν νιώσω ΠΟΛΥ σίγουρος ίιιιισως ανεβάσω τη δυσκολία σε κάποιο game αλλά πιο συχνά την ρίχνω στο Easy όταν με ταλαιπωρεί υπερβολικά ένα boss ή περιοχή (π.χ. τελευταίες 1-2 πίστες στο DOOM Eternal και το Ori and the Blind Forrest από τη μέση και μετά). Σιγά μην κάτσω να σκάσω.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Δεν είναι ντροπή να παίξεις σε χαμηλότερη δυσκολία. Απλά τουλάχιστον για το witcher 3 έχει κάποια mechanics που σε χαμηλότερες δυσκολίες απλά τα αγνοείς. Γι'αυτό λέμε ότι true difficulty είναι το death march. Από κει και πέρα όπως μπορεί ο καθένας να παίξει. Δεν κρίνουμε. Το ζητούμενο είναι να μας ευχαριστήσει κάτι δεν έχει σημασία τι που πως γιατί.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Την πρωτη φορα που εκαψα το κεφαλι μου, εβαλα easy, για να μπω στο νοημα χωρις να καω στην κολαση λογω λεξιλογιου.
κλασσικη κουνελισια τακτικη.
Μετα που εγινα σκληρος αντρας με αιματα στα ρουχα, ανεβασα την δυσκολια.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Όχι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. κανένα απολύτως 😈
Θα τα πούμε στο... meating. Ο Μαλαχτης ξέρει
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Βάλε death march, δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο. Απλά θα πρέπει να παίζεις με potions, oils κτλ αυτοί οι μηχανισμοί δεν νομίζω να έχουν κάνα νόημα σε ευκολότερες δυσκολίες
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Βάλε death march, δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο. Απλά θα πρέπει να παίζεις με potions, oils κτλ αυτοί οι μηχανισμοί δεν νομίζω να έχουν κάνα νόημα σε ευκολότερες δυσκολίες

Στα "ευκολα" δεν εμπαινα στο κοπο για λαδακια και ποτακια. Δεν καταλαβαινα γιατι πρεπει να χασω τον χρονο μου.
Δεν ηξερα τι μπορω να φτιαξω και δεν εμπαινα στον κοπο να διαβασω τι κανει το καθενα. Τωρα ξερω πολυ καλα τι πρεπει να εχω συνεχεια μαζι μου.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Nα αυτα κανετε και μας εχουν κολησει ενα σωρο ταμπελες και ρετσινιες. Καζουαλ παικτης, χαρντ παικτης, μαω ταω παικτης, ΙΜΟ, κουτουλου κουτουλου
 
Top Bottom