What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Εγώ πήρα σε αυτή την τιμή το Moto e7 και είναι αξιοπρεπές. Δεν ξέρω αν είναι 100% καθαρό Android αλλά είναι πολύ κοντά σε stock.
ο g25 είναι ο μισός όμως σε σχέση με τον snapdragon 662 όμως, απίθανο μου φαίνεται να βοηθάει τόσο το καθαρό android
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
ο g25 είναι ο μισός όμως σε σχέση με τον snapdragon 662 όμως, απίθανο μου φαίνεται να βοηθάει τόσο το καθαρό android

Πιθανώς, δεν το γνωρίζω διότι δεν έχω καθόλου απαιτήσεις πέρα από τα πολύ βασικά. Ήθελα κυρίως Android με τις λιγότερες δυνατές τροποποιήσεις γιατί αυτό έχω συνηθίσει.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ο g25 είναι ο μισός όμως σε σχέση με τον snapdragon 662 όμως, απίθανο μου φαίνεται να βοηθάει τόσο το καθαρό android
να βοηθαει ως προς τι? ως τη λειτουργικοτητα του os η στα games?


ενα stealth edit αλλα γιατι συνεχιζεται η κουβεντα για android στο witcher thread?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
ως προς το responsiveness του OS αν και επιμένω, ότι το πρόβλημα δεν είναι η δύναμη, είναι πως διαχειρίζεται το andoid τους πόρους.

ontopic είμαστε, όπου και αν είμαστε
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
τι να σου πω. το moto g που το ειχα παρει 150 (η τλκ εδωσα κατι παραπανω? δεν θυμαμαι μιας και το εφερα απο αγγλια) ηταν τερμα responsive. και μιλαμε για μια εποχη που δεν ειχε μπει τοσο δυνατα τα κινεζικα στην αγορα και οτι samsung κλπ επαιρνες ηθελες να το πεταξεις απο το παραθυρο γιατι ηταν τερμα unresponsive.

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
ενα stealth edit αλλα γιατι συνεχιζεται η κουβεντα για android στο witcher thread?
Γιατί συνεχίζεται γενικά η κουβέντα για πλεμποπαίχνιδα μπισκοτοκλικαρίσματος που φοράνε μενταγιόν λύκου από τα τζάμπο, στο θρεντ του Αληθινού;


edit @nitro912gr μπέρδεψες τα ρηάξο, μάλλον Σκορσέζε ήθελες να πατήσεις.
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Γιατί συνεχίζεται γενικά η κουβέντα για πλεμποπαίχνιδα μπισκοτοκλικαρίσματος που φοράνε μενταγιόν λύκου από τα τζάμπο, στο θρεντ του Αληθινού;


edit @nitro912gr μπέρδεψες τα ρηάξο, μάλλον Σκορσέζε ήθελες να πατήσεις.
Εσύ θα δεις masters of the universe για τιμωρία.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Δεν ξέρω εγώ από τέτοια. Είμαι φιλήσυχος πολίτης.

Πέρα από την πλάκα έχω έναν γνωστό, μεγάλο ταλέντο στις πολεμικές τέχνες, ο οποίος έκανε όλες τις χορογραφίες από τα παιχνίδια και μάλιστα με ουσιώδη χτυπήματα. Κάποιες, ειδικά από το τρία ήταν αρκετά καλές και βασίζονταν σε υπαρκτά εγχειρίδια.
Τώρα αυτό είναι για να πετάνε οι αμερικανοί σκορδακια και να χαίρονται.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
Λοιπόν, έχω πιάσει να κάνω το High Stakes από τα Secondary, και χρειάζομαι κάρτες Gwent. Έκανα ότι quest μου εμφανίστηκε, με "καλούς παίχτες", αλλά μου λείπει μια κάρτα για να μπορώ να μπω στο τουρνουά. Σημειωτέον ότι
δεν νίκησα τον Βαρόνο όταν μπορούσα, και τώρα που τελείωσα το questline του, την έκανε με την σύζυγο...
. Καμιά ιδέα;
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Καμιά ιδέα;

New Game.

Στα παλιά τα χρόνια που το παιχνίδι ήταν φρέσκο, δεν υπήρχε δεύτερη ευκαιρία να πάρεις κάποιες κάρτες. Δεν ξέρω αν αυτό έχει αλλάξει σε κάποιο από τα patches/updates του παιχνιδιού.

Βέβαια, μου φαίνεται περίεργο να μην μπορείς να μπεις στο τουρνουά για μια συγκεκριμένη κάρτα. Πόσες σου λείπουν γενικά;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Την κάρτα του baron την βρίσκεις ακόμα και τώρα. Το achievement δεν το παίρνεις όμως.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
New Game.

Στα παλιά τα χρόνια που το παιχνίδι ήταν φρέσκο, δεν υπήρχε δεύτερη ευκαιρία να πάρεις κάποιες κάρτες. Δεν ξέρω αν αυτό έχει αλλάξει σε κάποιο από τα patches/updates του παιχνιδιού.

Βέβαια, μου φαίνεται περίεργο να μην μπορείς να μπεις στο τουρνουά για μια συγκεκριμένη κάρτα. Πόσες σου λείπουν γενικά;
Μία μου λείπει, 4/5 είμαι.
Αν δεν μπορώ να βρω την μια που μου χρειάζεται, το αφήνω το High Stakes για επόμενο playthrough...
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Νομίζω την κάρτα του Βαρώνου ούτε εγώ την κέρδισα, ωστόσο θυμάμαι να συμμετέχω στο τουρνουά κανονικά (παίζει και να θυμάμαι λάθος, βέβαια). Γιατί δεν τσεκάρεις σε κανένα guide πώς κερδίζεις τη συγκεκριμένη κάρτα, μπορεί απλά να την δίνει κανένας άκυρος vendor.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Κοίτα στο βιβλίο που έχει in-game, μπορείς να καταλάβεις από εκεί περιοχή και αν την έχει unique npc ή vendor (btw από κάποιο όριο και μετά σταματάνε να ρίχνουν - είναι περισσότεροι από τις κάρτες που τους αναλογούν, οπότε αν σταματήσουν να δίνουν μη νομίσεις πως είναι κάνα bug).

Αν δεν πάρεις εγκαίρως την κάρτα του βαρόνου, τη βρίσκεις μετά μέσα στο κτίριο που ήταν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν εχει σημασια που δεν εχεις την καρτα, στο τουρνουα μπαινεις. καμια καρτα δεν ειναι χαμενη, ολες μαζευονται ακομα και απο τους μακαριτες.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
Αν λέτε για μια κάρτα σε ένα έπιπλο στο δωμάτιο του βαρώνου, την πήρα, όταν έκανα το quest για την Gwent στο Velen.
Έχω κάνει και το secondary που δίνει ο Zoltan ( The Most Dangerous Game αν δεν κάνω λάθος ). Θα δω τι μου έχει ξεφύγει...
 
Top Bottom