What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Καλησπέρα παιδιά, αν γνωρίζει κάποιος το update θα είναι mandatory και θα ανανεώσει το game version στα stores? Επίσης αυτό θα αντιπροσωπεύεται στα game settings ? Με αλλά λόγια κάποιος που έπαιζε πριν το update στο ultra preset με 40fps average, με το update θα πέσει στα 30 ας πούμε? Αφήνουμε απέξω rtx options και τα σχετικά αυτά προφανώς θα έχουν toggle state από ότι έχω καταλάβει.

Ρωτάω γιατί αν ισχύει το merge να κατεβάσω το game version το τρέχων σαν backup σε περίπτωση που πάει πολύ χάλια το performance .

Αυτό που έχει πει η CDPR μέχρι τώρα είναι ότι η έκδοση για PC θα είναι όντως update της υπάρχουσας και όχι ξεχωριστή, άρα θα κυκλοφορήσει ως patch.



Αν έχεις το παιχνίδι από GOG τότε όντως είναι καλή ιδέα να κρατήσεις ένα backup της προηγούμενης καλού κακού.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Από την μία έχουμε μια updated έκδοση του ΑΠΟΛΥΤΟΥ, από την άλλη δεν μου περισσεύουν 300 ώρες για άλλο ένα playthrough (γι' αυτό και το έχω τερματίσει μόνο μία φορά).
Το δίλημμα είναι μεγάλο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
(γι' αυτό και το έχω τερματίσει μόνο μία φορά).

Μια φορα; ΜΙΑ ΦΟΡΑ; γιατι ρε φιλε; τρεχει κατι; εχεις καποιο προβλημα που μπορουμε να βοηθησουμε;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
εννοώ ότι θα έχουν δώσει βάση σε αυτό και για όσους δεν έχουμε RT δεν θα δούμε κάτι ουσιαστικό, δεν το λέω αρνητικά, απλά θέτω τα expectations μου.
Το 2030 που θα πάρεις καινούργια κάρτα (του 2027...) βάλτο ξαναπαίξτο. Τώρα έτσι για μερικά τέξτουρζ δε.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
captured on PS4 αυτά είναι για να καβλαντίζουν οι κονσολάδες ρε... λέω και εγώ γιατί οι δικές μου screenshots είναι σαν το next gen... πλεμπέοι
με mods ισως ειναι. χωρις mod δυσκολα.


 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
image.png
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
τελικά βγήκε ή αύριο; μπερδεύτηκα με αυτά τα ΑΜ ΡΜ
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Γιατί, βιάζεσαι να τρέξεις τα RT effects?

Βγήκε, και μόνο στα χαρτιά το λες patch, βασικά κατεβάζει όλο το παιχνίδι από την αρχή.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
καλά θα το κατεβάσω αύριο μην δεν είναι η τελευταία έκδοση και το κατεβάσω 2 φορές πρακτικά.
Γιατί μόνο RT βάζει; νόμιζα έχει γενικότερες αναβαθμίσεις.
 
Top Bottom