What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,357
Να προσθέσω στην ωραία σας κουβέντα πως αν η Κέιρα ήταν διαθέσιμη, θα ήταν η καλύτερη επιλογή. Ελεύθερη σχέση, χαβαλές, περνάμε καλά και δεν σπάμε μπάλες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,677
αν η Κέιρα ήταν διαθέσιμη, θα ήταν η καλύτερη επιλογή.
Το καβαλαει καλα το αλογο :p

Το εχω πει κι εγω, η Κειρα ειναι το καλυτερο γκομενακι. Η Shani ειναι επισης καλη περιπτωση αλλα θα εκανε το τσαρδι νοσοκομειο και ορφανοτροφειο. Η Syanna παιζει και αυτη ωραια αλλα ειναι απο αυτες που σε στελνουν φυλακη.
Τυχαια, απο S, και η Sasha δεν ειναι ασχημη αλλα δεν εχει μπεσα.
Και αυτος ο τυπος, στο passiflora, που χορευει πανω στο τραπεζι, δεν ειναι ασχημος.
Ειναι και η Vivienne, αλλα αυτη θα γεμιζει τον τοπο με πουπουλα και σπορια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,757
9 χρόνια από την κυκλοφορία του GOAT.
αχ το παλιό καλό κρασί, κάπου εδώ είναι που πέφτει κάτω από τα 10 για τα καλά και αγοράζω, αν και έβαλα το χέρι βαθειά και το πήρα 15 νωρίτερα, έτσι για το γαμώτο που μου έδωσαν τζάμπα το 1 και 2 :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,677
αχ το παλιό καλό κρασί, κάπου εδώ είναι που πέφτει κάτω από τα 10 για τα καλά και αγοράζω, αν και έβαλα το χέρι βαθειά και το πήρα 15 νωρίτερα, έτσι για το γαμώτο που μου έδωσαν τζάμπα το 1 και 2 :p
Εγω εσκασα 20; 20+; για το πακετο με το wine, playstation. Το τσακωσα και το εδωσα στον αδερφο μου. Μπουκαρα στο σπιτι του. παιξε αυτο λεω, Σβησε τα τανκς και τις μαλακιες, ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..... ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;;; και εφυγα.
Εσυ κλαις για κατι που αγορασες για να το λιωσεις;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,130
9 χρόνια από την κυκλοφορία του GOAT.

200w.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,677
Με την ευκαιρια, απο την ερευνα που ειχα κανει για τον κανιβαλισμο.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,647
δινεται απο χτες φρη στους κατόχους Του κέιμ, το redkit, το μοντινγκ τουλ για το goat.
οκ, αργησε μερικα χρονια, αλλά πιστευω εντονα οτι οπως τοσα χρονια "ζει" το σκάιρι μεσω τον χιλιαδων μοντς (μερικα απ αυτα, καλυτερα παιγνιδια απ το ιδιο το σκάιρι), ετσι και για το Απολυτο θα φτιαχτουν υπεροχα μοντς.
στα ματια μου, εχει ακομα γραφικαρες και με χαρα θα ξαναχανομουν στον κοσμο του σ ενα τότα κονβέρσο μοντ, ας πουμε.
βεβαια ενα θεμα ειναι οι κουεστς. πως δγιαλο να πλησιασεις εστω τις κουεστς του γουιτσε3?? αλλά οκ, θα κανωμε την καρδγια μας πετρα.
σάβατε, ξεκινα (ελπιζω να μην τα παρατησες. εχεις ταλεντο...)

τρέιλε:

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,647
σατανά, γελασα.

διωχνετε τα πχιο δημιουργικα μελη, αυτο ξερω γω. ολο ειρωνια στον αθρωπο που προσπαθουσε να δωσει πνοη στο απσυχο κειμ με τις παρεμβασεις του.... (αν θυμαμαι καλα, δεν το ειχε ξεκινησει καν το παιχνιδι, ε??? :LOL:)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,851
Αυτό που δε λέτε όμως οι κακεντρεχείς είναι πως το camel mod είναι συμβατό με την NEXT GEN έκδοση του Witcher 3, και έχει 254 unique downloads.


Ο κόσμος διψάει για καμήλες.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948
Τόσα χρόνια και η καμήλα συνεχίζει να φαίνεται λες και βγήκε από το Τσερνομπίλ. Τη βλέπω στα σκρηνσοτς και νιώθω ότι όπου να ναι θα λιώσει.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,851
1 μέρα είναι διαθέσιμο το REDKit, και κάποιος ήδη άρχισε να περνάει στο Witcher 3 ολόκληρη την Vizima από το πρώτο γκεημ.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,647
ε, ναι, θα γινουν πραγματακια.
το πιο προφανες και "ευκολο" ειναι ρημεικ του 1 στη μηχανη του 3.
και το 2 βεβαια θα θελα να δω σ ενα τελειως ανοιχτο κοζμο κι οχι ημιάνοιχτο οπως ηταν στο vanilla κειμ.

κι επιτελους βρεαδρεφέ, ας παρουν οι γκαμηλες τον ρολο που τους αξιζει στην τριλογια. 🤎🐪🐫
επισης θυμαμαι καλα? ειχε γινει "σοβαρη" συζητηση τοτε στο ρεηκουι για τον αν η σωστη καμπουροποσότητα ειναι μιά η δυό ?? 🤣🤣
ντροπη σας, ρεμάλια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,851
Αυτό το θρυλικό θρεντ δεν διαβάζεται πλέον επειδή έσπασαν τα tags και ο code του SMForum, αλλά τα πειστήρια είναι εδώ.


Διάβολε... ΔΙΑΒΟΛΕ

dbBEemN.png


Δεν είναι δυνατόν.

Μέχρι και ο Γκέραλτ κοιτάζει έντρομος προς αυτό το... πράγμα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,647
διαβασα.
εθυμηθην.
κλαιω.

ειμαι περηφανος που το εζησα λαιβ.

εντιτ:
μητσάρας213 (forum member #1) : Αντί για σέλα, μπορείς να φτιάξεις καμήλα με δύο καμπούρες ώστε να θηλυκώνει ο Geralt.

μου χει κοπει η ανασα απ το γελιο. σβηνω, χανομαι.


καντε κατι, ρε μπρος, με τα ταγκς, να παραδοθει το θρεντ αυτουσιο στην ιντερνετικη Ιστορια.
ειναι κριμα.
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948
Αυτό το θρυλικό θρεντ δεν διαβάζεται πλέον επειδή έσπασαν τα tags και ο code του SMForum, αλλά τα πειστήρια είναι εδώ.


Διάβολε... ΔΙΑΒΟΛΕ

dbBEemN.png


Δεν είναι δυνατόν.

Μέχρι και ο Γκέραλτ κοιτάζει έντρομος προς αυτό το... πράγμα.
πραγματικα ελιωσε η καμηλα.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,971
Ωραία η φάση με το devkit. Φοβάμαι μονον μην έχουν πάθει Τοντίτιδα εκεί στη CDPR κ αρχίσουν να παραδίδουν μισοτελειωμένα games με άψυχους npcs κ fetch quests, κ τα υπόλοιπα ας τα φτιάξουν οι Modders.
 
Top Bottom