What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Συμπαθητικό το νέο Humble Choice
Thanks για την υπενθύμιση να κάνω pause και να μην την πατήσω όπως τον προηγούμενο μήνα :p
 

devvy

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,750
Γιεπ, από μόνο του το Kiwami 2 αξίζει. Darkwood και Darksiders 3 γλυκαίνουν το deal.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ίσως το πάρω γιατί έχω τρία παιχνίδια στην wishlist. Χμ...
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Ομολογουμένως, αξιόλογο πακέτο το Humble Choice ύστερα από αρκετούς μήνες.

Kiwami 2 και Darksiders 3 είναι γερά χαρτιά, συμπαθητικό το Tsioque και το Darkwood ενδιαφέρον.

Όμως, θα κάνω pause ξανά γιατί τα περισσότερα τα έχω ήδη και μάλιστα εκτός backlog (έχουν τερματιστεί κιόλας - ουάου).
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Ομολογουμένως, αξιόλογο πακέτο το Humble Choice ύστερα από αρκετούς μήνες.

Kiwami 2 και Darksiders 3 είναι γερά χαρτιά, συμπαθητικό το Tsioque και το Darkwood ενδιαφέρον.

Όμως, θα κάνω pause ξανά γιατί τα περισσότερα τα έχω ήδη και μάλιστα εκτός backlog (έχουν τερματιστεί κιόλας - ουάου).

Και το Crying Suns είναι εξαιρετικό!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ομολογουμένως, αξιόλογο πακέτο το Humble Choice ύστερα από αρκετούς μήνες.

Kiwami 2 και Darksiders 3 είναι γερά χαρτιά, συμπαθητικό το Tsioque και το Darkwood ενδιαφέρον.

Όμως, θα κάνω pause ξανά γιατί τα περισσότερα τα έχω ήδη και μάλιστα εκτός backlog (έχουν τερματιστεί κιόλας - ουάου).

Γιώργο αν πάω απο Yakuza 0 σε Kiwami 2 είμαι οκ; Διάβασα το review του Kiwami και δεν ψήνομαι να το παίξω.
Και το Crying Suns είναι εξαιρετικό!!!

Το έχεις παίξει; Μερικές γρήγορες εντυπώσεις;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Αν και πρόκειται για άμεσο sequel του προηγούμενου και υπάρχουν ορισμένα σημεία που συνδέεται με εκείνο (κυρίως στα πλαίσια ορισμένων χαρακτήρων), στην ουσία διηγείται μια καινούρια ιστορία. Οπότε δεν θα έχεις κανένα θέμα να την παρακολουθήσεις κανονικά.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
captain kal said:
Και το Crying Suns είναι εξαιρετικό!!!

Το έχεις παίξει; Μερικές γρήγορες εντυπώσεις;

Πολύ καλή ατμόσφαιρα!!
Ενδιαφέρουσα ιστορία - setting!!
Εξαιρετικό σύστημα μάχης!!!

Για τα μπάζα RGN!!!
Κλέβει σαν μαυραγορίτης στο ζύγι!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Πολύ καλή ατμόσφαιρα!!
Ενδιαφέρουσα ιστορία - setting!!
Εξαιρετικό σύστημα μάχης!!!

Για τα μπάζα RGN!!!
Κλέβει σαν μαυραγορίτης στο ζύγι!!!

Thanks, το πήρα και ετοιμάζω προσευχές στον RNGsus.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Επιτέλους μπήκε σε σοβαρή έκπτωση

Ειναι ακριβώς στην ίδια έκπτωση και στο Fanatical απλά εκεί δεν μπορείς να πάρεις τα 2 season pass
 
Last edited:

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Μπηκα να γκρινιαξω για το μετρο που το αγορασα πριν λιγους μηνες αλλα με προλαβε ο ραζντβντιτσκικισκι :rolleyes:
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Μέχρι και thread τού έχω αφιερώσει. Τσιμπήστε με τα χίλια. Αξίζει κάθε ευρώ και σε τέτοια τιμή, το λες και ληστεία.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Αρκετά καλές προσφορές στα Paradox games. Συν δωρεάν το Τηλεγκλίτς (που εδώθη ήδη και από το Χάμπολ Μπάντολ την άνοιξη νομίζω).
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Η Legendary έκδοση του Injustice 2 που έχει όλους τους χαρακτήρες στα 6.99 έναντι των 14.99 που ζητάει το steam αυτή τη στιγμή σε έκπτωση!
To μόνο που λείπει από τη συγκεκριμένη έκδοση σε σχέση με την Ultimate είναι κάποια shaders χαρακτήρων. Κατά τ'αλλα έχει όλα τα character packs και τον Darkseid.

 
Top Bottom