What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Alan Wake 2

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,608
ε καλά το έπαιξε ο Τόνης και ο Μποράτσος, νομίζω εκεί στην Ρέμεντι μπορούν να πεθάνουν ήσυχοι. :p
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,543
Τόνεχ να θυμάσαι, όταν δουλεύεις πάνω στο AW3 και το Control 3, θα έρχονται οι εκάστοτε Νίτροι και 'Χούκοι, να σου δείχνουν τα τατού Ρέμεντι-Έπικ στα κωλομέρια τους και να σου λένε πως πάντοτε πίστευαν στον Τίμαρο και το όραμα του Λέηκ. Νιώστε ρε. Γκοτούμπα σκληρότατη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
Τι Κοντρολ 3 και AW3 μας τσαμπουνάς;
Η εταιρεία πάει για φούντο. Ρητεηλ δεν έχει, είναι walking simulator, δε το παίζει το τέρας πιτσί του Σρεδερ και η προφορά του Sam Lake, παραμένει η ίδια.
Θα έχω εγώ όρεξη, να ακούω τον Σαμ Λεηκ να μιλά λες και έρχεται σε κορύφωση αλά κεκες;
Ας πάω να γίνω qa tester στο παράρτημα της Ubisoft, στην Ινδία καλύτερα.

Screenshot 2023-11-03 120931.png
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,111
Εγώ όταν βλέπω τον Μπάθορυ να διαφωνεί ή να αμφισβητεί ότι το AW2 είναι το GOTY ΑΛΛΩΝ.

ΝΕΤΙ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
NakedLake.png
Κάτι τέτχια διαβάζει ο Sam Lake και πίνει στεναχωρημένος τη μπύρα του, εν ώρα σάουνας...
(αλήθεια! Αυτό είναι το τελευταίο Sam Lake ρηαξιο, άλλωστε τα κροπ σκιλς μου είναι για τα ανάθεμα)
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
Εδώ το είχα το ρηαξιον, με τον Sam Lake σε στάση "πλένω πιάτα", αλλά είπα να δείξω ανωτερότητα...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
Μεγάλα παλικάρια ο Σβεν και ο Sam, δίχως να έχουν το "luxurious κουλτουρε" στυλακι του Κοτζιμα.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

Αποτι βλεπω γινεται καλη κουβεντα για το παιχνιδι, εχοντας ξεπερασει τους θερμους φαν του πρωτου.

Ισως του ριξω καμια ματια. Χρειαζεται να εχει παιξει κανεις το πρωτο για να σχετιστει με το δευτερο; Αν ναι, αντεχει στο χρονο το πρωτο της σειρας;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
Μπορείς να παίξεις το AW2, αλλά θα χάσεις κάμποση από τη μαγεία του (είναι σα να πηγαίνεις κατευθείαν στη 3η σεζόν του Twin Peaks, δίχως να έχεις δει τις προηγούμενες σεζον).
Το 1ο μια χαρά κρατιέται και θα σου έλεγα να ρίξεις έναν όβολο, πριν αρχίσεις το AW2.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
είναι σα να πηγαίνεις κατευθείαν στη 3η σεζόν του Twin Peaks, δίχως να έχεις δει τις προηγούμενες σεζον

1η σεζόν εννοείς το AW και δεύτερη το Control;

Ή το American Nightmare;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,337
1η σεζόν εννοείς το AW και δεύτερη το Control;
This.

Το American Nightmare είναι το αντίστοιχο Fire Walk With Me...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,841
Ναι AW (και Control από ό,τι λένε κάποια ρίβιουζ που είδα) είναι must πριν μπεις στο 2ο για να έχεις καλή εικόνα.
 
Top Bottom