What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Baldur's Gate 3

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,271
Ξέρεις και το αγαπημένο του φαγί ?
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Τρέμω την 92% προοπτική να έχει απόλυτο δίκιο ο Μπραμπρού. Τρέμω.

ΥΓ Δεν το έχω πάρει. Ακόμη. Εγκατέστησα το Γκρήντφαλ ξανά-μανά όμως για να θυμηθώ την αίσθηση της ψυχρολουσίας μπας και γλιτώσω τα φέριζ του Μπιτζί3.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,271
τα φέριζ του Μπιτζί3.
20230813182153_1.jpg


Πάντως στο χέρι σου είναι το τι θα δεις και τι θα κάνεις στο κεημ. Οπότε μην σε ανησυχούν και πολύ οι πολύχρωμες επάλξεις της Λιλιπούπολης*
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
@Tony Corvus οχι τωνη μου, δυστυχως. αυτα τα μαθαινει κανεις στα πρωτα σταδια της συγκατοικησης. δεν προχωρησαμε με τον μπορ περα απο 5-6 ουαναιτσταντς.

@Borracho δεν ειναι ασχημο το γκρηντφωλ, ειδικα εκει μεσα στην πολη μου εδινε και καποια γκοθικοβαιμπς. μετα περιεργως, μολις βγηκα στην εξοχη, κατι μου χτυπησε ασχημα (συνηθως το αντιθετο συμβαινει) κι εφυγε οπως ηρθε. αδοξα και με γοργες κινησεις...

ασπιρινες, κυρ στεφανε, δεν κανεις δουλεια ετσι... οσο και να το καθυστερεις, πλησιαζει η ωρα που θα πεις το μεγαλο ναι η το μεγαλο οχι στον βαλδουρο τον Γ τον μεγαλοπρεπη.

ή το Μεγαλο Ισως. οπότε και τρολαροντας αλυπητα με "αθωες" ερωτησεις, θα συνεχισεις να κανεις ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ τα μπομπολια του αντωνη του κορακιού. ελα, παρτο για χαρη του. εδω κοντευω να συγκινηθω εγω απ τις προσπαθειες του.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,271
Δεν ξέρω πως κατέληξες να είσαι το hive-mind και να ξέρεις το τι πιστεύει ο χ-ψ.
data-star-trek.gif





Σίγουρα πχιο "ον-τοπικ" (νταξ, το πάμε λονδρεζικα και δε γράφουμε τους ατέλειωτους αμανέδες) από το "Η ΛΑΡΙΑΝ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΑ ΠΧΙΑ. ΧΑΧΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ"
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Σπάσω δε σπάσω, το παιχνίδι έχει ήδη βγάλει τα λεφτά του στο νήμα :D
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,626
Nice!!!

Εντωμεταξυ, παιζω Sorceress, Wild Magic, και ενω ειμαι εν μεσω μιας πολυ δυσκολης μαχης
Balthazar, Thor Mausoleum
και τα παω σχετικα καλα, κασταρω Mirror image ωστε να αντεξω ενα-δυο γυρους ακομα, ΜΠΑΜ!!!
Wild Magic triggered, Party polymorfed σε ΓΑΤΙΑ ρε φιλε με 2 hit points...

Μεσα στον πανικό μου παταω end turn, ο εχθρος κασταρει Cloudkill, all dead.
Απο τη φρικη μου ξεχασα να βγαλω screenshot...
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Λατρεμένο Wild Magic!
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Χαχαχα!! Μια υπεροχα στημενη μαχη εγινε ακομη καλυτερη με το wild magic!!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,271
Από το Dark Sun τον τσίμπησες;
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Επιτέλους, βρήκα το χρόνο να ξεκινήσω κι εγώ σοβαρά. Έχω μια βδομαδούλα χαλαρότητας πριν τελειώσει το διάλειμμα και πρέπει πάλι να μπούνε τα κεφάλια μέσα, όλη στο BG3 αναμένεται να πάει.

Εκτός κι αν έστριψα κάπου λάθος και έχασα σκηνικά, πρώτη διαφορά σε σχέση με την early access, αρκετά πιο σύντομη η εισαγωγική φάση με την απόδραση από το nautiloid, κάτι μάλλον θετικό, να μπούμε στο ζουμί ταχύτερα.

EDIT: Η Shadowheart είναι ήδη μούσκεμα, and who can blame her?

sheart.jpg
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
γκου, τι διαλο??
ξυρισες τα λεπια απ τους κοιλιακους για να φαινεται το σιξπακ???
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Ο κορκόδειλας είναι ο Γκου ή το Σαντοχαρτάκι; Γιατί μετράω μαναράκια, να ξέρετε. Το Λεζουλάκι φέρι Κινέζα, η Σάντοχαρτ σαύρα, τί διάολο, διευκολύνετε υπερβολικά τη σωτηρία μου από το παιχνίδι :D

Αιδώς κύριοι, υπάρχει Treasure of Nadia/NLT Media και βλέπει!
 
Top Bottom