What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιατί ο κόσμος χρειάζεται τα “σκουπίδια” της Marvel

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
εντωμεταξυ αυτο το στερεοτυπο παρθενομαμακηδες νερντς με σπυρια κλπ εχει χρονια που δεν υφισταται στην γενικη νερντ να το πω κοινοτητα (βαλε μεσα σουπερ ηρωες γκειμινγκ και οτι αλλο μπορεις να θεωρησεις νετρντ). οταν βλεπω τετοια σχολια ειναι σαν να διαβαζω πραγματικα ξεχασμενη στους αιωνες εφημεριδα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
I feel mentally rapped by the answers of masculinity in this post.

εντωμεταξυ αυτο το στερεοτυπο παρθενομαμακηδες νερντς με σπυρια κλπ εχει χρονια που δεν υφισταται στην γενικη νερντ να το πω κοινοτητα (βαλε μεσα σουπερ ηρωες γκειμινγκ και οτι αλλο μπορεις να θεωρησεις νετρντ). οταν βλεπω τετοια σχολια ειναι σαν να διαβαζω πραγματικα ξεχασμενη στους αιωνες εφημεριδα.

Μπορούμε να στείλουμε τίποτα κοσπλέιερ τύπισσες σε όποιον έχει αμφιβολία, ειδικά αυτές που εκτός κάμερας είναι νέρντουλες 200%
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Άλεξ φοβάμαι θα ανακαλέσουμε την πρόσκλησή σου για το Τοξικά Αρρενωπό Γιώτ Τουρ '21 -Νο Κορόνα- γαμώτο :)

ΥΓ Για το Die Hard απάντησα ξεκάθαρα. Αστεράτη εργάρα, ούτε κατά διάνοια σκουπίδι. Σε παραπέμπω στο σχετικό πόστ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
το grand plan του @Admiral είναι να το κάνει εδωμέσαreseterασαμερτάιμ το μαγαζί, εγώ αυτό ξέρω.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
το grand plan του @Admiral είναι να το κάνει εδωμέσαreseterασαμερτάιμ το μαγαζί, εγώ αυτό ξέρω.

Η άφιξη του Πάπα Βοράκιου του 1ου άνοιξε τις πύλες της κολάσεως....
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Άλεξ φοβάμαι θα ανακαλέσουμε την πρόσκλησή σου για το Τοξικά Αρρενωπό Γιώτ Τουρ '21 -Νο Κορόνα- γαμώτο :)

ΥΓ Για το Die Hard απάντησα ξεκάθαρα. Αστεράτη εργάρα, ούτε κατά διάνοια σκουπίδι. Σε παραπέμπω στο σχετικό πόστ.

Δύναμή μας οι ευαίσθητες ψυχές μας. Τα δάκρυά μας από τον θάνατο του Tony Stark θα είναι ο νέος κατακλυσμός του Νώε που θα πνίξει τους άπιστους.

Ναι βρε, δεν ήταν τυχαία η αναφορά μου στο Die Hard. Σου είπα ότι κατάλαβα πώς σκέφτεσαι και ήμουν σίγουρος από πριν για το τι θα μου πεις. Αυτό στο οποίο δεν απάντησες ποτέ είναι γιατί δεν είναι σκουπίδι με βάση τα ποιοτικά κριτήρια που εσύ ο ίδιος έθεσες σε προηγούμενα posts. Το επιχείρημά σου ήταν "o Μακλέην είναι δικός μας". Που φυσικά σε όλες τις σχετικές ταινίες ο πρωταγωνιστής είναι σουπερήρωας χωρίς στολή. Ένας μεσήλικας μπάτσος φορώντας φανελάκι εξοντώνει μόνος του μια ομάδα εκπαιδευμένων τρομοκρατών/ληστών και εσένα σε χαλάει που ο Iron Man είναι αλεξίσφαιρος φορώντας πανοπλία. Έλα, είσαι προκατειλημένος και δεν θέλεις να το παραδεχθείς.

το grand plan του @Admiral είναι να το κάνει εδωμέσαreseterασαμερτάιμ το μαγαζί, εγώ αυτό ξέρω.

you_got_me_breaking_bad.gif


#nitroCANCELLED
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Θα μιλάτε καλά για τα κεφτεδάκια που με κόπο, στοργή και προδέρμ άλεσαν τα χέρια οποιασδήποτε μάνας.

Και η μάνα του Τζων Μακλέιν έφτιαχνε.

Και του τα έστελνε κιόλας.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Θα μιλάτε καλά για τα κεφτεδάκια που με κόπο, στοργή και προδέρμ άλεσαν τα χέρια οποιασδήποτε μάνας.

Και η μάνα του Τζων Μακλέιν έφτιαχνε.

Και του τα έστελνε κιόλας.

Όχι ρε! Παρθενομαμάκιας και ο Τζων Μακλέιν; Σίγουρα διάβαζε Γούλβεριν μικρός!
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Σίγουρα διάβαζε Γούλβεριν μικρός!

Φέρτε μου τώρα τη σακαφιόρα, να της ρίξω το παγωτό στο χώμα, τραγουδώντας Τζόνυ Κας 2 οκτάβες χαμηλότερα.

ΕΒΡΙΜΠΟΝΤΙ ΧΕΡΤΣ ΣΑΜΤΑΪΜΣ ΜΠΙΤΣ.

Μικροί μόνο Σαΐνια, Αλμανάκο και κανένα Ρόδι, αν μας άφηνε το μεγάλο αδέρφι μας να το ακουμπήσουμε.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Είμαι πλέον πεπεισμένος ότι ο North είναι ο σεφ Ιωαννίδης που κάνει boomer άνοιγμα σε nerd λημέρια επειδή το metacritic δεν έχει reviews εστιατορίων. Same energy.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Γίπι-κιμά-γέι μάδερφάκερ.

Κύριε διευθυντά, με την ευκαιρία θα ήθελα να αιτηθώ όπως προστεθεί ριάξιο "τι παρθενομαμάκιας είναι αυτός", προτείνοντας για φατσούλα την παρακάτω:

Eric-Butts.jpg


Μπορεί να διαφωνούμε με τον Στέφανο αλλά πρέπει να του δοθεί η δυνατότητα να εκπροσωπείται και εκφράζεται ριαξιονικώς.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
"o Μακλέην είναι δικός μας"

Στο Kunena δεν θα συνέβαιναν αυτά...

Εγώ πάντως τον λάτρεψα τον Μπρους τον Γουίλις στη σειρά Αυτός, Αυτή και τα Μαρτύρια (του είχε αλλάξει τα φωτάκια η τρελλή) Μυστήρια. Από εκεί φάνηκε πόσο Die Hard ήταν. :Ρ
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Φτου και ανακάλυψα αργά το σχετικό θρνετ, να μην παρακολουθώ άμεσα τον παλμό, κρίμα κρίμα. Τώρα δεν το χάνω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Φτου και ανακάλυψα αργά το σχετικό θρνετ, να μην παρακολουθώ άμεσα τον παλμό, κρίμα κρίμα. Τώρα δεν το χάνω.

Θα σου κάνω μία σύνοψη για να έρθεις up to speed.

Αλέξανδρος:
rs_540x647-150709140408-4.jpg


Στέφανος:
5d0577.jpg
 

Attachments

  • 5d0577.jpg
    5d0577.jpg
    47.4 KB · Views: 1
Top Bottom