What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Isometric action rpgs (aka κλικικλικι)

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
δεν σημαινει οτι ο παικτης του ειναι ορκ με μηδενικο iq, που το μονο που ξερει/μπορει να κανει, ειναι να κλικαρει μανιασμενα το ποντικακι του.

Δεκτόν, αλλά δεν νομίζω να σημαίνει επίσης τον γελοίο physics based χειρισμό του Exanima.
Κατεβασέ το χειρομαλάκτη μου να το δοκιμάσεις, πραγματικά δεν έχεις ξαναπαίξει κάτι τέτοιο.
Και μετά πες μου πόσες φορές ξάπλωσες στο πάτωμα προσπαθώντας να κάνεις 5 βήματα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
με τριγκαρισες και με ιντριγκαρισες τωρα συναμα.
και αν και δεν το συνηθιζω να κατεβαζω παιγνιδια (ο μπορατσος η ο κανενας, δεν θυμαμαι ποιος απ τους δυο τωρα, μου εξηγησαν οτι πρεπει να σεβομαι τον ιδρωτα των ντεβς), σε ea, θα το καμω. για να δω τι ειναι και πως ειναι.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
με τριγκαρισες και με ιντριγκαρισες τωρα συναμα.
και αν και δεν το συνηθιζω να κατεβαζω παιγνιδια (ο μπορατσος η ο κανενας, δεν θυμαμαι ποιος απ τους δυο τωρα, μου εξηγησαν οτι πρεπει να σεβομαι τον ιδρωτα των ντεβς), σε ea, θα το καμω. για να δω τι ειναι και πως ειναι.

Μην παρεξηγηθώ, είμαι κι εγώ επίσης ενάντια στο παράνομο γκέιμινγκ μέσω κατεβάσματος, αλλά στην προκειμένη περίπτωση, για σένα δουλεύω.
Θα το έπαιρνες, στο δίωρο (ούτε καν, πιο νωρίς) θα έκανες ριφούντ, γιατί να μπαίνεις σε τέτοια διαδικασία μωρέ, κρίμα είναι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μαλλον γλυτωνω το ρηφουντ, ισως και το μπαντγουιντθ του κατεβασματος. ειδα αυτα:





(ωραιος αυτος. γελασα αρκετα.)

και νομιζω οτι θα καμω πάς. ισως αν ναυαγησω σε καποιο ερημονησι με ηλ. ρευμα βεβαια (δεν εχω ακομα ξεκαθαρισει αν θα ναι συνεχες η εναλασσομενο, θα παω μετα απο δω στο αναλογο θρεντ, να δω τι εχουν αποφασισει τα παιδια) να του δωκω ευκαιρια.
κριμα ομως, καλες ιδεες και ωραια γραφικα....
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
Ε άμα σου λέω εγώ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
και καλα, τη μαχη πες την συνηθιζεις μετα απο καποιο διαστημα.
η απουσια ομως μαπ και μινιμαπ, απ οτι καταλαβαινω απ τα βιντεο, δεν παλευεται.
κι αυτο που λεει ο μπαθορης και νομιζα οτι ηταν σχημα λογου... οτι πεφτεις καθε 5 βηματα. το λεει σε καποιο βιντεο απ οσα ειδα, ολ αυτα που βλεπεις στο πατωμα, σκαλες, βαρελια, τραπεζα, καρεκλες, ειναι εμποδια, κι αμα βρεις πανω τους, σκονταφτεις.
ενταξει, καπως τραγικο αυτο....

οπότε:
τι λεεεγαμε? ωραιο φαινεται και το ανιμα βρε αδερφε, κι ας ειναι πιο καζουαλ.... :LOL:
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Τώρα το πήρα είδηση πως βγαίνει επιτέλους localized έκδοση


ή αλλιώς το πιο εντυπωσιακό παιχνίδι της κατηγορίας μέχρι σήμερα

Πάρτε και τρεηλεράκι

 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
guitar-fap.gif



Ω ΝΑΙ.
παιζω με μανία και αυταπαρνηση ΔΥΝΑΤΑ την κιθαρα μου καθως ηρθε το χαρμοσυνο νεο που περιμενω απ το 2006 (διαβολε, 15 χρονια σημαινει αυτο. ΔΙΑΒΟΛΕ!).

ΤΑΙΤΑ ΚΟΥΕ 2

πότε? μετα το 24, αλλά φρανκλυ, δε μας νοιαζει, αρκει να υπαρχωμε.
ποιος? ενα γερμανικο στουντιο (Grimlore games) που ανηκει στην THQ Nordic, πραγμα που κανει πιο σιγουρο ακομα οτι προκειται για το ταιτακουε2, αφου και το 1 το φτιασε η thq.
εισαι σιγουρος? 99,9%. προς το παρον το λενε προτζεκτ μινερβα, αλλά στο μικρο ντεσκρίπσο που δωσανε, μιλανε για πλασματα απο Greek, Persian and Egyptian mythology. σου θυμιζει κατι? θα τα δεις και στο λινκ.
τοτε γιατι τα γραφεις εσυ? επειδη μπορω ρε μπρο. α παγαινε, που θα με συγχυσεις πρωινιατικα. παλιάτσο.
εχωμε τα φραγκα? αμε. και ειναι και σιγουρα. η γερμανικη κυβερνηση δινει 2,6 μιλιονς. ξερω οτι δεν φτανουν ωλ δε γουει, αλλά ειναι πολυ καλο ξεκινημα. στη χειροτερη ας καμουνε κι ενα κικσταρτερ. 4-5 μιλιονς για πλακα, στο λεω Εγω.

ναι, αλλά τους ξερει η μανατους? κοιτα, η Grimlore εχει φτιασει βασικα το σπελφορς 3 απο μεγαλα παιχνιδια. διαβαζω οτι ηταν καλο, αλλά μπαγκφεστ. τι να σου πω? παντως αν θες να βοηθησεις, κανουν προσληψεις, προφανως για το tq2. (δοκιμασε την τυχη σου: )
εχεις κανα λινκ? (αμα στο βγαζει γερμανικα, καμε γκουγκ τρανσλέι. ουτε αυτο μονος σου?)

σκρηνς? μονο μία εχω βρει. αλλά μου φτανει. κνωσος ρε φιλε, πωπωωωω, καλα που χω κοντα τα ζεβασοφτ.


Minerva.jpg


tl/dr: o brother ειναι ΕΥΤΥΧΉΣ. (στο ητα ο τονος). ερχονται last epoch (καποια στιγμη δεν μπορει, θα βγει απο ΕΑ),
Achilles: Legends Untold, σε πιο βαρυ rpg ο άλαλοθ (ελπιζω πριν το 2040) και τωρα ΑΥΤΟ.
η ζωη ειναι ωραια.
 
Last edited:

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Αυτό το έχετε δει? Online είναι βέβαια, αλλά δε δείχνει κακό.

Ενδιαφέρον φαίνεται, beta stage βλέπω, από indie studio. Τα ρεϊκουικά δαιμόνια μήπως έχουν inside info;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
νεο τρειλερ του Achilles: Legends Untold:



οποιος θελει να παιξει την beta, μπαινει στο ντισκό τους και κανει σαιν απ. εγω μπηκα, αλλά οχι για να συμμετεχω στην βητα, αλλά να δω τι παιζει με το κέιμ και τους ντεβς. ασχετο, αντιθετα μ εδω, εκει ειμαι ντροπαλος και δεν μιλω.
παντως ελαβα θετικα βαιμπς απ τους δημιουργους και το εμπιστευομαι το ενστιχτο μου. για ρηλήζ, λενε για Q2 φετος. μακαρι.


εντιτ: ΧΑ! την μουσικη την κανει το τημ που εφτιαξε τη μουσικη του witcher 2! οσο παει και γινεται καλυτερο.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εμενα δε μου κανει κλικ (χαχα, μπα σε καλο σου, χειρομαλαχτη.. μα ποσο πνευματωδης πια...!!! μπρρρρρ) και δεν θα το παιξω, αλλά αφου ανηκει στο αγαπημενο ειδος, ισομετρικο κλικικλικι, θα το αναφερω.
ετσι κι αλλιως, δωμεσα ειστε περιεργα τραινα και σας αρεζουν τα μικιμάο και τα καρτούνς.
Nobody saves the world λεγεται και φαινεται τοσο γουτσουγουτσου (ελα μωλεεεεεεε, τι γλυκοοοοοο!!!!)
ρηβιου:

 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
εμενα δε μου κανει κλικ (χαχα, μπα σε καλο σου, χειρομαλαχτη.. μα ποσο πνευματωδης πια...!!! μπρρρρρ) και δεν θα το παιξω, αλλά αφου ανηκει στο αγαπημενο ειδος, ισομετρικο κλικικλικι, θα το αναφερω.
ετσι κι αλλιως, δωμεσα ειστε περιεργα τραινα και σας αρεζουν τα μικιμάο και τα καρτούνς.
Nobody saves the world λεγεται και φαινεται τοσο γουτσουγουτσου (ελα μωλεεεεεεε, τι γλυκοοοοοο!!!!)
ρηβιου:


Είναι από την εταιρία που έφτιαξε τα guacamelee! οπότε όποιος τα έχει παίξει ξέρει ότι μιλάμε για εγγύηση. Wishlisted από τότε που έπαιξα το demo του κι εννοείται θα παιχτεί co-op.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
και τωρα τι κανουμε?
να παραβω τους ορκους μου και την σταση ζωης και ν αναγκαστω να γραφτω στο στημ του κεφτεδογκάμπεν για να μπω στην beta του αχιλλεα?? εχω ταραχτει μ αυτο το κειμ, ΘΕΛΩ να βοηθησω τους ντεβς να το βελτιωσουν, πρωτη φορα μου συμβαινει.
ισως βοηθαει οτι στο ντισκό τους φαινονται καλα ατομα.

ή να περιμενω να διαβασω ισως γνωμουλες απο αλλους τεστερς και απλα να παιξω την τελικη ρηλης βερσιο, οπως κανω πολυ επιτυχημενα μεχρι σημερα?

αχχχ, παλιοζωή. ολο διλήμματα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
και τωρα τι κανουμε?
να παραβω τους ορκους μου και την σταση ζωης και ν αναγκαστω να γραφτω στο στημ του κεφτεδογκάμπεν για να μπω στην beta του αχιλλεα?? εχω ταραχτει μ αυτο το κειμ, ΘΕΛΩ να βοηθησω τους ντεβς να το βελτιωσουν, πρωτη φορα μου συμβαινει.
ισως βοηθαει οτι στο ντισκό τους φαινονται καλα ατομα.

ή να περιμενω να διαβασω ισως γνωμουλες απο αλλους τεστερς και απλα να παιξω την τελικη ρηλης βερσιο, οπως κανω πολυ επιτυχημενα μεχρι σημερα?

αχχχ, παλιοζωή. ολο διλήμματα.

Πώς μπαίνει κανείς στην beta του Αχιλλέα, μήπως θυσιαστούμε για σένα;
 
Top Bottom