What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Εμενα με ειχαν πρηξει να το γυρισω σε συμβολαιο, τι την θελεις την παλιοκαρτα; χαλιναρι σε κουνελι; που το εχετε ξαναδει αυτο.
Για να μην ρουφατε την μυξα σας με απορια. Στην Ζαμπια τεθηκε θεμα στην βουλη, για τον μηδενισμο των internet bundles στο τελος του μηνα. Για την Vodafone που ανεφερε ο φιλτατος tinapeis, ειχε φαει κλεισιμο και τους εδιωξαν απο την χωρα. Εμεις εδω τους προσκυναμε τα ποστερ.
Δεν ξερω πως γινεται να ανοιγει η αγορα, για παραμυθενιες υπηρεσιες και προνομιακες τιμες που θα χαιδευουν τα εντερα του πελατακου και να συμβαινει το αντιθετο.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
@nitro912gr Αυτην την κτμάρα πρέπει να μου έδωσαν κι εμένα. Με 5gb. Τα οποία με τόσες ώρες που λείπω από το σπίτι δεν φτάνουν ούτε για ζήτω. Βασικά χωρίς WiFi στο σπίτι, έχω καταναλώσει κοντά 20GB σε έναν μήνα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Kαθε μερα το ιδιο πραγμα. Nομιζω οτι ειναι καιρος να βγαλω απο το συρταρι το blackberry Dtek50.
Σοβαρα, τετοια θεματα δεν ειχα με το blackberry και ειναι η πρωτη φορα που δεν μπαινω σε tool κινητου. Με το xiaomi εχω την αισθηση οτι κατι δεν παει καλα, εκτος απο τις διαφημισεις, που δεν θα επρεπε να ειναι εκει.
Xiaomi και γουγλης το ιδιο συνδικατο.

Screenshot-2020.jpg
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Και συνεχίζομυε
Εμείς πότε;;; Εκτός και είναι μήνυμα ότι στην Αμερική που εμφανίζονται είναι πιθήκια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Αυτα γινονται στην Αμερικη επειδη αυτα τα τρωνε σαν σοκολατακια με γεμιση κερασι. ακολουθουν οι αλλες χωρες και οποιος το φαει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Kαθε μερα το ιδιο πραγμα. Nομιζω οτι ειναι καιρος να βγαλω απο το συρταρι το blackberry Dtek50.
Σοβαρα, τετοια θεματα δεν ειχα με το blackberry και ειναι η πρωτη φορα που δεν μπαινω σε tool κινητου. Με το xiaomi εχω την αισθηση οτι κατι δεν παει καλα, εκτος απο τις διαφημισεις, που δεν θα επρεπε να ειναι εκει.
Xiaomi και γουγλης το ιδιο συνδικατο.

Screenshot-2020.jpg
κάτι με ΕΕ νόμους παίζει και το βγάζει σε όλα τα global πλέον, νεότερες συσκευές το κάνουν μόνες τους χωρίς να σου το πουν με update.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Μου το έβγαλε και μένα πρώτη φορά χτες, λίγο μετά την αλλαγή της sim που έκανα για να έχω 4G όταν μπαίνω internet με δεδομένα. Πάτησα όχι και δεν ξαναεμφανίστηκε. Θα δούμε...
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Εμένα από τότε που το πήρα, τις εφαρμογές της google είχε.

Πάντως για τις διαφημίσεις (αν και δεν τις είδα ποτέ), υπάρχει toggle στις ρυθμίσεις που κλείνουν.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Ξέρουμε αν είναι σχετικά λασκα τα παραδοσιακά ΕΛΤΑ και όχι οι κουριερ των ΕΛΤΑ? Ενδιαφέρομαι να στείλω ένα μικρό δέμα εδώ Στερεά Ελλάδα, μέσω Ελτα, όχι την κουριερ της, και δεν ξέρω αν αυτός που πρέπει να το παραλάβει, θα το έχει στα χέρια του σε 5 μέρες μαξ ή θα του έρθει πρωτοχρονιάτικο δώρο.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
αν εστειλες σουβλα, θα την παρει πανω στην ωρα.
Αυτό είναι το άσχημο, ότι δεν είναι σούβλα, είναι ένα μικρό δέμα ούτε κιλό και και δεν είχα φροντίσει να το στείλω νωρίτερα. Είχα στο μυαλό, αν δεν ήταν κολλημένα και τα απλά ΕΛΤΑ, ότι το στέλνω Τρίτη αυτή και μπορεί να του φτάσει κάπου 20 - 23 του μήνα σε περίπτωση που κάτι τους τύχει εκεί στο ταχυδρομείο λόγω εορτών.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Έστειλα μέσω ΕΛΤΑ βαρύ και ογκώδες δέμα την Δευτέρα. Την Παρασκευή ήταν στην άλλη άκρη της χώρας.
Από την άλλη περιμένω δέμα από Αγγλία, μέσω Royal Mail, το οποίο υποτίθεται ότι εδώ και μία εβδομάδα είναι στο ΚΔ Αττικής και περιμένει λογικά να μεγαλώσουν τα γένια μου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Από όσο καταλαβαίνω τα εντός Αττικής είναι που έχουν φάει φόλα γενικά, τα πάντα όλα.
Έστειλα χθες μια παραγγελία και μου είπαν στο τοπικό ΕΛΤΑ κούριερ αν είμαι προετοιμασμένος ψυχολογικά για το πότε θα φτάσει :p
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,221

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Μιας και έχουμε 2020 όλα παίζουν :p
Ελπίζω σε Vulkans και όχι Klingons :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Resistance is futile έτσι και αλλιώς, οπότε κλάιν :p
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Darleks Darleks invasion αντε επιτέλους, να χαρώ τις θεωρίες του Doctor Who.
 
Top Bottom