What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ενδιαφέρον update για τα γραφικά του παιχνιδιού.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Τρεις ημερούλες ακόμη. Έπειτα πετάμε χρεωστικές στην οθόνη.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Ενδιαφέρον update για τα γραφικά του παιχνιδιού.


Σιγά το update!
Εάν το παιχνίδι δεν έχει RT και hairworks να βλέπουμε τις τρίχες στα ρουθούνια του δαίμονα στα 4K 15fps, δεν έχει γραφικά το παιχνίδι!!!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
c7c097c84c021a01d63a3888d7b8434e_original.jpg


 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
c7c097c84c021a01d63a3888d7b8434e_original.jpg



Εαν το παρακολουθήσει κανείς και θέλει (πέρα απο τον @Bathory φυσικά :p ), ας κάνει μια ερώτηση για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το stretegy κομμάτι του τίτλου
Thanks
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Δεν θα έχει απήχηση, δυστυχώς. Παίζει bandwagon στο Reddit και απαντάνε μόνο στις ερωτήσεις που έχει εξυψώσει το εκάστοτε hivemind.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Πιάσαμε 21ο αστεράκι!
Άλλο 1 μένει ( ~500 twitter followers) για την queen της καρδιάς μας!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ερώτηση. Στην kickstarter page, στα tier list δεξιά έχει την collector's edition στα 155$, και στα banner στο κέντρο τής σελίδας την έχει στα 169$. Ποια ισχύει? Κοιτάω κάτι τόσο λανθασμένα?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Εγώ στα 169 την βλέπω παντού.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Μαύρη μαγεία. Θα δοκιμάσω το ctrl-f5 μπας και δω αλλαγή. Ακόμα στα 155 βλέπω τη μία τιμή στα δεξιά, στα 169 στο κέντρο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Οχι, κανενα πονο δεν εχω, το αντιθετο μαλιστα. Αλλα δεν ειδα καμια CE χθες απο την λαριαν. Οποτε μεχρι να βγαλει με παιρνει να στηρίξω την Owlcat.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Σε καταλαβαίνω. Μέχρι να φτάσεις στην αποδοχή μιας κατάστασης προηγείται η άρνηση αυτής. :giggle:
Α, σου έστειλα μήνυμα στο στημ.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Μπα, καμία άρνηση, είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένος ότι χοροπηδάω με αυτό που είδα χθες. Λογικά είμαι περισσότερο Larian και Dungeons and Dragons φάνμπου, παρά του Baldur's Gate 1&2, τώρα το ανακαλύπτω σιγά σιγά. Δεν θα με αποδεχτεί ποτέ το codex, αλλά τι να κάνουμε τώρα, θα ζήσω και χωρίς αυτό.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Μπα, καμία άρνηση, είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένος ότι χοροπηδάω με αυτό που είδα χθες. Λογικά είμαι περισσότερο Larian και Dungeons and Dragons φάνμπου, παρά του Baldur's Gate 1&2, τώρα το ανακαλύπτω σιγά σιγά. Δεν θα με αποδεχτεί ποτέ το codex, αλλά τι να κάνουμε τώρα, θα ζήσω και χωρίς αυτό.

Εμεις παντως σε αγαπαμε ετσι οπως εισαι!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Εγώ, αν δεν ρίξετε τουλάχιστον 2μιση πλέιθρουζ στο KIngmaker, δεν αγαπάω κανέναν σας.
:trollface:
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Εγώ, αν δεν ρίξετε τουλάχιστον 2μιση πλέιθρουζ στο KIngmaker, δεν αγαπάω κανέναν σας.
:trollface:
!!!!! Με παρακουλουθεις ρε; Μπηχτη για μενανε ητανε; 2μιση ακριβως πλειθρουζ εχω! Μισο οταν βγηκε, το παρατησα και περιμενα τι φαση, ενα οταν εστρωσε και το τελειωσα με ΜΠΑΛΑΝΤΙΝ!!!! και ενα που το τελειωσα με βαρδ γιατι ετσι μας αρεσει
 
Top Bottom