What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

dio666

Gelatinous Cube
Joined
Jan 3, 2016
Messages
108
Έκανα να ξεκινήσω TBC classic, δεν είδα τίποτα ενδιαφέρον, γραφικά ίσως και χειρότερα (εκτός νερού) ζήτησα refound, επιστροφή στο backlog και καλά, παίζω Civ5 :p

Ελα ρε εγω ελιωσα στο Vanilla Classic τι ωραια φαση Blackwing Lair και pvp ... κατάφερα να ξανακαω και ανέβασα 2 χαρακτηρες orc shaman και undead rogue και οι 2 lvl 60 και rank 8 pvp και οι 2 . Ε μετα δεν τη παλεψα.. θα προσπαθησω να μην ξαναμπω στο τριπακι με το TBC γιατι ειναι μεγάλη αγαπη το wow και καιγομαι πολυ ασχημα !! ( αν και pvp arenas.... απλα κορυφη :p )
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Γιατί τέτοια αγωνία για το review; :D

Επειδή ψήνομαι άγρια για το παίγνιο, αλλά θέλω πρώτα να διαβάσω αυτά που έχεις να μας πεις προτού κάνω την κίνηση. ;)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Επειδή ψήνομαι άγρια για το παίγνιο, αλλά θέλω πρώτα να διαβάσω αυτά που έχεις να μας πεις προτού κάνω την κίνηση. ;)

Είναι μεγάλο το ρημάδι και πρέπει να το προχωρήσω για να έχω εμπεριστατωμένη άποψη. Στο ενδιάμεσο αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι σχετικά με τα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού, ευχαρίστως να απαντήσω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Ελα ρε εγω ελιωσα στο Vanilla Classic τι ωραια φαση Blackwing Lair και pvp ... κατάφερα να ξανακαω και ανέβασα 2 χαρακτηρες orc shaman και undead rogue και οι 2 lvl 60 και rank 8 pvp και οι 2 . Ε μετα δεν τη παλεψα.. θα προσπαθησω να μην ξαναμπω στο τριπακι με το TBC γιατι ειναι μεγάλη αγαπη το wow και καιγομαι πολυ ασχημα !! ( αν και pvp arenas.... απλα κορυφη :p )
τα 2 πιο βασικά πράγματα που είχε το retail το 2006 έλειπαν. Οι φίλοι που παίζαμε μαζί και ο άπειρος χρόνος του φοιτητή. Δεν την πάλεψα πολύ, μέχρι 40 πήγα και όταν πήρα το mount να μου φύγει ο καημός το παράτησα.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
World of Warcraft The Burning Crusade, βγαίνει το classic σε λίγες μέρες.
Ναι, ποτέ δεν έχω παίξει online παιχνίδι. Ever!
Μόνο λίγο LAN σε FPS παιχνίδια, κι αυτό πολλά χρόνια πριν.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Τελείωνω το Darkside Detective : Fumble in the Dark με ρυθμούς νεκρής χελώνας, το Cyberpunk 2077 είναι στον πάγο στις 36 ώρες και ξεκινάω το ζουμερό Wrath of the Druids DLC του εκπληκτικού Valhalla. Σε δουλειά να ευρισκόμεθα.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
maximum armor said:
Ρε παιδιά, τί είναι το TBC επιτέλους;!! :confused:

Ένα φεστιβάλ άνιμε αυνανισμού και ρετρό σχεδιασμού (design για τους αποφοίτους Καποδιστριακού) που πέθανε προ 15ετίας περίπου. Συγκεκριμένοι παίκτες αποκλεισμένοι σε υπόγεια της μαμάς ή/και χρονοσκοτοδίνες, εξακολουθούν να παίζουν, αγνοώντας το γεγονός πως έχουμε 2021 και η μοναδική ελπίδα λύτρωσης της Blizzard είναι η Επαναχαρντκοροποίηση (ΤΜ) του Τιάπλο Τέσσερα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ξεκινησα το maneater . Ειμαι καρχαριας και τρωω ανθρωπους αλλα και αλλα ψαρια. Τρωω και χελωνες! Παιχνιδαρα λεμε! Θα τις φαω ολες τις χελωνες. Δεν θα μεινει καμια θα τις ΦΑΩ ΟΛΕΣ και θα τις ξεσκισω!!!
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Dinner With An Owl.

Δωρεάν, επηρεασμένο από πρωϊμο Michalski. Σουρεαλιστικός, υπαρξιακός τρόμος, με αναπάντεχα υψηλές αξίες παραγωγής, για το είδος και την κατηγορία πάντα. Όσοι πιστοί, στηρίζετε αγοράζοντας το soundtrack.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Έχει πάρει σειρά και δαύτο μετά το Erica. Με αυτούς τους ρυθμούς, Wrath of the Druids θα παίξω τα Χριστούγεννα μου φαίνεται :)
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ξεκινησα και το Biomutant που ειναι ενας μεταλλαγμενος ninja γατος και σφαζω αλλους μεταλλαγεμνους ninja. Μπορει και αυτο να εχει χελωνες .
 
Top Bottom