What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
8η μέρα καραντίνας σήμερα εγώ, σε γενικές γραμμές έχω περάσει κρυωματάκια πιο ζόρικα από αυτό εδώ το κόβιντ που κόλλησα,
τερμάτισα 3 παιχνίδια και είμαι στα μισά του 4ου, δεν έχω κανένα παράπονο. 🤌
olympiakos-mpezos.gif
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ήρθε η νέα παραλλαγή που θα εξαλείψει κάθε ίχνος ζωής από το ηλιακό σύστημα. Κωδική ονομασία του υποτύπου Όμικρον: ΑΡΚΤΟΥΡΟΣ.

Και νόμιζε ο Hellion ότι είχε γλιτώσει...
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Πηγαίνοντας στη σελίδα του site Ellinika Hoaxes βλέπουμε ορισμένα ενδιαφέροντα στοιχεία.
Αφήνω αυτό εδώ και θα επανέλθω μέσα Ιουνίου για περαιτέρω συζήτηση :

1684394061179.png

1684394145132.png

1684394159125.png

Περιμένω τα στοιχεία του 2022 και του 2023. Περιέργως όμως αν κάποιος πάει στο ιστορικό των άρθρων για τον κορωνοϊό, δεν θα βρει άρθρα που να λένε αρνητικά για τα εμβόλια ή έστω για τα ψέματα που έχουν ισχυριστεί διάφοροι (ακόμα και των Hoaxes) για πράγματα που κάνουν (ή δεν κάνουν) τα εν λόγω εμβόλια.
Εκεί πλήρης σιγή.

*Αν όμως ακουστεί κάτι τελείως άκυρο (π.χ. mRNA με νανομποτς) , εκεί προφανώς θα τρέξουμε να το ελέγξουμε για την εγκυρότητα!
Αν ακουστεί ότι «Το γενετικό υλικό των εμβολίων μένει λίγες ώρες, άντε μέρες μέσα στο σώμα και δεν μεταφερέται σε άλλα όργανα.» τότε είναι επιστήμη. Τι λέτε; Αποδείχθηκε πως δεν γνωρίζαν για το που μπορεί να μεταφερθεί/αντιγραφεί αυτό το γενετικό υλικό και τελικά πάει σε διάφορα όργανα και μπορεί να μείνει για μήνες εκεί;;*

Δεν γίνεται να το αναφέρουμε αυτό... Πληρωνόμεθα από την Facebook και την IFCN.

Σε ένα μήνα επανέρχομαι για να κάνω ρεζιλι μερικά σκουπίδια που βγαίναν στο Youtube.
ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ


*Mini-Context and info :


1684394957109.png




ή αυτό (άλλη έρευνα στη Βοστόνη):



(ο τελευταίος - Dr. John Campbell - αρχικά ήταν απ τους πιο δυνατούς υπέρμαχους των εμβολίων , σταδιακά γύρω στα μέσα του 2022 άρχιζε να αλλάζει άποψη... Κάποιοι υποθέτω βλέπουν τα ψέματα και την σαπίλα...Άλλοι δεν ασχολούνται καν, άλλοι τα τσεπώνουν, οπότε γυρνούν αλλού το βλέμμα και υπάρχουν και αυτοί που δεν θέλουν να παραδεχθούν τα λάθη τους)
 
Last edited:

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Εγώ την μόνη παρατήρηση που έκανα είναι πως ενώ τα έσοδα από FB και διαφημίσει αυξάνονταν, οι πληρωμές σε ΦΠΑ μειώνονταν.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μην πας να το μαζέψεις τώρα. Θα έρθει κι εσένα ο πιτάφχιος σου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Πάμε λίγο.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
και ενω νομιζα οτι θα την γλυτωσω κολλησα πριν 3 μερες. χτυπαω κατι 40αρια και ο λαιμος μου ειναι σαν να εχει ξυραφια αλλα τετοια κουραση/ελλειψη ενεργειας δεν εχω ξανανιωσει. ελπιζω να μην μου αφησει κανενα κουσουρι καιδ εν θα μπορω να γκειμαρω συμμετεχω στην παραγωγικη διαδικασια.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
και ενω νομιζα οτι θα την γλυτωσω κολλησα πριν 3 μερες. χτυπαω κατι 40αρια και ο λαιμος μου ειναι σαν να εχει ξυραφια αλλα τετοια κουραση/ελλειψη ενεργειας δεν εχω ξανανιωσει. ελπιζω να μην μου αφησει κανενα κουσουρι καιδ εν θα μπορω να γκειμαρω συμμετεχω στην παραγωγικη διαδικασια.

Και γω κάπως έτσι. Στα 39,2 έπαιρνα depon. Υψηλός πυρετός για 2 πρώτες μέρες, κόπωση (λες και με πλακώσαν) για 4 πρώτες μέρες. Μετά ήμουν πολύ καλύτερα.

Περαστικά
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Περαστικα και υπομονη. Συγκρινοντας με τα περιξ, βαρια το περνας.

Πιστευω οτι το κουνελι, με τα ασιατικα και αφρικανικα αντισωματα, που περασε σαν τον τυπο απο το Trooper των αιρον μειγκεν, (You'll fire your germs, but I'll run you through) μεσα απο δαγκειους πυρετους, χολερες, ΕΜΠολες και ΕΜΠ1 και θα ελεγα ελονοσια αλλα τα κουνουπια πετανε γρηγορα. τι ελεγα; ναι. πιστευω οτι το κουνελι θα ειναι το ενα, εαν δεν ειναι ηδη. Να μετρηθουμε.

@Epitaph... μιας και μπηκα στο θεμα του θανατου. Μπηκα και βγηκα στην Γκανα, που δεν μπαινεις/βγαινεις χωρις εμβολιο.
Μου εβγαλαν και εισιτηριο γιατι χωρις εμβολιο, δεν σε αφηνουν να πεταξεις προς τα εκει. Η απελαση ειναι αμεση.
*flex* Ετσι γινονται οι επαναστασεις μαναμ, οχι με παραπονα και αρθρα απο τα κατοχικα νεα.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Περαστικα και υπομονη. Συγκρινοντας με τα περιξ, βαρια το περνας.

Πιστευω οτι το κουνελι, με τα ασιατικα και αφρικανικα αντισωματα, που περασε σαν τον τυπο απο το Trooper των αιρον μειγκεν, (You'll fire your germs, but I'll run you through) μεσα απο δαγκειους πυρετους, χολερες, ΕΜΠολες και ΕΜΠ1 και θα ελεγα ελονοσια αλλα τα κουνουπια πετανε γρηγορα. τι ελεγα; ναι. πιστευω οτι το κουνελι θα ειναι το ενα, εαν δεν ειναι ηδη. Να μετρηθουμε.

@Epitaph... μιας και μπηκα στο θεμα του θανατου. Μπηκα και βγηκα στην Γκανα, που δεν μπαινεις/βγαινεις χωρις εμβολιο.
Μου εβγαλαν και εισιτηριο γιατι χωρις εμβολιο, δεν σε αφηνουν να πεταξεις προς τα εκει. Η απελαση ειναι αμεση.
*flex* Ετσι γινονται οι επαναστασεις μαναμ, οχι με παραπονα και αρθρα απο τα κατοχικα νεα.

πλακίτσα προφανώς, αλλά κάποιος που διαβάζει το πόστ σου θα πιστέψει όντως ότι έχω ποστάρει πράγματα από τα κατοχικά νέα ή κάποιο άλλο παρεμφερές site. Η πλειοψηφία των συνδέσμων που έχω ποστάρει είναι είτε σύνδεσμοι/εικόνες απο επίσημα sites (ΕΟΔΥ, World-metrics) είτε βιντεάκια από διάφορους γιατρούς/κριτικούς/στατιστικούς. Προφανώς η διαφορά του τι θέλω να ποστάρω και το τι έχω ποστάρει είναι χαώδης (ΧΑΟΑ). Και αυτό γιατί θα σας βομβάρδιζα με βιντεάκια συνεχώς. Π.χ. το βιντεάκι που πόσταρε ο Geta Robo το χα δει πριν ένα μήνα, και μπορούσα να το ποστάρω, αλλά θα πεταγόταν ένας Κούνελος π.χ. και θα λεγε «ε , τι περιμένεις από εκπροσώπους φαρμακευτικών».

ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ, ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙΛΟΓΟ. Και αυτά που τους προσάπτει ο γερουσιαστής είναι πολύ σοβαρά.

Δείτε και δω ένα βιντεάκι που συγκρίνει παρενέργειες σε σχέση με τα mRNA εμβόλιο και αυτά των παλαιώτερων εμβολίων.

Για όποιον βαριέται να το δει όλο, ορίστε:

1695323795349.png


Ιλαρά, πολυομυελίτδα, γρίπη και κόβιντ. Ο πίνακας συγκρίνει πόσοι εμβολιάστηκαν, και πόσα συμβάντα με παρενέργεις είχαμε.
Και μιλάμε για πολυομυελίτιδα που σε πηδάει κανονικά, όχι κόβιντ που υπάρχει μια πιθανότητα να το περάσεις βαριά και ακόμα μικρότερη να πεθάνεις.
 
Last edited:
Top Bottom