What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

EA SPORTS FC 24

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
@!#$%@% Μου λείπουν μόνο 25ΧΡ για να τερματίσω τη Σεζόν και μένουν λίγες ώρες ακόμα... Αργκχχχχχχχ

Πρέπει να "καώ" τις επόμενες ώρες και να νικήσω σε 3 φιλικά για να πάρω τα XP που θέλω...
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,555
Mπορούμε να ψηφίσουμε για τη καλύτερα ενδεκάδα της χρονιάς και τους παίχτες που θα πάρουν αντίστοιχες κάρτες. Για πρώτη φορά και για τις γυναίκες!


Δείτε τι ψήφισαν 2 Ελληνες Youtubers!




Περιμένω να πείτε και τις δικές σας προτάσεις!

Δείτε και όλες τις TOTY ever!
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,555
Ορίστε οι δικές μου επιλογές. Στους άνδρες βασισμένος στο τι έχουν κάνει οι παίχτες από 1/1/2023 μέχρι σήμερα. Στις γυναίκες καθαρά από κάρτες που έχω χρησιμοποιήσει στο παιχνίδι ή είχαν οι αντίπαλοι και ήταν σπασμένες
team.png

team (1).png
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,555


Και αναρωτιομουν γιατί ξαφνικά είμαι τόσο άχρηστος τις τελευταίες μέρες στα play off. Η εξήγηση είναι εδώ. Έχουν βγάλει αμέτρητες καλές S και A+ και δεν πέφτουν ποτέ σε μένα.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Git gud!!!

(αυτό γιατί δεν το χουμε σαν reaction κύριοι!? Να το πατάω κάθε φορά που γκρινιάζει ο Chosen για την αμπαλοσύνη του στο φίφα! Και γενικά σε κάθε post του μη σου πω!!!)
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,555

Το παιχνίδι μπήκε σε super εκπτωση btw (όπως και πέρυσι τέτοια περίοδο) τώρα που βγήκε η Team of the Year
Ελάτε να γκρινιάξουμε μαζί:ROFLMAO:
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Έχει και free weekend στο Steam αν θέλει κάποιος να το δοκιμάσει.
 
Top Bottom