What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
To Spec Ops αποτελεί διασκευή του λογοτεχνικού Heart of Darkness και της κινηματογραφικής μεταφοράς αυτού, Apocalypse Now. Όλη του η δύναμη έγκειται εκεί ακριβώς, στο πως σε βάζει σε διαδικασία να εκτιμήσεις τα πάντα από την αρχή, από την στιγμή που αντιλαμβάνεσαι τί πραγματικά έχει συμβεί. Μηχανικά είναι απλώς ανεκτό, αλλά η δύναμη της αφήγησης και η ατμόσφαιρά του, είναι για μένα το κάτι άλλο.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ναι η αλήθεια είναι ότι στο τέλος έμεινα λίγο μ@λ@κ@ς. Ειδικά εκεί που έδειχνε τι πραγματικά είχε συμβεί στα σημεία που το παιχνίδι σε έβαζε να λάβεις κάποια απόφαση.

 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
H σκηνή με το λευκό φώσφορο είναι για εμένα από τις δυνατότερες της δεκαετίας. Ανατριχιάζω και που την θυμάμαι. Το παιχνίδι τελικά γίνετια κάτι πολύ περισσότερο από το σύνολο των μερών του.
 

peisistratos

Hobgoblin Captain
Joined
Mar 4, 2014
Messages
319
monster hunter, εκλεισα 100ωρο και αισθανομαι οτι εχω πολυ ακομα, αλλα ΠΟΛΥ ακομα. Το παιχνιδι απευθυνεται αυστηρα σε ατομα που αντεχουν το grinding
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
[quote quote=504235]Το τελείωσα στο τρίτο από τα 4 επίπεδα δυσκολίας και τώρα το έχω ξεκινήσει και στο τελευταία (FUBAR) και πραγματικά παίζει να είναι από τα δυσκολότερα παιχνίδια που έχω παίξει.[/quote]

ΘΑ ΠΗΞΕΙΣ.

Το FUBAR ξεχωρίζει τους Άντρες από τα χνουδωτά καγκουρό από το Άλφα του Κενταύρου. Έχει μερικές από τις πιο δύσκολες σεκάνς στην ιστορία του gaming. Από τα πιο περήφανα 100% μου.

Pro-tip: Στην τελευταία πρακτικά μεγάλη μάχη, μη ντραπείς να κάνεις απλά sprint προς το checkpoint, χωρίς να ασχοληθείς με τη μάχη γύρω σου. Θα γλυτώσεις δεκάδες εγκεφαλικά, και άλλα τόσα reload.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
(Τεράστια αλήθεια αυτό το τελευταίο. Είχα σκυλιάσει πραγματικά από τις απανωτές χασούρες, μέχρι που κατάπια την περηφάνια μου και έβαλα τα πόδια στον ώμο, όπως ορθά συμβουλεύει ο σοφός Γκου. Θυμάμαι αμυδρά πως κάτι είχε ψιλογκλιτσάρει κιόλας, οπότε γλίτωσα στο παρατσάκ)
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
[quote quote=504249]
<blockquote>
<div class="gdbbx-quote-title">https://ragequit.gr/forums/topic/%cf%84%ce%b9-%cf%80%ce%b1%ce%af%ce%b6%ce%b5%cf%84%ce%b5-%ce%b1%cf%85%cf%84%cf%8c-%cf%84%ce%bf%ce%bd-%ce%ba%ce%b1%ce%b9%cf%81%cf%8c/page/393/#post-504235">Arwindan wrote:
Το τελείωσα στο τρίτο από τα 4 επίπεδα δυσκολίας και τώρα το έχω ξεκινήσει και στο τελευταία (FUBAR) και πραγματικά παίζει να είναι από τα δυσκολότερα παιχνίδια που έχω παίξει.</blockquote>
ΘΑ ΠΗΞΕΙΣ.

Το FUBAR ξεχωρίζει τους Άντρες από τα χνουδωτά καγκουρό από το Άλφα του Κενταύρου. Έχει μερικές από τις πιο δύσκολες σεκάνς στην ιστορία του gaming. Από τα πιο περήφανα 100% μου.

Pro-tip: Στην τελευταία πρακτικά μεγάλη μάχη, μη ντραπείς να κάνεις απλά sprint προς το checkpoint, χωρίς να ασχοληθείς με τη μάχη γύρω σου. Θα γλυτώσεις δεκάδες εγκεφαλικά, και άλλα τόσα reload.

[/quote]
Έχω παίξει ήδη :p . Είναι το μοναδικό achievement που έχει μείνει, που θα πάει θα το πάρω και αυτό.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Κριμα που η συγκεκριμενη δυσκολια δεν ειναι ανοιχτη εξ αρχης για να μπαινεις με την μια στην πραγματικη δυσκολια, αν φυσικα γουσταρεις



Τι παιζει με το φορουμ και ειναι τοσο σπασμενο απο το κινητο;
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Το φόρουμ είναι σκληρά προσωρινό. Προτάσεις και αιτήματα στη θυρίδα του CCO Pawel.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Μετά το τέλος της beta του BFV, πίσω στη μόνιμη πάλη για το 100% του Titan Quest. Ώρες-ώρες νιώθω πως δεν θα τελειώσει ΠΟΤΕ. Ειδικά 1-2 cheevos που δεν ξέρω ακόμα το πως σκατά θα τα επιτύχω, μου καταστρέφουν τη ζωή (ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του για τα συγκεκριμένα). Τουλάχιστον έχουν βγει όλα (λίγα ήταν) όσα χρειαζόντουσαν "συναναστροφή" με άλλους παίκτες σε κάποιο online session...
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
Fahrenheit: indigo prophecy...

Gothic 3...

Και αμα λάχει και περάσω και απο το σπίτι παίζω και κανα κανα ροκελί
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
[quote quote=504258]Το φόρουμ είναι σκληρά προσωρινό. Προτάσεις και αιτήματα στη θυρίδα του CCO Pawel.

[/quote]
εεεε!!!

επεξεργάζομαι με χρονοκαθυστέρηση λίγο.

Προσωρινό με την μορφή που έχει τώρα ή προσωρινό σαν θεσμός;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Κοιτάμε προς αλλαγή φορουμ ώστε να περιλαμβάνει όλες τις λειτουργίες που θέλουν τα μέλη μας και κάτι παραπάνω. Εννοείται ότι δεν καταργείται
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
μα γιατί; , εμένα μ' αρέσει το φόρουμ έτσι όπως είναι (trollface)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Μόνο για το τερματικό σου θα το βλέπει όπως είναι τώρα.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Άκουσα τις συμβουλές του Νορθ (δεν) και ξεκίνησα τα ναρκωτικά στα 30 μου...
 
Top Bottom