What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ragequit.gr quotes without context

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ναι, αλλά και το κουνέλι κάνει ένα στιφάδοοοο.... μούρλια! :Ρ

Αυτο, το ιδιο πραγμα, μου το ειπε καποια πριν λιγες μερες. Η απαντηση του κουνελου ηταν οτι καποιοι, πρεπει να θυσιαζονται για το καλο του συνολου. Η αυτοθυσια ειναι ο λογος που ερχομαστε στην Γη. Η αυτοδιαθεση ειναι αρετη των τολμηρων.
Συμπληρωνω
ολοι οι αλλοι, οι απληστοι, αρουραιοι ειναι με μακρυα αυτια. Ζουν σαν σκυλοι για να υπηρετουν το εγω τους.

bunnypoop.png


Οσο για το στιφαδο, οπως ειπε και ο ηρωικος spoon, μακραν ο καλυτερος χαρακτηρας σε ταινια, στον λυκανθρωπο πριν τον φαει,

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αυτο, το ιδιο πραγμα, μου το ειπε καποια πριν λιγες μερες.

Φαντάζομαι ότι θα είχε τους δικούς της kinky λόγους για να σου πει κάτι τέτοιο... :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ισως, πριν απο αυτο δηλωσε οτι η συζητηση μας ειναι ενα ανεμελο φλερτ. Εχω να της μιλησω 2-3 μερες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ισως, πριν απο αυτο δηλωσε οτι η συζητηση μας ειναι ενα ανεμελο φλερτ. Εχω να της μιλησω 2-3 μερες.

Μάλλον θα ετοιμάζει τα "κρεμμυδάκια" για το "στιφάδο". ;)
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
χα ο προβατιδης ειναι αυτος εκει? του μοιαζει λιγο (αν και δεν ειναι)

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αν μου ρθει όρεξη ποτέ ίσως το πιάσω σε καμία έκπτωση αλλά για την ώρα δεν μου κάνει κλικ.

Άμα περιμένουμε κάθε φορά τις εκπτώσεις για να το πιάσουμε, πάει... χαθήκαμε! :Ρ
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Θυμάμαι επιλοχία στον Στρατό που το έπαιζε σκληροπυρηνικά όταν είχε υπηρεσία.

Έτσι που τον "κόβω", ακόμα επιλοχίας θα είναι... :Ρ

Bot-ο-σημείωση: Στην επόμενη πρόταση ο @vtheofilis παρείχε τις απαραίτητες διευκρινίσεις, αλλά δεν μπορείς να μην αναρτήσεις τέτοιο "διαμαντάκι" στο εν λόγω θρεντ!!!111!!!
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Sad reacts only.


Καλά αποκλείστηκαν από τον πρώτο γύρο; Δεν είχαν το καλύτερο ρεκόρ στην κανονική περίοδο; Γιατί τέτοιο κάζο;
 
Top Bottom